Jump to content
Dogomania

hesia

Members
  • Posts

    855
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hesia

  1. Ojej, no to trzymamy kciuki:kciuki: :kciuki::kciuki:! A przyjada po nia na Paluch?
  2. Bea, popros Polubek o banerek dla niego :lol: .
  3. Dobrze, ze Lusia sie znalazla. Niedobrze, ze domek sie nie znalazl. Moze poczekajmy jeszcze z tydzien i zaczne prosic o allegro. Bonzo sliczny, trzymam kciuki, aby szybciutko znalazl dom.
  4. [quote name='Alekssandra']Chętnie a jak można je dodać do swojego konta bo nie wiem :oops:[/QUOTE] Ja otwieram strone z banerkiem i obok druga ze swoim profilem. W profilu otwieram "Edytuj sygnaturke" i mysza przeciagam banerek na okienko sygnaturki. Potem jeszcze tylko wciskasz "Zapisz sygnaturke" i gotowe. Robie to w przegladarce Mozilla Firefox.
  5. [quote name='polubek']jestem banerki? :cool3:[/QUOTE] Polubek, pewnie, dzieki :multi::multi::multi: !
  6. [quote name='OlaLola']Potrzebuje informacji czy psiaki mają aktualne ogłoszenia, interesuje mnie czy jest też osoba, która np robi im ogłoszenia lub zobowiąże się do zrobienia. [/QUOTE] Ogloszenia na 74 portalach robila Zuza na bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY%21-koniec-realizacja-zam%C3%B3wie%C5%84-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY!-koniec-realizacja-zam%C3%B3wie%C5%84-%29[/URL] . Tam jest wykaz portali, a ogloszenia wlasnie chyba sie ukazaly. Mysia_ powinna dostac linki do aktywacji.
  7. Bea, do jutra jest jeszcze mozliwosc zamowienia 25 (x 2) ogloszen u koosiek na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182929-OG%C5%81OSZENIA-25-x-2-tylko-10-z%C5%82%21-na-Pitka-co-ma-tylko-10-z%C5%82-%28-do-ko%C5%84ca-kwietnia"]http://www.dogomania.pl/threads/182929-OG%C5%81OSZENIA-25-x-2-tylko-10-z%C5%82!-na-Pitka-co-ma-tylko-10-z%C5%82-%28-do-ko%C5%84ca-kwietnia[/URL] . Za malutka dodatkowa oplata koosiek pisze tez teksty, wszystko o tym na watku. Jutro bazarek sie konczy. Byl jeszcze nowy u Zuzy z 70. ogloszeniami, ale juz limit wyczerpany ([URL="http://www.dogomania.pl/threads/184414-bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY%21-70-stron-za-jedyne-20z%C5%82%21-edycja-2.?p=14564300#post14564300"]http://www.dogomania.pl/threads/184414-bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY!-70-stron-za-jedyne-20z%C5%82!-edycja-2.?p=14564300#post14564300[/URL]). Bonzo jest mlodzitki, maly, sliczny, mysle ze szybko znajdzie dom.
  8. A co u slicznej Laluni? Nikt nie pyta?
  9. Mestudio, bo przez dobre, mam na mysli miedzy innymi rowniez bezplatne. Jesli sie taki pojawia, to zawsze jest jakas wiejska/potracona/znaleziona/ skrajnie wyczerpana bida, czyli w jeszcze chyba gorszych warunkach, i to ona jeszcze bardziej potrzebuje takiego domu. A ze chyba kazda z nas ma wiele finansowych zobowiazan na dogo (i nie tylko), boje sie, iz nie dalybysmy rady z nastepna wplata nawet 250-300zl na dom platny. Ale zgadzam sie z Toba, ze zle wyrazilam mysl. Powinnam dodac slowo "bezplatnych".
  10. Greven, Danuta S.J, a wlasciwie Henryka Danuta S-J na pierwszej stronie to ja. Wplacilam na sterylke suni, ale oczywiscie jak sunia nie ma sterylki, to prosze wez to na Bastera. Pisze tez o tym, bo w tym samym wpisie na pierwszej stronie jest moja deklaracja tej wplaty i nie chce, zeby ktos pomyslal, ze jestem prosie (przepraszam prosieta) i nie wywiazuje sie ze zobowiazan.
  11. Cioteczka Koosiek zrobila juz Sabci pierwsze ogloszenie na [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Wyjatkowa-sliczna-sunia-Saba-szuka-domu-W0QQAdIdZ201526417[/url] . Wkrotce bedzie reszta, a i Lasuch sie zaprezentuje. Dziekujemy!
  12. Eliza, poniewaz boje sie wiekszej ilosci stalych deklaracji, wplace z gory 120 zl, czyli 10 na miesiac platne przez rok. Bagus na pewno znajdzie dom wczesniej, bedzie na nastepnego. A Jezyk ma watek?
  13. Przyznam, ze tez nie rozumien postepowania pracownikow schroniska, juz nie mowiac o tym, ze w ich postepowaniu nie ma za grosz logiki. Nie wydaja psa do DT, a jednoczesnie nie sprawdzaja DS (Lusia najlepszym przykladem). No to skad wiedza do jakiego domu poszedl pies? Problem w tym, ze nie ma dobrych DT, reszta jest milczeniem ;). No, ale teraz najwazniejsze, zeby znalazla sie Lusia. No i zeby wreszcie ktos zadzwonil!
  14. Tak cicho tutaj :-(. Ale za to juz dzisaij, albo jutro, beda ogloszenia.
  15. [quote name='NiJaSe']mysle ze kontakt mozesz podawac na mnie i na Mru , Mru tak ?:) do mnie to : tel.662193687 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tekst moze byc narazie , jak hotelik poczyni jakies obserwacje co do jego zchowan to sie uzupelni[/QUOTE] Mru, a jaki jest kontakt do Ciebie? Podac, ze mozliwa pomoc w transporcie?
  16. [quote name='Agata69']Tolek jaki jest kazdy widzi. Urósł, jest ni mały ni duży. Uroda radiowa. Nikt sie nim nie interesuje, jesli już ktoś dzwoni z ogłoszenia, to rezygnuje po wysłaniu zdjęć. Zrobilismy nowa sesję, ale jakoś nie mam po niej wielkich nadziei. Tolek potrzebuje dofinansowania. Wzięłam go na darmowe Dt, ale nie stać mnie na finansowanie jego kastracji, szczepień itd. Muszę mieć wsparcie. [/QUOTE] Agata, jaka radiowa? Toz to piekny mini-Onek. Oplace szczepienia, prosze podaj sume i nr konta.
  17. FM, dostalas wreszcie linki do aktywacji ogloszen Ambrozji? Prosze, daj znac jak dojda. Co u niej?
  18. Ciotki, przypominam, ze Kumpel ma oplacony bazarek ogloszeniowy u koosiek (25 ogloszen powtorzonych po tygodniu). Zdjec jest do wyboru, ale czy cos wiecej procz [quote name='NiJaSe'][B][COLOR=Blue]1. [COLOR=Red]KUMPEL[/COLOR]-mlody ok.2 letni psiak ,jak na moje oko mix haszczaka z rotkiem , przemily ,slodki jak cukierek , straszliwy pieszczoch - miziaj mnie , no miziaj ,miziaj .... nadaje sie do domu z dziecmi i z innymi psami bo nie przejawia agresji ani do tych ani do tych ;przyjacielsko nastawiony do calego świata. Troszke nieufnosci w nim owszem jest ,ale na bank szybko sie przelamie , on sie wrecz prosi calym soba o dom i swojego czlowieka.[/COLOR][/B][/QUOTE] i faktu, ze blakal sie pod stadionem? Do kogo podac kontakt, telefon i email? 400 zl to dosc duzo, trzeba go jak najszybciej zaczac oglaszac.
  19. Aleksandra, nie przyszly na Twoj email zadne linki do aktywacji ogloszen dla Lali?
  20. Mysle, ze w tej chwili, kiedy mamy kilka paluchowych psow na dogo, najlepiej byloby zalozyc watek jakiemus "w typie", tak jak byl Mike. Wtedy, jesli nie on/ona, to inne w tym typie znajda dom. Niestety, boje sie, ze z tymi ktore maja powyzej 5 lat, bedziemy musialy dluzej poczekac na dom, ale moze w miedzyczasie pomoga innym. Chyba malutkie pieski/sunie, takie jak Artus, moze wielkosci Lasucha szybciej znajduja domy. Nawet te starsze. [B]Aleksandra[/B], takie malutkie bidusie dlugo tam siedza? Lasucha i Sabe Koosiek oglosi po niedzieli. Troszke zmienia teksty przeslane przez Aleksandre na bardziej przyciagajace uwage i chwytajace za serce.
  21. Bjuta, to byl piaty zestaw dla 10cio letniego Artusia, ktory po tych ogloszeniach w tydzien znalazl dom. Po ukazaniu sie ogloszen Bea, do ktorej podany byl kontakt mailowy, dostala maile z linkami do aktywacji. Powinny przyjsc do Ciebie, nie do mnie. Z tego wnioskuje, ze ogloszenia sie jeszcze nie ukazaly. Mam nadzieje, ze Lola i Murzyn pojda w slady Artusia.
  22. [quote name='Alekssandra']Lalunia ok, wczoraj do domu poszła jej koleżanka z sąsiedniej klatki bo była bardziej "labradorowata" z wyglądu.[/QUOTE] Dobrze, ze chociaz jedna poszla. Przyjdzie tez kilej i na Lale. Nie wiem tylko dlaczego ogloszenia sie tak opozniaja, choc pytalam. A tymczasem zapraszam na watek "kolegow" Lali [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184209-%C5%81asuch-i-Saba-%E2%80%93-one-te%C5%BC-pragn%C4%85-mi%C5%82o%C5%9Bci-i-ciep%C5%82a-domowego-szukamy-DS?p=14541343#post14541343[/URL]
  23. [quote name='bea_204']Hesiu wklej link to wątku Łasucha i Saby :):):):)[/QUOTE] Bea, juz sie robi. Sa na [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184209-%C5%81asuch-i-Saba-%E2%80%93-one-te%C5%BC-pragn%C4%85-mi%C5%82o%C5%9Bci-i-ciep%C5%82a-domowego-szukamy-DS?p=14541343#post14541343[/URL] . Zapraszam wraz z nimi :lol:.
  24. [quote name='Alekssandra'] Hesiu czy możesz wkleić link do Saby i Łasuszka bo nie mogę znaleźć wątku .[/QUOTE] Saba i Lasuch sa tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184209-%C5%81asuch-i-Saba-%E2%80%93-one-te%C5%BC-pragn%C4%85-mi%C5%82o%C5%9Bci-i-ciep%C5%82a-domowego-szukamy-DS?p=14541343#post14541343[/URL] i czekaja na odwiedzajacych gosci :lol:. Szkoda, ze Lusia nie jest w domu, ale jesli jest w schronisku, to oby sie szybko znalazla. To przykre, ze Wam, osobom tak wiele pomagajacym, robia takie utrudnienia :shake:.
×
×
  • Create New...