-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Podrzucam Badiego :) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dziękujemy fochu :) -
Dziękujemy serdecznie!!!!! :Rose:
-
Odi, stracił szansę na życie... trafi do schroniska....
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Wiedziałam, że tak będzie.... -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I ja się u Smoka melduję :) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Też tu jestem :) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']A czy do Anuli poleciał nr konta ? Może wysłać jeszcze raz zapytanie. [/QUOTE] Poleciał numer konta..... -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']A czy do Anuli poleciał nr konta ? Może wysłać jeszcze raz zapytanie. Potwierdzam na koncie wpływ 120zł ze skarpety Talcott.[/QUOTE] Lilu, zapisuję ten wpływ i zaliczam do zapłaty za kolejny miesiąc hoteliku... marta0731 - najpierw spłacamy Lilu, zresztą te wpłaty "załatwione" przez ewakrakow idą bezpośrednio do Lilu.. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Finlora']Trafiłam przypadkiem :) Kupiłam pakiet 50 ogłoszeń u Anji2201, miał być na Korę, ale okazało się, że zostaje w nowym domku i tak sobie pomyślałam, że może ktoś chciałby go wykorzystać? Żal mi się psiaka zrobiło strasznie... :([/QUOTE] Bardzo chętnie skorzystamy :) Dziękuję :Rose: Tekst może taki? [COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Byłem kolejnym azylowym psem... Miałem tylko numer ewidencyjny, nic poza tym. Ale ktoś mnie zauważył.. pomógł.. Trafiłem do hotelu.. Niestety ludzie o mnie zapomnieli, brakuje funduszy na opłacenie mojego pobytu tam... Czy muszę wrócić do schroniska??? Przede mną jeszcze wiele lat życia, mam dopiero 6 lat.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Jestem radosny i wesoły mimo, iż praktycznie nic nie widzę. Mam problemy z oczkami... Czuję ciepło na swojej skórze ale nie dostrzegam słońca, zimno mi, kiedy zmienia się pogoda, ale nie zauważam padającego śniegu... Ale to mi nie przeszkadza[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Tak pisze o nim właścicielka hotelu:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Badi jest uroczym psiakiem, tylko by się przytulał. Jest wesoły i chętny do zabaw piłką (tak, tak) Jest zazdrosny o człowieka i potrafi rzucić się na innego psa w obawie przed stratą bliskości.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Szukamy dla Badiego odpowiedzialnego domu, najlepiej bez innego psiaka. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Kontakt najlepiej do Lilu, jeśli się zgodzi...[/FONT][/COLOR][FONT=sans-serif][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT] -
U Sebka bez zmian, nikt go nie chce, nawet na tymczas.........
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Zapraszam przy okazji na bazarek, postaram się i na Badiego przekazać część funduszy uzyskanych ze sprzedaży moich fantów :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226589-Bazarek-dla-cierpliwych-cz-III-%29-do-02-06[/url] -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[B]ewakrakow[/B] - jak Lilu potwierdzi wpłatę, uwzględnię w rozliczeniu, dziękuję raz jeszcze :Rose: Koleżanka zaczęła spraszać ludzi na wątek i dostała od kogoś ostrzeżenie, że to spamowanie i że może dostać bana... Ja nie mogę dostać bana, za dużo mam tu roboty, bazarki robię, rozliczam.... Jedyne wyjście to bannerek... [B]yucca[/B] - jakby co - pisz, pomogę z bazarkiem :) I dziękuję :Rose: -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
ewakrakow - bardzo Ci dziękuję! :Rose: i każdemu, który się tu na wątku pojawia i chociaż podrzuca.. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Suma długu to kwota która widnieje na samym dole rozliczenia, czyli ponad 300 zł (założone przez efrę) + nie zapłacony hotel za miesiąc marzec, kwiecień, maj. Ja mam dwa psy na utrzymaniu w hotelu, ratuję się robiąc bazarki, bo jeden wogóle nie ma deklaracji, a drugiemu ok. 300 zł deklaracji brakuje. Nie wystarczy mi fantów na Badiego. Ja tylko założyłam Badiemu wątek, na prośbę Triszy, której już na dogo nie ma.. Nie brałam czynnego udziału w zabieraniu psa ze schroniska, jedynie tutaj na wątku starałam się pomóc. Teraz wychodzi na to, że zostałam sama z trzecim psem w hotelu, bo wszyscy inni o Badim zapomnieli, albo wiedzieć nie chcą.. Nie mam kiedy wysyłać zaproszeń, nie mam kiedy robić ogłoszenia. Ledwo wyrabiam ze sklecaniem bazarków.. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Lilu - dziękujemy :Rose: Gosiapk - tak, pisałam do wszystkich. Osoby, które deklarowały najwięcej, bo aż po 100 zł to -polacca i anula42.. Czyli przez te dwie osoby brakuje 200 zł deklaracji. [B]-polacca[/B] nie wpłaciła nigdy, zniknęła z dogo.. [B]anula42[/B] obiecała ostatnio uregulować swoją deklarację.. Niestety pieniędzy nie ma.. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Podliczyłam - na tą chwilę stan konta Badiego wynosi -323,1 zł - tyle efra założyła ze swoich pieniędzy płacąc za hotelik do końca lutego... Na kolejne miesiące nie mamy.. Akcja na FB przyniosła niestety niewielki rezultat, choć i te wpłaty były na wagę złota... Sama nie dam rady, prosiłam o pomoc w rozsyłaniu wątku, niestety chyba wszyscy zapomnieli o Badim........ -
Nie ma wolontariatu niestety, mimo iż próbujemy przekonać władze, jak bardzo jest potrzebny...
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jestem w stanie aktualizować jedynie wtedy, kiedy dostanę rozpiskę od efry............. -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Starsza pani miała psiaka, b. starego i bardzo schorowanego - tak zrozumiałam z rozmowy z córką.. Psiaka już chyba trzeba było uśpić, dlatego córka szukała dla mamy starszego psiaka, który zapełniłby pustkę po tamtym.. Starsza pani chyba była pod opieką córki, gdyby coś się stało, Balbina zostałaby zabrana przez nią.. Córka ma swojego psa, jamnika, dlatego do mamy musiałby trafić pies, który dogadałby się później z jamniorem ;) Mam nadzieję, że nie namieszałam ;) -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
[quote name='mondralala']Oj, proszę nie dyswalifikować pań w wieku ok. 70 lat. Raczej trzeba pytać o kondycję. Moja Mama jest w takim wieku, ale krzepę ma większa ode mnie i daje spokojnie radę z psem pięcioletnim, ok. 20 kilogramowym o sile ciągnięcia 100 kg a szarpania ze 200 kg. Dziś kobieta w okolicach (czy nawet dobrze po) siedemdziesiątki, to nie taka starsza pani, jak ją stereotyp przedstawia.[/QUOTE] Akurat to była starsza, schorowana pani, z początkiem alzheimera.. Rozmawiałam z córką tej pani i ona zadecydowała, że jednak Balbinka nie byłaby dobrym wyborem... że starsza pani nie da sobie z nią rady... -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Postaram się zgłębić wątki, dzięki Javena :Rose: Na tą chwilę mamy 50 zł dla Balbinki z bazarku masza44: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225543-Płyty-winylowe-do-15-04-2012-na-2-cele/page5[/URL] Bardzo dziękujemy! :Rose: Również z tego bazarku mamy 50 zł: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223814-Bazarek-dla-cierpliwych-cz-2-)-Ponad-300-fantów!!Na-naszych-podopiecznych-do-01-04[/URL] Tymi 50 zł pokryłam fakturę za obrożę.. -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Zostało nam funduszy na jedną sterylizację.. Bardzo prosmy o wsparcie, musimy jak najszybciej sunie wysterylizować, by już nie rodziły się nowe szczeniaki, które tam po prostu giną, zadeptane, zagryzione.............. :( -
[quote name='Ulka18']Aga, moze Balbinka ma byc Twoja ;-) [/QUOTE] [quote name='anula1959']To samo chciałam powiedzieć :)[/QUOTE] Hmmm, może.. ;) [quote name='Ulka18'] Takiego maila dostalam z tablicy.pl : [B][email protected][/B] witam Chcialam zapytac, czy suczka jest nadal do adopcji i czy byłaby ewentualnie możliwość jej transportu w okolice Tarnobrzega, jeśli przebywa w Tarnowie. [URL]http://tablica.pl/oferta/malutka-suczka-biszkoptowa-szuka-domu-IDvP73.html[/URL][/QUOTE] Jeśli dobrze kojarzę, Iskierka ma już dom, ale dopytam pani, która ogłasza tamte psiaki i wydaje do adopcji i dam znać :) Dzięki za wiadomość :)
-
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
[quote name='AniaB']poszukam fantów, na razie dawałam wszystko ludwie, ale coś tam jeszcze zostało:)[/QUOTE] Dziękuję :Rose: [quote name='Javena']Kurcze ,gdzie sie obrócisz ,to pomoc potrzebna. Co robić? Ja nadal bez pracy.....:([/QUOTE] No niestety, tragedia.... :( -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękujemy za wpłatę :Rose: Każda złotówka się liczy..