-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
i jeszcze jeden
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/845/01092012846.jpg/"][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/4421/01092012846.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/228/01092012847.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4231/01092012847.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/826/01092012849.jpg/"][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/9059/01092012849.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Tu już po zabiegu, oczodół został wyczyszczony, zaszyty.. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/01092012850.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4060/01092012850.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/01092012851.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/9463/01092012851.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Myśleliśmy, że sunia sama uszkodziła sobie oko próbując się uwolnić ale weterynarz mówiła, że nie mogła sobie sama tego zrobić. [B]Wypłynięcie oka nastąpiło na skutek silnego uderzenia w głowę...[/B] Mam nadzieję, że komuś uda się ją rozpoznać i dotrzemy do tego, który sprawił jej tyle bólu. [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Sunia jest już po zabiegu.. Niestety oka nie udało się uratować.. Wczoraj późnym wieczorem pani weterynarz wyczyściła oczodół i zaszyła.. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Teraz jest w azylu.. Wiem, że dzisiaj też została opatrzona przez weterynarza..[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jest cudna, mimo ogromnego cierpienia była spokojna, grzecznie poszła z inspektorami do samochodu. Jak widać na zdjęciach pozwoliła się dotykać, nawet w okolicy rany.. Jest łagodna i bardzo ufna... [/FONT][/COLOR][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/40/01092012839.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8063/01092012839.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/580/01092012840.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1221/01092012840.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/692/01092012842.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8241/01092012842.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/204/01092012841.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7186/01092012841.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/01092012844.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4033/01092012844.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [/LEFT]
-
[SIZE=2][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=3][B]9 września [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Konto do wpłat:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Fundacja "Zwierzęca Polana" ul. Gwiaździsta 15a/[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]257, 01-651 Warszawa. KRS 0000432119, konto 03105010251000009102429983 [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]IBAN:PL 03105010251000009102429983[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Tytułem ZORA[/FONT] [/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]WYDATKI:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]1 września (dzień uratowania suni) - 100zł (zabieg czyszczenia i zszycia oczodołu – lecznica w Tarnowie)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]3 września - sunie jedzie do Warszawy z Tarnowa (transport opłacony przez PA Darka M.)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]4 września – wizyta u weterynarza 73 zł (weterynarz w Warszawie Katalońska 2)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]4 września - leki 26,44[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]5 września - wizyta u weterynarza (bezpłatna :)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wszystkie faktury i zdjęcia rachunków będą przestawiane na bieżąco. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]WYDATKI = 199,44[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]**************************[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]**[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]WPŁATY DO 4.09.2012: [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]15,00 - Katarzyna K.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]10,00 - Łukasz M.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]13,91 - Paweł D.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]100,00 - Adriana M.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]20,00 - Ewa B.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]15,00 - Katarzyna K.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]10,00 - Kamila G.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]200,00 - Katarzyna Dz.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]30,00 - Marzena K.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]20,00 - Marta S.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]30,00 - Liliana K.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]50,00 - Monika F.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]250,00 - Monika S.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]-----------[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]763,91 - razem[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]wpłaty 05.09.2012:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]100,00 - Agnieszka K.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]20,00 - Anna M.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]50,00 - Bartłomiej B.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]40,00 - Mirosława Z.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]5,00 - Bernadeta P.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]20,00 - Marcin M.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]-----------[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]235,00 - razem[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]czyli łącznie - 998,91 [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pay pal - 25 euro - 101,95 (pani Kamila)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]NA PLUS - 901,42[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]wpłaty 06.09.2012[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]10,00 - Natalia Z[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]50,00 - Paulina M.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]50,00 - Elżbieta B.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]40,00 - Aneta W.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]50,00 - Grażyna Z[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]25,00 - Joanna B.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]40,00 - Joanna J.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]-----------[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]265,00 - razem[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]wpłaty 07.09.2012[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]25,00 - Beata P.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]30,00 - Barbara B.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]-----------[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]55,00 - razem[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]wpłaty 14.09.2012[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]3,07 - Bernadeta P.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]50,00 - Dagmara K.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]----------[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]53,07 - razem[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]WPŁATY NA KONTO "ZWIERZĘCA POLANA" [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]14.09.2012[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]48 zł - Sylwia Z. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]100 zł - Kasia D.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]20 zł - Dobrosława B.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]100 zł - Bożena K - z zaznaczeiem, ze jest to kwota na ogólne potrzeby Sfory, ale jakas część ma byc dla Zory[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]100 zł - Agnieszka K-O[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]20 zł - Elżbieta M[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]9 zł - Ryszard J.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]100 ZL - SABINA K.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]50 ZŁ -BOŻENA K.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]15 ZŁ - ANNA R.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]20 ZŁ - DOBROSŁAWA B.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]--------------[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]DZIĘKUJEMY!!![/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Na konto Magdy zostało przelane 400 zł [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]WYDATKI:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]paliwo na trasie wawa-radom-radom-wawa - 94 zł [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]apteka 24,49[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]jedzenie (warzywa , kurczak , ryż ) 49,71[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]weterynarz wizyta 73 zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]szelki 30 zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=3][B] ***************************************************** 4 września[/B] [/SIZE][/FONT][/COLOR][B][COLOR=#00ff00][FONT=lucida grande][SIZE=3]Sunia jest w DT w Warszawie! Potrzebne pieniądze na leczenie. Prawdopodobnie była bita po głowie, drugie oko wygląda, jakby i w nie ktoś uderzył.. [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wydarzenie: [/FONT][/COLOR]http://www.facebook.com/events/219002914895184/219548674840608/?comment_id=219706994824776¬if_t=event_mall_reply[COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR][/LEFT] [/SIZE][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2] Kolejne zgłoszenie... Pies przywiązany do drzewa... Nasi inspektorzy pojechali na miejsce.. Psiak okazał się suczką, w szelkach, smyczą przywiązaną do drzewa... Przerażona próbowała się wyrwać.. zaplątując się coraz bardziej.. Niestety w panice zahaczyła o wystającą gałąź i wybiła sobie oko... Nawet nie wyobrażam sobie tego ogromu cierpienia, przerażenia...... Niestety w sobotę po godzinie 20.00 nie ma w Tarnowie otwartej lecznicy... Udało nam się uprosić panią weterynarz, by suczkę opatrzyła.. Właśnie trwa zabieg czyszczenia oczodołu.. Jeszcze nie wiemy, jaki to będzie koszt.. Niestety nie mamy DT dla suni.. Pojedzie do tarnowskiego azylu.. Jak tylko będę mieć zdjęcia, wstawię. Może ktoś z Tarnowa i okolic rozpozna suczkę? Musimy znaleźć właściciela! Nie może pozostać bezkarny! A może - jakimś cudem - znajdziemy DT dla sunieczki?? Bardzo prosimy o wsparcie... Jeśli ktoś rozpozna suczkę, bardzo prosimy skontaktować się z nami pod nr tel.: 604203337 Gwarantujemy anonimowość! [/SIZE][/FONT][/COLOR][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/imgp8168h.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/617/imgp8168h.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/831/imgp8170.jpg/"][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8611/imgp8170.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/222/imgp8171.jpg/"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6996/imgp8171.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/imgp8173va.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5345/imgp8173va.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Super, dziękujemy! :)
-
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][B]rabarbar[/B] umówiła suczkę na zabieg sterylizacji w przyszłym tygodniu. Będzie duży problem ze złapaniem, bo jest bardzo dzika. Nigdy nie podchodzi do człowieka, ucieka i drży ze strachu.[/FONT][/COLOR][/LEFT] -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Domku szuka m.in. ostatni mam nadzieję szczeniak urodzony na podwórku... [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jest samodzielny, ładnie zjada, rozrabia, fajny psiaczek. Na podwórko wychodzi pod kontrolą, żeby nie spotkało go coś złego. [/FONT][/COLOR][/LEFT][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/54370641578887181921891.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1874/54370641578887181921891.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Trzeba i tutaj rozruszać wątek psiaków.... Wydarzenie: [url]http://www.facebook.com/events/196589503783332/permalink/279158565526425/[/url] [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Najprawdopodobniej ktoś "życzliwy" doniósł na właściciela psiaków... Przyjechała straż miejska, zagroziła mandatem... Bo brak szczepień.. i jeszcze kilka uchybień... Dlatego koniecznie trzeba psy zaszczepić p. wściekliźnie.. 30 psów - to ogromny wydatek.. Mandat - też będzie ogromny...... I dylemat - zapłacić mandat, czy kupić psom karmę? Prosimy, pomóżcie... [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Może ktoś ma zbędne rzeczy w domu?[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Może mógłby je podarować na bazarek dla psiaków?[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bardzo prosimy........[/FONT][/COLOR][/LEFT] -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Podnoszę.................... -
Trzymam kciuki..........
-
Odi, stracił szansę na życie... trafi do schroniska....
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Mocno trzymamy.................... -
Ja już pomału tracę nadzieję.. I martwię się, że pieniądze się skończą.....
-
I ja hopsnę....... Sebuś, Sebuś, czy i ty utknąłeś w hotelu?? :(
-
Gonilla - ma wspaniały domek! Happy end! :)
_Aga_ replied to natalia.aleksandrov's topic in Już w nowym domu
Ale malizna... :( Mogę tylko podnieść............ -
Astowaty dziadek bez zębów, wkrótce jedzie do schroniska :(
_Aga_ replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
I ja... ale co to da?? :( -
Podnoszę..
-
I ja podrzucę........... :(
-
Trzymam kciuki za Astorka... :)
-
Astowaty dziadek bez zębów, wkrótce jedzie do schroniska :(
_Aga_ replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
I ja podniosę....... -
Astowaty dziadek bez zębów, wkrótce jedzie do schroniska :(
_Aga_ replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Matko... czy już nie ma nadziei dla staruszka? :( -
Czytałam historię psiaków.. Mam nadzieję, że i Astorkowi się poszczęści..
-
Przepiękny psiak... Nie wiem, jakim cudem jeszcze domu nie znalazł...
-
Dodam jeszcze, że oprócz tego, że mam dwójkę dzieci, psa, dwa koty to jeszcze często mam na tymczasie szczeniaki lub kocięta. Da się wszystko pogodzić, trzeba tylko chcieć ;) Dobrze, że Kosa ma nowy dom :) Mam nadzieję, że szybko się przyzwyczai i zapomni o pani, pani Anno.
-
Rozumiem, że córka jest bardzo chora i nie może pani z nią wychodzić na dwór wogóle? Bo ja mam dwójkę dzieci i wychodzę z nimi na spacer z psem.. Kilka razy dziennie.. Wcześniej z dwójką psów.. Jak wogóle mogła pani pomyśleć, że sugeruję spacer raz w tygodniu?? :lol: :lol: Mówiłam o wybieganiu się w lesie, na łące :lol: [quote name='anka133']do >>_Aga_<< Co też Pani opowiada? Jak to nie tragedia?? A gdyby Pani nie mogla wyjść z domu, chyba że tylko do wc, to nie byłaby tragedia? Duży pies potrzebuje wyjsc, pobiegać bez smyczy. Nie mozna nie wychodzic z psem na spacer. Raz w tygodniu to za mało. (Do lasu z 7-miesiecznym dzieckiem na rękach na godzinny spacer - czadowy pomysł, ale dla strongmena!) Nowy dom z kimś kto ma dla psa czas jest lepszym rozwiązaniem, niż trzymanie psa w domu bez spacerów. Jak można myśleć że psu wystarczy spacer raz w tygodniu??[/QUOTE]
-
Pani Anno - dla psa to nie jest wielka tragedia, że się nie wybiega.. Dziecko nie zawsze będzie maleńkie.. Z dzieckiem też może pani jechać do lasu.. i z Kosą... Choćby raz w tygodniu.. Skoro córka ma już 7 miesięcy, to jaka jest przeszkoda? Pisze pani o więzi jaka panią łączy z Kosą.. I o tym, że to nie dla pani wygody... Na pewno? Ja nie wyobrażam sobie oddania mojego psa komuś obcemu tylko dlatego, że przez jakiś czas mogę mu poświęcać mniej uwagi.. Jeśli przygarnie ją młode małżeństwo - prawdopodobnie pojawią się dzieci i co? Trzeba będzie szukać nowego domu? Jeśli przygarną ją starsi ludzie - co będzie, jeśli nie będą mieli już siły z Kosą wychodzić na spacery? Znalezienie jej nowego domu to żadne rozwiązanie. Każdemu się zmienia sytuacja życiowa, czasem na lepsze, czasem na gorsze, a psy - kochane przez właścicieli - są w stanie się przystosować. Jestem pewna, że pies nie będzie pani wdzięczny za znalezienie nowego domu. A z łatwością pogodzi się z chwilowym dyskomfortem, że tak to nazwę.. anorektyczna.nerka - twoja wypowiedź jest durna i nie na miejscu.