-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Kraków Szok od 7 lat w schronie bida że aż strach
_Aga_ replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Widocznie te pieniądze nie na psy są wydawane :angryy: :angryy: -
Kraków Szok od 7 lat w schronie bida że aż strach
_Aga_ replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Asieq']Trzymam kciuki. Jego los bardzo mi leży na sercu, przez długi czas, myślałam, że to właśnie jego wezmę do domu.. Asieq, ja też go miałam wziąść - ostatecznie trafił do mnie Czaruś i Romeo.. W sumie to straszne - ciekawe ile osób "miało" go wziąść, ale... wzięlo innego psiaka?? :-( Szok - nie poddawaj się!! Ktoś Cię w końcu pokocha i weźmie do siebie!!! -
Kraków Szok od 7 lat w schronie bida że aż strach
_Aga_ replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Popatrzcie na tą małą biedną kruszynkę :-( -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
_Aga_ replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam kciuki za Bandiego - to naprawdę piękny pies :) Mam nadzieję, że już wkrótce ktoś go pokocha i weźmie do domu :) -
Kraków Szok od 7 lat w schronie bida że aż strach
_Aga_ replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdjęcie Szoka i link do strony schroniska jest też w moim podpisie.. Domek, nawet tymczasowy byłby chyba w przypadku tego psiunia bardzo wskazany :roll: -
KRAKÓW-MAZAK-kochany zawsze zostanie w naszej pamięci i sercach
_Aga_ replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szukamy domku dla biednej psiny :sad: -
Kraków Szok od 7 lat w schronie bida że aż strach
_Aga_ replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Za dużo tych złych wieści :-( Nie mogę zrozumieć, że takie rzeczy dzieją się w Wielkim Mieście Krakowie :angryy: Na wszystko są pieniądze, a w schronisku psy padają z głodu :angryy: Może jestem tępa, ale nie rozumiem i nie zrozumiem :angryy: A winni są zawsze ludzie :angryy: -
I jak tam Aszocik?? :D Mam nadzieję, że i tę noc sylwestrową przeżyje spokojnie :roll:
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img424.imageshack.us/img424/4741/1558kartkasw3xx31mod8ua.jpg[/IMG][/URL] Wszystkim Dogomaniakom, a szczególnie tym, którzy do nas zaglądają i nam kibicują ;) życzymy [FONT=Garamond][SIZE=7][COLOR=blue][B][I]SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi:
-
Dziewczyny - nawet nie wiecie jak miło czyta się takie serdeczne słowa :loveu: Dziękujemy :multi: [quote name='MałGośka']Niby takie małe te Twoje chłopaki - a ledwie sie w kadrze mieścicie :razz: [/quote] Bo to był bardzo mały kadr :D :D
-
KRAKÓW GRAFIA sunia z aukcji ma cudowną pańcię i kochany domek
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Śliczna sunieczka :loveu: Jak to się psy zmieniają w kochającym, ciepłym domku :loveu: -
I jeszcze portreciki z pańcią ;) :D [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/5796/zdjcie23modd8ms.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img456.imageshack.us/img456/4164/zdjcie25modd9js.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img458.imageshack.us/img458/7874/zdjcie29modd8fz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/1348/zdjcie26modd1yp.jpg[/IMG][/URL]
-
Bardzo możliwe.. Przedtem byłam z nim u weta z powodu zapalenia krtani i tchawicy.. Niby to wyleczyliśmy a Romuś dalej kaszlał. No i się okazało, że przyczyną jest słabe serduszko i wysokie ciśnienie. Tabletki pomogły - bo Romuś bardzo rzadko po nich kaszlał. Teraz tabletki dalej zażywa, a kaszel wrócił, więc przyczyną faktycznie może być przeziębienie :roll: Załączam kilka dzisiejszych zdjęć piesków z moją siostrą Magdą, która je ze schroniska odebrała z pomocą pani Hani Rupczewskiej i dzięki uprzejmości i ogromnej pomocy Elso przywiozła do Tarnowa :D [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/6394/zdjcie11male5pn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8148/zdjcie13male8nu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6469/zdjcie23male5fm.jpg[/IMG][/URL]
-
Witamy serdecznie i przypominamy się :razz: :lol: Czaruś poważny ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/6412/zdjcie630kb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] Romuś koniecznie chciał się koło pani położyć :D [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5344/zdjcie153ye.jpg[/IMG][/URL] Romuś coś ostatnio znów częściej kaszle - już sama nie wiem, jak mu pomóc :shake: Było dobrze przez jakiś czas po tabletkach, a teraz się znowu nasiliło :roll: Jeśli taki stan się będzie utrzymywał i tabletki nie będą działały, w styczniu wybierzemy się znów do weterynarza.
-
KRAKÓW-MAZAK-kochany zawsze zostanie w naszej pamięci i sercach
_Aga_ replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szkoda :( Ale mam nadzieję, że dzięki temu ogłoszeniu Mazak odnajdzie wreszcie domek, na który tak bardzo czeka... -
Nuka - wracaj na pierwszą stronę :-(
-
KRAKÓW-MAZAK-kochany zawsze zostanie w naszej pamięci i sercach
_Aga_ replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W sumie to już się w tych postach, topikach pogubiłam :oops: AgaG - czy Mazak został adoptowany?? -
Baron nadal w schronisku?? :(
-
A my tego samego życzymy Tobie i Pimpusiowi :mdrmed:
-
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
A oto cudna psiuńka - Moria :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img321.imageshack.us/img321/931/moriamod9iu.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img320.imageshack.us/img320/7827/moriaamod3dp.jpg[/IMG][/URL] -
Kasie - jak cudownie się czyta takie wieści :laola: Aszot jest w raju - dzięki Tobie!!! :multi:
-
Czyżby koniec świątecznych cudów??? :( :( :(
-
Dziękuję Kryska :) To prawda - psiaki są cudowne, a ja je tylko wzięłam do domu - bardzo tego potrzebowałam :) Wklejam zdjęcia a nic nie piszę o stanie zdrowia Romusia ;) Otóż poprawiam się - Romuś ma się już dużo lepiej :D W końcu wiemy, skąd te duszności i męczący kaszel - serduszko jest słabiutkie, do tego ciśnienie za wysokie.. Romuś dostaje teraz Karsivan, Enap na poprawienie kondycji serca i Furosemidum na obniżenie ciśnienia - kaszle dużo dużo mniej :) Oba psiurki mają baaaaardzo duży apetyt i nie wybrzydzają - pięknie jedzą i jeszcze wylizują miseczkę :jumpie: :jumpie:
-
KUBUŚ - Pobity, głodzony, spętany z poderżniętym gardłem
_Aga_ replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka'] Oto fotki z wczorajszego spaceru: [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6508/63952fb7img02068zb.jpg[/IMG] Prawda, że nie ten pies? :-D [/quote] Śliczny :D Domek i miłość pańci i pańcia to jest to, czego potrzebuje każdy porzucony psiak :x-mas: -
KRAKÓW GRAFIA sunia z aukcji ma cudowną pańcię i kochany domek
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Czekamy na nowe zdjęcia pięknej Grafii w nowym domku :x-mas: :x-mas: