-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na kolejne nasze bazarki, m.in. na spłatę długu po Smoku: 1) http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-w-budowie-ciuszki-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19433548#post19433548 2) http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-w-budowie-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19395649#post19395649 -
11 psów i 13 kotów u pani Marii czeka na pomoc!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na kolejne nasze bazarki, również na te zwierzaki: 1) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-w-budowie-ciuszki-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19433548#post19433548[/url] 2) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-w-budowie-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19395649#post19395649[/url] -
Zapraszam na kolejne nasze bazarki, również na hotelik Sebusia, który nie ma deklaracji: 1) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-w-budowie-ciuszki-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19433548#post19433548[/url] 2) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-w-budowie-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19395649#post19395649[/url]
-
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na kolejne nasze bazarki: 1) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-w-budowie-ciuszki-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19433548#post19433548[/url] 2) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-w-budowie-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19395649#post19395649[/url] Może i Balbince coś skapnie na tą sterylkę.. ;) -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nasze bazarki: 1) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-w-budowie-ciuszki-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19433548#post19433548[/url] 2) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-w-budowie-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19395649#post19395649[/url] -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Zapraszam na kolejne nasze bazarki: 1) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-w-budowie-ciuszki-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19433548#post19433548[/url] 2) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-w-budowie-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19395649#post19395649[/url] -
Zapraszam na kolejne nasze bazarki: 1) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-w-budowie-ciuszki-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19433548#post19433548[/url] 2) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-w-budowie-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19395649#post19395649[/url]
-
Zapraszam na nasze bazarki: 1) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229982-w-budowie-ciuszki-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19433548#post19433548[/url] 2) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229687-w-budowie-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=19395649#post19395649[/url]
-
Zapisuję wątek..... Strasznie biedne te wszystkie psiaki.... Tak chciałoby się pomóc.... a nie ma jak....
-
Fajnie, że coraz więcej dogomaniaków odwiedza tego pięknego psiaka :)
-
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Po Smoczku został dług... Proza życia.. Niewielki... ale mamy 3 psy w hotelikach... i mnóstwo podpopiecznych, którym staramy się pomóc.. Gdyby ktoś mógł wspomóc nas choć złotówką, będziemy niezmiernie wdzięczni :) -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamiętam o Smoku... Jaki to był cudny pies.......... Staruszki są najukochańsze........ -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Super paula_t!!! Dziękujemy :Rose: -
Jest tak śliczny, że naprawdę dziwię się, że nie ma domku.... Ludzie są dziwni...
-
Prześliczny jest!!!! :)
-
Dzień dobry :)
-
Podnoszę wątek Harrego, niech już nie będzie niewidzialny ;)
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Renata N']Czyżby Badi przechodził na wegetarianizm? Przy jego tuszy może to być zbawienne ;)[/QUOTE] Dobre :lol: :lol: -
Astowaty dziadek bez zębów, wkrótce jedzie do schroniska :(
_Aga_ replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
No dokładnie......... :( -
[quote name='Ewa Gałązka'][SIZE=4][B]ZAPRASZAM na BAZAREK z którego dochód będzie przeznaczony na psiaki tarnowskie !![/B][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229823-PERFUMY-bluzki-TUNIKI-zestawy-długopisów-skarpety-na-TRANSPORT-dla-DOSI-do-7-08-2012[/URL][/QUOTE] Dziękujemy :Rose:
-
Astowaty dziadek bez zębów, wkrótce jedzie do schroniska :(
_Aga_ replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Ale biedny.... :( -
Pilnie zbieramy na leczenie schorowanego w onka!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Ja bym takich kochających... :////// -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Ja nie mam, mam nadzieję, że dziewczyny pomogą, albo sama Lilu poda ;) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Z moich obliczeń aga.k wynika, że za czerwiec już zapłacone :) Zostało na koncie Lilu 55 zł na lipiec. Ty musisz dopłacić za lipiec 255 zł. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Ciotki, udało się zebrać na bazarku 496zł na 3 psiaki, a więc 166zł dla Badiego :) Numer konta mam, więc jak tylko wpłyną pieniążki od razu przeleję :)[/QUOTE] Super :multi: Dziękujemy paula_t :Rose: