Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. To my się przypominamy ;) Wiem, świnka ze mnie :oops: , ale nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam Romusiowi zdjęcie zaraz po zabiegu :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1759/romeczek6zp.jpg[/IMG][/URL] Tutaj był już częściowo przytomny, ale w niewielkim stopniu. Ten "uśmiech" mnie rozbroił :loveu: Wogóle psiaki się mają bardzo dobrze, póki co, tfu tfu ;)
  2. Ale cudnie się czyta takie wieści :multi:
  3. [quote name='Mantis']Jeśli ktoś chce pomóc Baremu, może pobrać banerek z naszym dziaduniem, być może dzięki temu znajdzie dom :roll: Pobrałam bannerek :) Bary pozwiedza różne fora ;) Może się ktoś nim w końcu zainteresuje?? :roll:
  4. [quote name='lupe'] hej złotko kochane trzymaj się Ali ma złote serduszko i kochać potrafi tak mocno.. Nikt nie chce miłości Alego?? :roll:
  5. [quote name='lupe'][CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1299032#post1299032"][IMG]http://republika.pl/lupe/dogi/sunieczka.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote]Jest taka śliczna.. I te oczka..
  6. Podnoszę - taka sunia musi mieć szansę na domek!
  7. Nie może być tak, że taki kochany psiak siedzi w schronisku, bez ukochanego pańcia, bez mizianka, całusków... :shake:
  8. Franek - potworek - szuka kogoś tylko dla siebie ;)
  9. Droga do domu i wielkie szczęście Mazaka :multi:
  10. Podpisuję się pod tym wszystkimi łapami :loveu:
  11. Hop do góry! Na trzech nóżkach też dasz radę ;)
  12. Dziś Mazak jedzie do domku?? Trzymamy kciuki :thumbs:
  13. Ale bida :-( A jaki słodziutki pyszczek..
  14. To jest adres schroniska :) a tu stronka schronu: http://www.schronisko.krakow.pl/pages/ramki.htm
×
×
  • Create New...