Jump to content
Dogomania

yoshiyuki

Members
  • Posts

    348
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yoshiyuki

  1. [quote name='ELSAM1'][b]drogi[/b] MSMIMI (...)gdybys czytał co pisze [b]widzialbys [/b]co (...) [b]Zrozum[/b](...) [/quote] [quote name='MSMIMI'](...)i [b]zastanawiam[/b] sie czy dzieki (...)[/quote] Tobie [b]ELSAM1[/b] tez bym poradzila czytac z wiekszym zrozumieniem ;) albo z wieksza uwaga, choc to sie wiaze z soba, bo jesli nie uwazasz nad tym co czytasz, to niedokonca przykladasz sie zeby czytac z rozumieniem... :wink: ps. jej ze ty jeszcze zyjesz :lol: :wink: z takimi mordulcami :wink:
  2. zgadzam sie ze Zlosnica... w ogoel pies powinnien czuc respekt nie tylko do Ciebie, ale do calej Twojej rodziny... sam napisales ze bulle to rasa dominujaca, wiec wlasnie, jesli zdominuje twojego brata, siostre, mame i tate, napewno bedzie chcial sie wziasc tez i za Ciebie... bo przeciez jesli mu sie udalo innych to czemu Ciebie nie... tak ajk u Zlosnicy, kazda osoba z rodziny powinna moc spokojnie wsadzic psy reke do miski... bo pies ma byc na samym dole... a nie posrodku :roll: [size=1]dobrze pisze??? [/size] :oops:
  3. aaah ciekawe czy ktos ma wegierskiego wyzla, strasznie mi sie te psiory podobaja :D aah tak samo jak bracco italiano ;P choc z tym spodziewam sie ze jest ciezko, eh podejrzewam ze w polsce jelsi w ogole sa to jest ich bardzo malo... ah nawet nie wiecie jak chce dolaczyc do waszej rodziny wyzlowatej wlasnie z tym wloskim psiorem :) ale to niestety za dobre kilka lat :D niestety...
  4. eh no wlansie sprawdzialm zeby sie upewnic, i chcialam sie poprawic ale widze ze juz za mnie to zrobilas wiec wlasnie, moja pomylka :wink:
  5. pies jest slodki ;) a jesli sie nie myle jest to mieszanka nagiego psa meksykanskiego z buldogiem ;) nawet gdzies jest stronka o nim ;P
  6. a w ogole baldekgp_stefek jest taka opcja "edytuj" dzieki ktorej mozesz dopisac cos do poprzedniego posta... czasem czytanie jednego zdania pod rzad tago samego autora, jest itrytujace szczegulnie ze mozna przeczytac to wszystko w jednym poscie ;)
  7. :lol: zlosnica ruszyla do ataku :lol: hehe ale to naprawde podobne do pily mechanicznej :lol: a ja robialm b. przyzwoite zdjecia, amm nadzieje ze juz sie wszytskie otworza :D ale juz nie wystkie- tylko te ktore sie nadaja :D [img]http://img75.echo.cx/my.php?image=picture0016me.jpg[/img] [img]http://img75.echo.cx/img75/6608/picture0039iy.jpg[/img] [img]http://img75.echo.cx/img75/3643/picture0067ru.jpg[/img] [img]http://img86.echo.cx/img86/7199/picture0076vh.jpg[/img] [img]http://img86.echo.cx/img86/4247/picture0080mg.jpg[/img] [img]http://img208.echo.cx/img208/852/picture0115ic.jpg[/img] [img]http://img19.echo.cx/img19/4999/picture0160qn.jpg[/img] [img]http://img179.echo.cx/img179/7145/picture0171gm.jpg[/img] [img]http://img217.echo.cx/img217/8686/picture0199zq.jpg[/img] [img]http://img182.echo.cx/img182/5755/picture0205gx.jpg[/img] [img]http://img234.echo.cx/img234/5587/picture0211pt.jpg[/img] [img]http://img234.echo.cx/img234/3978/picture0232nb.jpg[/img] [img]http://img140.echo.cx/img140/570/picture0246qk.jpg[/img] [img]http://img152.echo.cx/img152/4589/picture0269cw.jpg[/img] [img]http://img152.echo.cx/img152/8128/picture0288az.jpg[/img] [img]http://img152.echo.cx/img152/3354/picture0295ek.jpg[/img] [img]http://img69.echo.cx/img69/313/picture0321qh.jpg[/img] [img]http://img69.echo.cx/img69/2522/picture0334eg.jpg[/img] [img]http://img24.echo.cx/img24/5797/picture0350pc.jpg[/img] [img]http://img24.echo.cx/img24/3772/picture0397dx.jpg[/img] [img]http://img24.echo.cx/img24/3439/picture0405qg.jpg[/img] [img]http://img24.echo.cx/img24/6121/picture0419xa.jpg[/img] [img]http://img24.echo.cx/img24/897/picture0427ve.jpg[/img] [img]http://img24.echo.cx/img24/3244/picture0432hf.jpg[/img] [img]http://img24.echo.cx/img24/7852/picture0458vj.jpg[/img] [img]http://img24.echo.cx/img24/1368/picture0480ux.jpg[/img] [img]http://img114.echo.cx/img114/4001/picture0525pp.jpg[/img]
  8. [quote name='zaba14']yoshiyuki najlepiej jak wstawiasz fotaski na forum to wrzucaj je na tą stronę [url]http://imageshack.us/[/url] kopiujesz ostatni link ;) zdjęcia wstawiają sie bardzo szybko to nei to co interia :lol: [/quote] aah dzieki za lekcje, ale nietrzeba :D czesto korzystam z tej stronki, a w ogole juz napisalam ze mam zamiar wlasnie z nej skorzystac :lol: :wink: [size=2]aj chyba takie rady zawsze kuja starego wyjadacza interetowego[/size] ;P aaah magda sliczne zdjecia :D heh a w ogole moge wam sie pochwalic ??? wyobrazcie sobie ze ja te psiska wszystkie poglaskalam :lol: :lol: aah najchetniej wszytskie bym wykradla :D
  9. bo taka niestety jest interia :evil: :evil: naprawde trzeba sie niezle naczekac!! a i to jest wkurzajace, bo to czysciutkie konto! tylko te zdjecia..!! no nic postaram sie cos jutro wykombinowac... dam to na ImageShack... ale to wlasnie jutro - postaram sie ... eeeeh
  10. wykasowalam ;) [img]http://img96.echo.cx/img96/1996/picture0233vd.jpg[/img]
  11. aaah fotki, fotki zaraz beda :lol: ja mam cos o kolo 52, uuu nadaje sie chyba 15-20 no ale coz dam wszystkie :lol:
  12. aaha nieznma sie niestety na kotach :wink: no ale co tam syberja i norwegia hmmm klimat podobny chyba :lol: :oops: :oops: :oops:
  13. ale wiecie szczerze mowiac to chyba zaden nie ma zadowolonej miny :D :lol: :lol: ale slodziaki starszne :lol:
  14. aah Patka twoja Lilith jest wprost przecudowna!! :lol: a kotek to norweski :lol: ?? nieznam sie totalnie na kotach, ale chyba norweskie sa podobne :lol: haha czego chcecie od bulka :D z ciuchami jest dalej przystojny, w koncy lednemu we wszystkim ladnie :lol:
  15. aj aj prosze mi tu takich slodkich zdjatek stafikow nieklejac!!! bo ja na bulla juz jestem zdecydowana, i jeszcze przez te dwa lata, zmienie zdanie i mi staffik do domu przywedruje :lol: bullowlasciciele a wy sie starsznie chowacie!! zadnych zdjec w glownej galerii tutaj staffiki rzadza (oczywiscie nie jest to zle :lol: ) no ale juz mordki pokazywac.. w wiekszych ilosciach :lol: [size=2]aj wiem ze niektorzy maja swoje tematy no ale [/size] :wink: powinniscie zaatakowac glowa galerie :lol: Amfi moge CI twego psiaka ukrasc :iloveyou: :iloveyou: :wink:
  16. chyba spokojnie mozesz wmawiac ludziaze masz rotta dlugowlosego :lol: niedawny sukces hodowlany ;) :lol: ale pies poprostu przepiekny :D
  17. czy aj wiem czy ona taka biedna... w koncu gdy jest sie bzykanym to chyba tez masie jakas namiastke przyjemnosci ;) a w ogole musicie byc wyrozumiali, dla swoich psiokow, przeciez one czasem tez maja ochote ;) pies mojej kolezanki byl przerazajacy (teraz mu jajcoki ucieli i mu przeszlo) ale kiedys, przyslzma do niej kiedy mialam okres, nie moglam nawet usiasc... przebiegalam caly dom kolezanki, az wrscie psiorek trafil do lazienki ;) napaleniec... on niestety nie chcial sie ograniczac tylko do mojej nogi :roll: :wink: ale ja to przynajmiej mialam raz a one musialy to znosic czesciej :evilbat:
  18. a Pit Bulle to juz nie bulowate :> choc moze ja sie nie znam ale AMERICAN PIT BULL TERRIER [img]http://bulldogbreeds.com/breeders/pics/doubletake.jpg[/img] AMERICAN PIT BULL TERRIER RED NOSE [img]http://2redpits.tripod.com/Bryants_Raising_Kain.jpg[/img] pewnie sie myle gdzies wiec moze ktos mnie naprostuje :roll: bo mi sie zawsze wydawalo ze to tez bulowate :roll: :wink:
  19. hej ;) ja dzieki temu wielkiemu usmiechowi na twarzy stafikow sie w nich potwornie zauroczylam :roll: moze kiedys sie dopelni moje pragnienie i zdobede stafika i bullika :roll: aaah tak kocham te psioki :lol:
×
×
  • Create New...