Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Podnoszę psiaczka.. :)
  2. 5 maja zapłaciłam deklarację za marzec i kwiecień.. Z mojego bazarku przekażę na Rudusia 30 zł w zamian za moją deklarację - będzie za maj, czerwiec, lipiec...
  3. Kurcze, i co teraz? Ten pan weźmie go z powrotem? Spróbuje raz jeszcze?
  4. [quote name='aga.k']dziewczyny trochę wyżej w poście 1478 wykazałam wszystkie wpłaty i wydatki deklaracje stałe: 30 zł - Panna Marple 10 zł - yucca 20 zł - Trisza 20 zł - TŻ Katekermit 20 zł - ja 20 zł - koleżanka mojej mamy 20 zł - xmatrix czyli razem deklaracji stałych 140 zł Poprawcie mnie jak cos się nie zgadza[/QUOTE] Aga - a Fufurek? Napisz proszę do niej..
  5. Zostało pieniędzy na 3 miesiące hotelowania, na sierpień, wrzesień, październik..
  6. Z deklaracjami jest bardzo kiepsko... Trisza nie płaciła każdego miesiąca... Nie wiem, czy teraz będzie regularnie wpłacać... Co to jest 120-140 zł stałych deklaracji..
  7. [quote name='aga.k']Terrorystka Kora najczęściej leży w wejściu do kuchni no i już żaden z psów rezydentów nie odważy się tam wejść. Tylko Niko wczoraj już nie wytrzymał i "powiedział" jej co o tym wszystkim myśli. Ciekawe czy na długo zapamiętała...[/QUOTE] [quote name='aga.k']hm... chyba niewiele bo właśnie przylazła do góry i śpi na łóżku Nikiego a on biedny na podłodze[/QUOTE] Ale się te biedne, zahukane, bezdomne psy "wycwaniają", jak się już je do domu weźmie :evil_lol: Reniu - i tak mi nieźle idzie, nie sądzisz?? ;) :evil_lol: Mimo, że nie mam podwórka, nad czym baaardzo boleję...
  8. Gorzej, jak najbliższa rodzina nie akceptuje.. ;) U mnie np. mąż ;) Także czasem nie jest wesoło..
  9. To jeszcze trochę.......... A tu kolejne maluchy macie...... To się chyba nigdy nie skończy.......
  10. Strasznie się cieszę, że Misiek ma dom!!!! Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!!!
  11. [quote name='masza44']Renata jesteś wielka, super , że ją wzięłaś na DT![/QUOTE] No, obie z aga.k są wielkie! :) Przy takiej ilości psów własnych potrafią jeszcze przygarnąć tymczasy :)
  12. No to trzeba Triszę pytać, pewnie kolejna deklaracja nam się wykruszyła ://///
  13. Za lipiec chyba Ula wczoraj dała Twojej mamie? Dopytaj proszę..
  14. [quote name='nikita1978']Niestety nie, odeszła za Tęczowy Most:-( Nerki jej wysiadły. Mimo leczenia, walki o jej życie, nie udało się :-([/QUOTE] Tak myślałam... A mimo to jakiś cień nadziei miałam...... Ech........ Marusiu...... :( [']
  15. [quote name='paula_t']Już się melduję ;) Ciotki, doszła kaska?[/QUOTE] Renia sprawdzi i da znać :) Dziękujemy :Rose:
  16. Dla mnie to coś strasznego... Kurcze, przecież też mam dzieci, niedawno były takie małe jak to na zdjęciach.. I miałam i mam psy, teraz również koty.. I mam maleńkie mieszkanie i jakoś wszyscy się mieścimy... Co się dzieje z tymi ludźmi?????? :shake:
  17. Odgruzowuję właśnie, jestem na dobrej drodze ;)
  18. + 28 zł z bazarku:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228323-To-zawsze-poprawia-mi-humor-)-Zakończony-Do-USUNIĘCIA+"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228323-To-zawsze-poprawia-mi-humor-)-Zakończony-Do-USUNIĘCIA[/URL] doliczamy Balbince na zmniejszenie długu po sterylizacji :) Dziękujemy masza44 :Rose:
  19. [B]Sebek [/B][URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Sebek-pies-idealny-W0QQAdIdZ400195037[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/sebek-pies-idealny/1982126[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=142677[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/117173/Sebek---pies-idealny/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sebek,69324[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/psy_do_adopcji-6-281-0-2-Krakow.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Sebek---pies-idealny-id45900.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,58648,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.kotypsy.pl/anons,1932,Sebek___pies_idealny___Krakow__woj__malopolskie.html[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/4694939[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/185587.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/143353[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Sebek_-_pies_idealny,660513[/URL] ojej.pl --> moderacja [URL]http://krakow.kokosy.pl/zwierzaki/psy/59344.html[/URL] [URL]http://krakow.lento.pl/sebek-pies-idealny,487922.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/sebek-pies-idealny/50213[/URL] olx.pl --> moderacja [URL]http://tablica.pl/oferta/sebek-pies-idealny-ID1mUS3.html[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/19318/oddam_psa__sebek__pies_idealny.php[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-359993.html[/URL] [URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/691423-sebek_pies_idealny.html[/URL] [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/7871/Sebek__pies_idealny.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/41118/sebek---pies-idealny/[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/sebek-pies-idealny-21067039.html[/URL]
  20. I taką kotunię mieliśmy pod opieką.. Bezdomna, dokarmiana od lat przez pewne małżeństwo.. Została ranna.. Jak, nie wiadomo.. Podjęto próbę ratowania, niestety rana bardzo źle się goiła, otwierała.. Julka musiała zostać uśpiona, by nie cierpiała niepotrzebnie.... Dług po Julce to 180 zł... Zdjęcia wklejam jako link, są zbyt drastyczne... [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/809/4dobapozabiegu.jpg/[/URL] [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/515/8dobapozabiegu.jpg/[/URL] [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/443/10dobapozabiegu.jpg/[/URL] [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/217/11dobapozabiegupopoludn.jpg/[/URL] [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/577/11dobapozabiegurano.jpg/[/URL] [url]http://imageshack.us/photo/my-images/850/12dobapozabiegurano.jpg/[/url] [url]http://imageshack.us/photo/my-images/690/dzisiajrano.jpg/[/url] [url]http://imageshack.us/photo/my-images/4/wczorajwieczorem.jpg/[/url] [url]http://imageshack.us/photo/my-images/534/wczorajwieczorem2.jpg/[/url]
  21. Javena, my jesteśmy w organizacji... Wyczytałam na wątku, że nie będą sterylizowane psiaki będące pod opieką organizacji, więc nie "pchałam" się tam...
×
×
  • Create New...