-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Podnoszę psiaczka.. :)
-
Kurcze, i co teraz? Ten pan weźmie go z powrotem? Spróbuje raz jeszcze?
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='aga.k']dziewczyny trochę wyżej w poście 1478 wykazałam wszystkie wpłaty i wydatki deklaracje stałe: 30 zł - Panna Marple 10 zł - yucca 20 zł - Trisza 20 zł - TŻ Katekermit 20 zł - ja 20 zł - koleżanka mojej mamy 20 zł - xmatrix czyli razem deklaracji stałych 140 zł Poprawcie mnie jak cos się nie zgadza[/QUOTE] Aga - a Fufurek? Napisz proszę do niej.. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Zostało pieniędzy na 3 miesiące hotelowania, na sierpień, wrzesień, październik.. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Z deklaracjami jest bardzo kiepsko... Trisza nie płaciła każdego miesiąca... Nie wiem, czy teraz będzie regularnie wpłacać... Co to jest 120-140 zł stałych deklaracji.. -
[quote name='aga.k']Terrorystka Kora najczęściej leży w wejściu do kuchni no i już żaden z psów rezydentów nie odważy się tam wejść. Tylko Niko wczoraj już nie wytrzymał i "powiedział" jej co o tym wszystkim myśli. Ciekawe czy na długo zapamiętała...[/QUOTE] [quote name='aga.k']hm... chyba niewiele bo właśnie przylazła do góry i śpi na łóżku Nikiego a on biedny na podłodze[/QUOTE] Ale się te biedne, zahukane, bezdomne psy "wycwaniają", jak się już je do domu weźmie :evil_lol: Reniu - i tak mi nieźle idzie, nie sądzisz?? ;) :evil_lol: Mimo, że nie mam podwórka, nad czym baaardzo boleję...
-
Gorzej, jak najbliższa rodzina nie akceptuje.. ;) U mnie np. mąż ;) Także czasem nie jest wesoło..
-
To jeszcze trochę.......... A tu kolejne maluchy macie...... To się chyba nigdy nie skończy.......
-
Strasznie się cieszę, że Misiek ma dom!!!! Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!!!
-
[quote name='masza44']Renata jesteś wielka, super , że ją wzięłaś na DT![/QUOTE] No, obie z aga.k są wielkie! :) Przy takiej ilości psów własnych potrafią jeszcze przygarnąć tymczasy :)
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
No to trzeba Triszę pytać, pewnie kolejna deklaracja nam się wykruszyła :///// -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Za lipiec chyba Ula wczoraj dała Twojej mamie? Dopytaj proszę.. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Już się melduję ;) Ciotki, doszła kaska?[/QUOTE] Renia sprawdzi i da znać :) Dziękujemy :Rose: -
Astowaty dziadek bez zębów, wkrótce jedzie do schroniska :(
_Aga_ replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Kto adoptuje taką biedę? :( -
Dla mnie to coś strasznego... Kurcze, przecież też mam dzieci, niedawno były takie małe jak to na zdjęciach.. I miałam i mam psy, teraz również koty.. I mam maleńkie mieszkanie i jakoś wszyscy się mieścimy... Co się dzieje z tymi ludźmi?????? :shake:
-
Odgruzowuję właśnie, jestem na dobrej drodze ;)
-
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
+ 28 zł z bazarku:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228323-To-zawsze-poprawia-mi-humor-)-Zakończony-Do-USUNIĘCIA+"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228323-To-zawsze-poprawia-mi-humor-)-Zakończony-Do-USUNIĘCIA[/URL] doliczamy Balbince na zmniejszenie długu po sterylizacji :) Dziękujemy masza44 :Rose: -
[B]Sebek [/B][URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Sebek-pies-idealny-W0QQAdIdZ400195037[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/sebek-pies-idealny/1982126[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=142677[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/117173/Sebek---pies-idealny/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sebek,69324[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/psy_do_adopcji-6-281-0-2-Krakow.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Sebek---pies-idealny-id45900.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,58648,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.kotypsy.pl/anons,1932,Sebek___pies_idealny___Krakow__woj__malopolskie.html[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/4694939[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/185587.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/143353[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Sebek_-_pies_idealny,660513[/URL] ojej.pl --> moderacja [URL]http://krakow.kokosy.pl/zwierzaki/psy/59344.html[/URL] [URL]http://krakow.lento.pl/sebek-pies-idealny,487922.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/sebek-pies-idealny/50213[/URL] olx.pl --> moderacja [URL]http://tablica.pl/oferta/sebek-pies-idealny-ID1mUS3.html[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/19318/oddam_psa__sebek__pies_idealny.php[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-359993.html[/URL] [URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/691423-sebek_pies_idealny.html[/URL] [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/7871/Sebek__pies_idealny.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/41118/sebek---pies-idealny/[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/sebek-pies-idealny-21067039.html[/URL]
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Biedny..................... -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Coś cudownego!!!!!! :) -
I taką kotunię mieliśmy pod opieką.. Bezdomna, dokarmiana od lat przez pewne małżeństwo.. Została ranna.. Jak, nie wiadomo.. Podjęto próbę ratowania, niestety rana bardzo źle się goiła, otwierała.. Julka musiała zostać uśpiona, by nie cierpiała niepotrzebnie.... Dług po Julce to 180 zł... Zdjęcia wklejam jako link, są zbyt drastyczne... [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/809/4dobapozabiegu.jpg/[/URL] [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/515/8dobapozabiegu.jpg/[/URL] [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/443/10dobapozabiegu.jpg/[/URL] [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/217/11dobapozabiegupopoludn.jpg/[/URL] [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/577/11dobapozabiegurano.jpg/[/URL] [url]http://imageshack.us/photo/my-images/850/12dobapozabiegurano.jpg/[/url] [url]http://imageshack.us/photo/my-images/690/dzisiajrano.jpg/[/url] [url]http://imageshack.us/photo/my-images/4/wczorajwieczorem.jpg/[/url] [url]http://imageshack.us/photo/my-images/534/wczorajwieczorem2.jpg/[/url]
-
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Javena, my jesteśmy w organizacji... Wyczytałam na wątku, że nie będą sterylizowane psiaki będące pod opieką organizacji, więc nie "pchałam" się tam...