hesia
Members-
Posts
855 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hesia
-
Dziewczyny, tylko glosno mysle, prosze o komentarze. Jesli Hugo bedzie w gazecie, i jest taki sliczny, to pewnie szybko znajdzie dom. Moze wykupic mu na bazarku pakiet w ktorym jest 25 x 2 ogloszen (raz 25, powtorzonych po tygodniu), a w te 74 wstawic Lale? Ten ostatni bazarek juz sie skonczyl, i niewiadomo kiedy bedzie. Teraz jest tylko ten 25 x 2. Alekssandra?
-
Bjuta, to pierwsze zdjecie z pierwszej strony, gdzie sa razem jest fajne. Nie wiem tylko, na ile aktualne. Bo moze w czasie zimy tak jak mnie, troche sie kluseczce przytylo ;).
- 876 replies
-
Alekssandra, dzieki za maila.No to jeszcze tylko lepsze zdjecia i wysylam. Moim zdaniem to dobrze, ze kolezanki zajely sie innymi psiakami. Mysle, ze przy pomocy sznaucerkowych cioteczek ;) i gazety, Hugo szybko znajdzie dom. Wyslalam Ci PM.
-
[quote name='Alekssandra'] Chętnie opiszę historię i udokumentuje zdjęciami oraz podam namiary na siebie, w przypadkach równie przykrych a często tragiczniejszych lecz nieznanych, w których ja robię co mogę na miejscu ale liczba psiaków w potrzebie mnie przerasta. [/QUOTE] Alekssandra, dobrze, ze jestes na dogo. To kolejna zasluga Artusia (oj, chyba mu sie dzisiaj odbija ;)). Bedziemy probowac im pomagac. Ja tez, chociaz mieszkam daleko, moge zalozyc i pilotowac jakis watek, jesli tylko przeslesz mi dane.
-
[quote name='mala_czarna']Jest mieszańcem sznupa. Praktycznie zero brody ;)[/QUOTE] Ja sie tam nie znam, u mnie tylko same mieszane pokraczki, ale jakie sliczne :evil_lol:. A czy mimo tego ze on ogolony, mozemy go wstawic na forum sznaucerow?
-
[quote name='mala_czarna']Jak będą lepsze fotki wykupię mu pakiet ogłoszeń, tylko musicie mi dokładnie powiedzieć, jakie namiary podawać w ogłoszeniu. Na schron?[/QUOTE] Pakiet juz wykupiony, czekam tylko na lepsze fotki, moze adres mailowy do Alekssandry. Ciociu [B]malawaszko[/B], ciesze sie, ze juz tu jestes, bo pisalam o Tobie na watku Artusia, z ktorego, jak Artus znalazl domek tu sie przenioslysmy. Artus nawet nie wie, ze moze dzieki niemu rowniez Hugo znajdzie domek.Na watku Artusia juz pytalam, ale zapytam i tutaj. Czy Hugo to sznaucer, czy mieszaniec sznaucera? Jesli sznaucer to dodam do ogloszenia.
-
[B]Bea[/B], ale moze, rob ogloszenia sun na watku ogolnym, nie mazowieckim (tak jak zrobilas to dla Hugo). Na ogolny wchodzi prawie kazdy, na inne, nie. Jest wieksza szansa pomocy. Mysle tez, ze poniewaz mamy dla Hugo zamowione ogloszenia, nie ma ich co teraz robic, bo beda sie dublowaly. [B]Alekssandro[/B], a mozesz podac tez jakis email do kontaktow? Niektorzy wola pisac, niz dzwonic, bo to mozna o kazdej porze dnia. Hugo jest mieszancem sznzucera, nie sznaucerem? I bedzie duzym pieskiem? Mozesz sprawdzi, np. upuszczajac cos z hukiem z tylu, albo cos wolajac glosno, czy choc troche slyszy? I ostatnie, mozesz zrobic zdjecia z profilu, jak stoi, lub idzie? Czekamy na Lusie i jej kolezanke :lol:.
-
[B]Awit[/B], zgadzam sie z Toba, ze Artus jest sliczny :p. [B]Bea[/B], a beda jakies wiesci od Artusia? Bazarek zamowiony, czeka na tekst i zdjecia. Tekst to juz wlasciwie zamiescila Alekssandra, mnie sie bardzo podoba, ale moze Bea chce cos dodac, bo brakuje info o szczepieniach, czy czipowany, kastrowany? Jak tylko bedzie wszystko gotowe, zaraz wysle. Napisalam Zuzie, ze sie ciut spoznimy ;). [B]Alekssandra[/B], a na kogo mamy podac kontakt - mozemy na Asie, lub Ciebie? A tak z ciekawosci, to on cos slyszy, czy zupelnie nic? Zaloz tez na dogo watek Lusi, podaj tu linka do niego, bedziemy razem szukac jej dobrego domku. A jest nas tu kilka. Jedna cioteczka robi tu sliczne bannerki, poprosimy, na pewno nie odmowi :lol:, Zuza napisala, ze mysli o nastepnym bazarku ogloszeniowym, a na pewno beda tez inne... [B]Polubek[/B], swietna rada.
-
Dodaj jakies love story ;) i wyslij do Zuzy. Juz do niej napisalam.
- 876 replies
-
A moze pokazac jej w Internecie ile psow za symboliczna zlotowke szuka domow. Slicznych, mlodych psow. No i uswiadomic, ze jej dziecko bedzie mialo uraz na cale zycie, nie mogac zaprosic kolegow, i takie tam, bo mama ma w malym mieszkaniu hodowle. No, ale latwo mi radzic przed komputerem. Dziewczyny, nie zrazajcie sie, moze jej sie jeszcze odmieni. Badzmy madrzejsze od niej i poczekajmy. Togaa, Monday, a Wy nie macie nic do oglaszania? Bjuta, moze jeszcze masz jakies psiaki w schronie?
-
[quote name='Bjuta']No to nieźle! Zrywam zatem allegro. A nie można zażądać zwrotu kosztów sterylek w związku z brakiem współpracy i chęcią rozmnażania zwierząt? Hesiu - będziemy b. wdzięczni za Murzynka i Lolę! To dla nich wielka szansa, bo mają tylko allegro.[/QUOTE] To proponuje, ze przeslesz zdjecia i tekst bezposrednio do Zuza911 i napiszesz, ze ja juz oplacilam, a ja ja uprzedze. Na PW podam Ci jej email. Beda na jednym, czy na 2 oddzielnych ogloszeniach? Bo jesli na jednym, to szukamy kandydatow na drugie. Bazarek jest na [url]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-do-31-03?p=14395293#post14395293[/url]
-
Bjuta, pytalam juz na watku lawiny, ale ze czas nagli (bazarek konczy sie dzisiaj), to jeszcze tutaj. Mam wykupione ogloszenie na bazarku (na 74 portale), moze wstawic Murzyna i Lole?
- 876 replies
-
[quote name='togaa'][B]Stefcia i Hania nie pojechały dzisiaj rano do nowych domków...[/B] [B]Pani odmówiła dalszej współpracy i nie wydała szczeniąt.[/B] [B]Bez komentarza[/B]. [B]hesiu [/B]! bubu prosiła żeby z Toba uzgodnic jak zwrócić Ci pieniądze wpłacone na te dwie ostatnie sterylki które miały być po Swietach. Wysyłam Ci pw.[/QUOTE] Togaa, ale dlaczego? Tam jest niewykastrowany Jacus i niewysterylizowane sunie, bedzie nastepna lawina! Jak mozna zyc w malym mieszkaniu z dzieckiem i 10 psow? Nie mozna prosba, ani grozba? Chociaz polsrodki - sterylki, albo wydanie maluchow, zeby nie rozmnazaly sie w domu. Moze ja jakos przekupic, juz nie wiem...Tragedia !!!!!
-
[quote name='Monday'] O Jacusia dużo pytań dostaję na maila - zawsze odsyłam, żeby zadzwonili... Ktoś nawet chciał być jego wirtualnym opiekunem... [/QUOTE] Jesli tak, to tym bardziej trzeba oglaszac Czarna i Jagienke. Przeszlam sie po stronkach i znalazlam nie tylko fajny banerek :lol:, ktory wczesniej mi umknal, ale tez zauwazylam, ze Fizia i Anetek robily ogloszenia, ale to bylo dawno i pewnie juz nieaktualne. Tak wiec wysle zaraz tekst i zdjecia Czarnej i poczekam na wiadomosc, czy sa nowsze zdjecia Jagienki. Bubu, Artus, o ktorym Ci pisalam, znalazl juz domek :multi:.
-
Ale sie ciesze, ze dziewczyny znalazly domki! Wczoraj zamowilam na bazarku u Zuza911 inna serie ogloszen. Sa na 74 portalach, ale trzeba miec wlasny tekst. Zamowilam 3, ale "po drodze" pojawil sie szczeniaczek, ktory jako 3 miesieczny byl wziety z Palucha, a kiedy okazalo sie, ze nie slyszy, zostal tam po 3 kolejnych miesiacach oddany. Teraz ma pol roku i nie rozumie dlaczego jest na Paluchu. Tak wiec mozemy oglosic tylko dwojke. Moze Czarna i Jagienke? Jacus pewnie latwiej znajdzie dom. Bubu, Togaa, prosze napiszcie ktore. Czas goni, bo bazarek konczy sie dzisiaj. Jakis tekst napisze z tego co tutaj, "pozycze" tez tekst Bjuty i Monday, ok? Sa jakies bardziej aktualne zdjecia Jagienki? Domyslam sie, ze Czarna sie nie zmienila?
-
Awit, tez myslalam o tym zeby sprobowac i ... sprobowalam. To jest ten sam bazarek, w ktorym byl wystawiany Artus. Nie wiem tylko, czy Zuza mnie nie pogoni, bo kilka dni temu zapisalam sunie ze Zgierza, a teraz poprosilam o 3 zestawy. No, ale zobaczymy. Teraz tylko musimy szczeniaczkowi nadac imie, zrobic zdjecia (tu usmiech do Alekssandry :lol:), no i kto potrafi, moze napisze jakis wzruszajacy tekst. Bea, Ty jestes w tym dobra. Ktora ciotka pomoze cos wykreowac? [quote name='lika1771']Hesia bede zagladac,gdybys pierwsza zobaczyła to wpisz a nr konta podaj na moje pw[/QUOTE] Lika, bede obserwowac. Jak Zuzy nie wyjdzie, to moze ten bazarek. Mam tez nadzieje, ze pojawia sie podobne.
-
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Maciaszek, dzieki. Rozmawialam z p. Ela. Powiedziala, ze klatka dobra i zacznie od kastracji pieskow. FM, miejmy nadzieje, ze sunia zaufa. Dopisalam, ze jako szczeniaczek zostala znaleziona w lesie, bo tak mi powedziala p. Ela. Zdjecia nie sa najlepsze wiec moze byc ciezko, bo ludzie wybieraja wzrokowo, ale miejmy nadzieje na lut szczescia. -
Allegro, gumtree, cafeanimal sa podobno najlepsze, ale moze zmasowany atak tez pomoze. Problem tylko, ze bazarek zostal wstrzymany, bo byl zbyt duzy popyt. Bede obserwowac i zamowie jak bedzie wznowiony, albo pojawi sie podobny. Togaa, Hania pojechala? A Stefcia, ta czarna z najmlodszej trojki, co z nia?
-
[quote name='lika1771']Czekam na konto i wpłacam pieniazki i tzrzymam kciuki[/QUOTE] Lika, musisz sie wpisac na podanym watku na liste, wtedy dostaniesz numer konta. Niestety, przed chwila zauwazylam, ze bazarek zostal dzisiaj chwilowo wstrzymany w zwiazku z ogromnym zainteresowaniem. Musimy poczekac, az znowu ruszy, czyli ciagle tam zagladac i natychmiast skorzystac z okazji. Z tym, ze i tak musimy czekac na zdjecia i zalozenie watku. Jak juz beda zdjecia i watek, a bazarek nie ruszy, to poprosimy ciotki o pojedyncze ogloszenia.
-
Jakie to malenstwo kochane, takie ufne. Dobrze, ze nie musial byc dlugo w tym kliperku. Bea, jesli to mozliwe, popros czasem Pania o zdjecia Artusia, zebysmy sie mogly napatrzec. Natomiast, jesli chcesz pomoc sznaucerkowi, to proponuje, ze - zalozysz mu szybko nowy watek, Alekssandra obiecala przeslac zdjecia jutro. Zdjecia to podstawa. - liika1771 obiecala oplacic mu ogloszenia (liika, dzieki). Na ogloszenia, ktore zamawialam dla Artusia juz chyba bedzie zbyt pozno, ale dobra ofetra jest tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182687-OgA-oszenia-na-57-portalach-Tekst-do-ogA-oszeA-i-banerki-KOMPLET-na-staruszki/page4"]http://www.dogomania.pl/threads/182687-OgA-oszenia-na-57-portalach-Tekst-do-ogA-oszeA-i-banerki-KOMPLET-na-staruszki[/URL]. Za 10 zl proponuja ogloszenia na 57 portalach + bannerek + pisza tekst, potrzebne tylko dane. Wszystko na podanym watku. - kontakt w ogloszeniach nie na Paluch. Najlepiej byloby podac do Alekssandry, jesli sie zgodzi (?), bo to jedyna tu osoba, ktora ma kontakt z psem. Alekssandra, jesli ktos zadzwoni, napisalabys na dogo, a my poprosimy kogos z dogomanii o sprawdzenie domku. Jesli paluch wyda psa osobie posredniczacej, moglibysmy tez zorganizowac na dogo transport. - jak juz bedzie watek (w dziale ogolnym, nie mazowieckim), wpiszemy psiaka na forum sznaucerow [URL]http://www.dogomania.pl/forums/71-Sznaucer[/URL] . Jest tam watek o sznaucerach w potrzebie. Mysle, ze wielbiciele rasy pomoga - ciotka malawaszka jest tam aktywna, a ze jest bardzo pomocna i dziala rowniez na psach w potrzebie, mysle, ze nie odmowi rady, jak ja zaprosimy na watek No i ostatnie, to trzymanie kciukow, zeby szybko sie udalo.
-
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
FM, wyslalam dwa z wstawionych przez Ciebie zdjec i krotki tekst. Jako kontakt podalam telefon i email Waszej Fundacji.