-
Posts
348 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by yoshiyuki
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
yoshiyuki replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no tak, w sumie tak ;) ja raz wsadzałam suke do oddzielnych boksów, bo pozwoliła mi pielegniarka samą ją odstawić i dostałam taki opie***ol od innej, że już w życiu się nie odważę, brać czy wsadzać sama, i nawet czasem jak mi mówią że no to idź i weź to ja "eee wole nie" tym bardziej zazdroszcze że już masz tak w schronisku że sama możesz ;) -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
yoshiyuki replied to Asior's topic in Już w nowym domu
niepewna, niepewna, większość psów w schronisku jak dla mnie jest niepewna, skrzywdzone, z nie wiadoma przeszloscia, widza nagle obcego czlowieczka ktory bierze je na spacer. Z iloma ja już wychodziłam burkami, które na początku szły przerażone, lub patrząc się na mnie nie ufne, niedawały sie dotknac ale gdy da im się chwile, spokojnie pomowi przekonują się że chcemy dobrze, umilić im trochę czas, to na kolana potrafia sie pchac, nawet jesli dosc duze :loveu: tyle ze ttb z zasady się mniej ufa... wiadomo że do asta nie wystraczy podstawowa wiedza wychowywaniu i tresurze. Tylko jakas wiedze na temat specyfiki i zachowania rasy trzeba mieć. Gdyby Etna była tak niepewna, to by jej na spacer nie dawali. Tak mi się wydaje. W koncu sa psy których nie daja. ja mysle że poprostu wiekszosc chetnych na adopcje asta, odstrasza wizyta przedadopcyjna... a moze jeszcze coponiektorych to to ze jest wysterelizowana, a innych jej słaby szczek. Jak ostatnio widzialam rodzinke co ogladala asty, matka, syn i nie wiem czy corka czy dziewczyna, ale matka stojaca i draca sie do chlopa "K***WA cos tam cos" :roll: stali w tedy nad Maska :roll: Ja wiem ze ludzi sie nie powinno oceniac po samym wygladzie, ze pozory myla, ale czasem inaczej nie potrafie. -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
yoshiyuki replied to Asior's topic in Już w nowym domu
i nikt tu nie odwiedza słodkiej Etny?:> Tu więcej fotek trzeba na pewno, asior jak was przylapie na spacerze, to wam cos popstrykam, moim marnym aparatem, ale zawsze coś :cool3: -
Wszystkie szczeniaczki maja domy!!!
yoshiyuki replied to Inez de Villaro's topic in Już w nowym domu
pięknotka. Jak myślicie czy one naprawde urosną jakies strasznie duże. Czy raczej będą srednio duże? Niż duże... Bo tak się na nie patrze i nie do końca je rozgryźć potrafie:roll: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
yoshiyuki replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ona jest cudowna, zawsze się nad nią zachwycam gdy koło niej przechodzę. I tak rozkosznie szczeka, jakby połknęła jakąś piszczałkę, gumową zabawkę. jest rozkoszna, trochę Ci zazdroszczę Asior że się zajmujesz tymi cudakami, ukochanymi TTB, no ale moje cudaczki szptalikowe, co tydzień inne też są rozkoszne :loveu: zrobiłam sobie bannerka dla Etny, jak ktoś chce, brać z mojego podpisu proszę ;) i [img]http://images38.fotosik.pl/109/c05e040a8001bf10.jpg[/img] -
cicho, cicho, ale już nadrabiamy ;)) wczoraj nie miałam siły ani czasu heh, dzisiaj czasu też za bardzo nie ma, ale choć jedną psinkę trzeba wrzucić ;) o to.. [b]GROSZEK wiek 2 lata miejsce pobytu - szpitalik[/b] [img]http://img527.imageshack.us/img527/8010/p4260040.jpg[/img] Groszek jest pieskiem po [b]kastracji[/b]. Wygląda on jak zmiksowany owczarek coli krótko włosy. Jest młodym psiakiem, ale raczej spokojnym, sympatyczny. Gdy podszedł do niego straszy pan, zaskoczyło mnie jak spokojnie przyjmuje poklepywania od niego, po główce, pysku. Strasznie się cieszył, pychol mu sie od razu uśmiechnął, a ogon rozmachał. Ogólnie było widać że się cieszy z przytulania i głaskania. Szczerze mówiąc to z powodu jego spokojności myślałam że jest straszym psiakiem. Może schron go tak wygasza, na pewno, myślę że gdy wyjdzie stanie się pełnym chęci i energii psiakiem. Ma troszeczke ropki w okól oczków, schron na niego dobrze nie wyplywa. Żal mi go strasznie, serce się ściska, taki kochany psiaczek, może ktoś go wreście zauważy i zechce pokochać? Bo on tylko na to czeka! [img]http://img527.imageshack.us/img527/6949/groszek.gif[/img] [img]http://img527.imageshack.us/img527/3829/groszek2.gif[/img]
-
Wszystkie szczeniaczki maja domy!!!
yoshiyuki replied to Inez de Villaro's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu: cuda są piękne! śliczne pychole! -
Wszystkie szczeniaczki maja domy!!!
yoshiyuki replied to Inez de Villaro's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu: cuda wszytskie 5! Więc jeszcze 5 szuka domów? To wspaniale, że tylko tyle, na pewno całej reszcie uda się niedługo do domów trafić! :cool3: -
Bonzo- SZCZENIAK - bardzo źle znosi schronisko - MA DOM :)
yoshiyuki replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cudownie!!! :) No to ściągam szczęśliwca z podpisu :) -
no, no, nawet jeśli 8 latek, to myślę że nikomu nie da tego poczuć :D:D i poznać po siebie hehe :cool3:
-
Wszystkie szczeniaczki maja domy!!!
yoshiyuki replied to Inez de Villaro's topic in Już w nowym domu
no nareście! :D 100 fotek, 100 fotek a tu nic, i nic :) czekam na zdjęcia ślicznotek! :D:D -
Bonzo- SZCZENIAK - bardzo źle znosi schronisko - MA DOM :)
yoshiyuki replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wspaniale! Trzymam kciuki! Aż mnie w żołądku skręciło troszku z żalu :oops::oops: bo jest wspaniały! I mam nadzieję że trafi do równie wspaniałego domku! :loveu: -
oj my znowu nie takie choruszki :oops: :diabloti: głównie kastraty :D lub pogryzione, więc nie jest tak źle :lol::lol: ale tak, czy choruszki czy nie zakochiwać w nich prosze się! :loveu::lol:
-
Bonzo- SZCZENIAK - bardzo źle znosi schronisko - MA DOM :)
yoshiyuki replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
jest cudny! uroczy i piękny! więcej fotek! Gdybym miała warunki na takiego psiaka, to już bym się postarała aby trafił do Krakowa :loveu::loveu: ale niestety na razie, jedynie też mogę u siebie bannerek wstawić i podrzucić chłopaka w górę! -
17 kwietnia, byłam w schronisku, jak zwykle poszłam do szpitalika, wyprowadziłam kilka psiaków, i się pytam czy mogę wynieść Lunaka na słonko, i w tedy pani mi powiedziała że Lunak poszedł na ogólne. Z jednej strony wydaje mi się o tyle to dobre, że może obecność innych psów go z mobilizuje do ruszania się np. do miski czy aby wyjść na słońce na betonik. Jest też większa szansa że jakaś dobra dusza go zauważy. Ale tak, fakt że będzie na pewno najsłabszym ogniwem w boskie nie jest pocieszający.
-
Bonzo- SZCZENIAK - bardzo źle znosi schronisko - MA DOM :)
yoshiyuki replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: właśnie się zakochałam, jest cudny! Łapcie bannerki! nie mogłam się powstrzymać, musiałam coś mu zrobić. [img]http://img11.imageshack.us/img11/575/202619.jpg[/img] [img]http://img11.imageshack.us/img11/4646/0f4e3aedc4318abemed.jpg[/img] Wielki, piękny, cudne spojrzenie, na pewno szybko kogoś złapie za serce! trzymam kciuki bardzo mocno! -
ona jest cudowna! Śliczna! Nie wygląda na 8 lat, ten uśmiechnięty pycho jest wspaniały :loveu:
-
może, mam nadzieję że tak. Bullik jest tam od 15 lub 16.4, na imię ma Maska. Na razie za dużo o nim nie wiadomo, tzn. za dużo się nie dowiedziałam, ze względu na to że jak go zobaczyłam był tam drugi dzień. Jeśli właściciel się nieznajdzie, bullik na pewno szybko zostanie przez bullikowe forum wyciągniety :) Choć liczę że właściciel się odnajdzie i że jest to dobry właściciel. Teraz nam sie tyle bulli do adopcji posypało :-(
-
Dziękuję za banerek, Olenko straszne! :)) W niedziele będę w schronisku, postaram się ogarnąć dotychczasowe psiaki i poprosić o informacje ich dotyczące.
-
Wszystkie szczeniaczki maja domy!!!
yoshiyuki replied to Inez de Villaro's topic in Już w nowym domu
Jakie one są cudowne! :loveu: Patrze się na nie, patrze, i na pratrzeć się nie mogę! Takie słodkie wielkoludy na pewno szybko poznajdują domki! Mam nadzieję że wspaniałe!