Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Widocznie te pieniądze nie na psy są wydawane :angryy: :angryy:
  2. [quote name='Asieq']Trzymam kciuki. Jego los bardzo mi leży na sercu, przez długi czas, myślałam, że to właśnie jego wezmę do domu.. Asieq, ja też go miałam wziąść - ostatecznie trafił do mnie Czaruś i Romeo.. W sumie to straszne - ciekawe ile osób "miało" go wziąść, ale... wzięlo innego psiaka?? :-( Szok - nie poddawaj się!! Ktoś Cię w końcu pokocha i weźmie do siebie!!!
  3. Popatrzcie na tą małą biedną kruszynkę :-(
  4. Trzymam kciuki za Bandiego - to naprawdę piękny pies :) Mam nadzieję, że już wkrótce ktoś go pokocha i weźmie do domu :)
  5. Zdjęcie Szoka i link do strony schroniska jest też w moim podpisie.. Domek, nawet tymczasowy byłby chyba w przypadku tego psiunia bardzo wskazany :roll:
  6. Za dużo tych złych wieści :-( Nie mogę zrozumieć, że takie rzeczy dzieją się w Wielkim Mieście Krakowie :angryy: Na wszystko są pieniądze, a w schronisku psy padają z głodu :angryy: Może jestem tępa, ale nie rozumiem i nie zrozumiem :angryy: A winni są zawsze ludzie :angryy:
  7. I jak tam Aszocik?? :D Mam nadzieję, że i tę noc sylwestrową przeżyje spokojnie :roll:
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img424.imageshack.us/img424/4741/1558kartkasw3xx31mod8ua.jpg[/IMG][/URL] Wszystkim Dogomaniakom, a szczególnie tym, którzy do nas zaglądają i nam kibicują ;) życzymy [FONT=Garamond][SIZE=7][COLOR=blue][B][I]SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi:
  9. Dziewczyny - nawet nie wiecie jak miło czyta się takie serdeczne słowa :loveu: Dziękujemy :multi: [quote name='MałGośka']Niby takie małe te Twoje chłopaki - a ledwie sie w kadrze mieścicie :razz: [/quote] Bo to był bardzo mały kadr :D :D
  10. Śliczna sunieczka :loveu: Jak to się psy zmieniają w kochającym, ciepłym domku :loveu:
  11. I jeszcze portreciki z pańcią ;) :D [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/5796/zdjcie23modd8ms.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img456.imageshack.us/img456/4164/zdjcie25modd9js.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img458.imageshack.us/img458/7874/zdjcie29modd8fz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/1348/zdjcie26modd1yp.jpg[/IMG][/URL]
  12. Bardzo możliwe.. Przedtem byłam z nim u weta z powodu zapalenia krtani i tchawicy.. Niby to wyleczyliśmy a Romuś dalej kaszlał. No i się okazało, że przyczyną jest słabe serduszko i wysokie ciśnienie. Tabletki pomogły - bo Romuś bardzo rzadko po nich kaszlał. Teraz tabletki dalej zażywa, a kaszel wrócił, więc przyczyną faktycznie może być przeziębienie :roll: Załączam kilka dzisiejszych zdjęć piesków z moją siostrą Magdą, która je ze schroniska odebrała z pomocą pani Hani Rupczewskiej i dzięki uprzejmości i ogromnej pomocy Elso przywiozła do Tarnowa :D [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/6394/zdjcie11male5pn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8148/zdjcie13male8nu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6469/zdjcie23male5fm.jpg[/IMG][/URL]
  13. Witamy serdecznie i przypominamy się :razz: :lol: Czaruś poważny ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/6412/zdjcie630kb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] Romuś koniecznie chciał się koło pani położyć :D [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5344/zdjcie153ye.jpg[/IMG][/URL] Romuś coś ostatnio znów częściej kaszle - już sama nie wiem, jak mu pomóc :shake: Było dobrze przez jakiś czas po tabletkach, a teraz się znowu nasiliło :roll: Jeśli taki stan się będzie utrzymywał i tabletki nie będą działały, w styczniu wybierzemy się znów do weterynarza.
  14. Szkoda :( Ale mam nadzieję, że dzięki temu ogłoszeniu Mazak odnajdzie wreszcie domek, na który tak bardzo czeka...
  15. Nuka - wracaj na pierwszą stronę :-(
  16. W sumie to już się w tych postach, topikach pogubiłam :oops: AgaG - czy Mazak został adoptowany??
  17. Baron nadal w schronisku?? :(
  18. A my tego samego życzymy Tobie i Pimpusiowi :mdrmed:
  19. A oto cudna psiuńka - Moria :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img321.imageshack.us/img321/931/moriamod9iu.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img320.imageshack.us/img320/7827/moriaamod3dp.jpg[/IMG][/URL]
  20. Kasie - jak cudownie się czyta takie wieści :laola: Aszot jest w raju - dzięki Tobie!!! :multi:
  21. Czyżby koniec świątecznych cudów??? :( :( :(
  22. Dziękuję Kryska :) To prawda - psiaki są cudowne, a ja je tylko wzięłam do domu - bardzo tego potrzebowałam :) Wklejam zdjęcia a nic nie piszę o stanie zdrowia Romusia ;) Otóż poprawiam się - Romuś ma się już dużo lepiej :D W końcu wiemy, skąd te duszności i męczący kaszel - serduszko jest słabiutkie, do tego ciśnienie za wysokie.. Romuś dostaje teraz Karsivan, Enap na poprawienie kondycji serca i Furosemidum na obniżenie ciśnienia - kaszle dużo dużo mniej :) Oba psiurki mają baaaaardzo duży apetyt i nie wybrzydzają - pięknie jedzą i jeszcze wylizują miseczkę :jumpie: :jumpie:
  23. [quote name='Murka'] Oto fotki z wczorajszego spaceru: [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6508/63952fb7img02068zb.jpg[/IMG] Prawda, że nie ten pies? :-D [/quote] Śliczny :D Domek i miłość pańci i pańcia to jest to, czego potrzebuje każdy porzucony psiak :x-mas:
  24. Czekamy na nowe zdjęcia pięknej Grafii w nowym domku :x-mas: :x-mas:
×
×
  • Create New...