Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. AgaG - po prostu przyciągasz do siebie ludzi, którzy mają tak ogromne i ciepłe serduszka jak Twoje :loveu:
  2. Ryczę, normalnie ryczę ze szczęścia :placz: :cunao: :Cool!: hurrrrraaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!:laola:
  3. Czekamy, czekamy :roll: Mam nadzieję, że TO jest dobry znak i pani zakocha się w Szokusiu :loveu: Jeśli już to się nie stało ;)
  4. Dokładnie, to samo czuję :roll: Oby tylko się udało, trzymamy, trzymamy :kciuki:
  5. Strasznie smutny Szokuś liczy na dobre serca Małopolan :roll:
  6. Trzymamy kciuki :kciuki: :kciuki:
  7. hop na pierwszą stronę Baronku z chorą łapką :shake:
  8. Nuka się przypomina :(
  9. Trzymamy dzisiaj kciuki o 18.30 :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  10. Witaj Ania-Sonia :D Pewnie, że nie jest za późno :D Takie życzenia są zawsze mile widziane ;):loveu: Bardzo dziękujemy i przesyłamy buziaki :kiss_2:
  11. Żeby tylko nie wróciła do schroniska :( Powtarzam to jak modlitwę :( To jest chyba najgorsze, co może psa spotkać - nowy domek a potem znowu schronisko :(
  12. Trzymam kciuki, żeby jutro program "Kundel bury" oglądał ktoś, komu Szok zapadnie w serce :roll: Oby ten ktoś zadzwonił i zabrał staruszka do ciepłego domu :modla:
  13. Może faktycznie lepiej się skupić na jednym... Demosteneska - jeśli jest taka ładna jak na zdjęciu - miałaby chyba szansę na nowy domek :roll:
  14. A może by i Demosteneskę można było wtedy przewieźć?? Tak sobie marzę... :sad:
  15. Byle tylko Nukusia nie trafiła z powrotem do schroniska :shake:
  16. Powiedzcie mi, co robią weci w schronisku, że zwierzęta w takim stanie siedzą w boksach nie leczone??? :angryy: Za co oni kasę biorą?? :angryy:
  17. [B]MałGosiu[/B] - powtarzaj się ile wlezie :loveu: Wiesz, że gdyby to tylko było możliwe, wzięłabym do siebie jeszcze kilka takich najbiedniejszych, "pięknych inaczej" ;) Ale po pierwsze - warunki mieszkaniowe i przede wszystkim finansowe nie pozwalają :shake: Po drugie, mój mąż nie podziela mojej wielkiej miłości do zwierząt - moje słodziaki trafiły do mnie po zażartej walce ;) Oj, ciężko było - już nawet się mieliśmy rozwodzić - 4 miesiące po ślubie ;) :oops: [B]AgaG[/B] - psiurki wygłaskane i nakarmione :loveu: [B]Kryska[/B] - Romciu już mniej kaszle, myślę, że to faktycznie było lekkie przeziębienie. Tak do końca kaszlu nie wyleczymy - tak jak w przypadku Czarka - jest spowodowany chorobą serducha. A tak wogóle to się dziś załamałam :shake: Poszłam do weta kupić Romciowi tabletki - [B]Karsivan[/B] - i kupiłam 5 tabletek - chyba po raz ostatni :-( Jeszcze w grudniu kosztowały [B]1 zł[/B] za jedną tabletkę. Dziś zapłaciłam [B]1.70[/B] za jedną tabletkę!!! :angryy: Tragedia - firma produkująca lek wykorzystuje fakt, że jest jedyną na rynku i podbija cenę :angryy: Nawet weterynarz powiedział, że nikt teraz nie kupi tych tabletek i zwierzęta będą umierać z powodu chorób serca :angryy: Powiedział, żebym poszła do innego weterynarza specjalisty kardiologa i wymusiła na nim znalezienie jakichś zastępczych leków :roll: Będę musiała tak zrobić, bo nie stać mnie na taki drogi lek jakim jest Karsivan :shake: Ech...
  18. :Cool!: Irma - ja też Ci serdecznie dziękuję za propozycję :calus: Ale też trzymam kciuki, żeby Krakowianie nie zawiedli :thumbs:
  19. "Kundel bury" będzie chyba w ten piątek o 18.30 :roll: Mam nadzieję, że tak jak w przypadku Łysolka, zadzwonią ludzie, których poruszy niedola tego biednego psa :-( Szok, nie poddawaj się! W końcu i ciebie ktoś pokocha :-(
  20. Ciekawe, co u psiny? :roll: Pewnie ciągle próbuje się schować pod kawałek kocyka :-( Pewnie ciągle leży głodny, zmarznięty i przeraźliwie zrezygnowany :( Pewnie chciałby zasnąć i nie słyszeć, nie widzieć, nie czuć :-(
  21. Mam nadzieję, że piesek nie zdziczał na tyle, żeby się bronić przed dotykiem człowieka :-(
  22. Pieski już śpią, popatrzcie jak słodko ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/1044/romus4zw.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/2281/romeczek6ee.jpg[/IMG][/URL] Czarek spryciarz nie dał się "złapać" z zamkniętymi oczkami :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img307.imageshack.us/img307/8071/czarek2qh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img363.imageshack.us/img363/6674/czarekk6yq.jpg[/IMG][/URL] DOBRANOC ;)
  23. Aga - ja też podejrzewam, że Romek nie był odrobaczany :roll: Jeździ teraz pupskiem po podłodze co chwilę - muszę go wziąść w najbliższym czasie do weta. Poza tym zastanawia mnie, dlaczego nie ma tej nalepki przy zaświadczeniu o szczepieniu na wściekliznę - niedopatrzenie, czy to też jest czasem pomijane?? :angryy: Szok - do góry - musisz znaleźć domek!!!! Trzymam kciuki za ciebie, kruszynko..
×
×
  • Create New...