Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Teraz to już 12. strona :shake: 11 lat w schronisku - to więcej niż połowa psiego życia :(
  2. Nuka wracaj na pierwszą stronę!! Sprawa jest pilna :roll:
  3. Ciekawa jestem, jak się ta sprawa rozwiąże :roll:
  4. [quote name='Kryska']Co ja na to poradzę że lubię przystojnych chłopaków? :oops:[/quote] No tak, moi to są wyjątkowo przystojni :razz: :loveu: :loveu: :loveu:
  5. "Piękni inaczej" dziękują :loveu: I Ty również wydrap za uszkami swoją śliczną Morię od cioci Agi oczywiście ;) Koledzy przesyłają całusy :razz:
  6. Ucałuję i wymiziam :loveu: Dziękujemy pięknie za pamięć :B-fly:
  7. Już troszkę lepiej ;) Romuś już tak strasznie nie kaszle, jak w weekend.. Ciekawa jestem, od czego to zależy?? :roll: Rano i wieczorem, jak jest silniejszy mróz, bardzo często na spacerkach biorę Romka na ręce i noszę go chwilę, aż się zagrzeje, no i z powrotem puszczam na ziemię :) Chyba mu się to spodobało ;) Czaruś trochę zazdrosny, ale grzecznie idzie koło mnie na smyczy, a w domu miziam go i tłumaczę, dlaczego muszę czasem Romusia nosić ;) :D W przyszłym tygodniu zrobimy rtg płuc. Już się boję - Romek u weterynarza strasznie panikuje, rzuca się, wyrywa i drapie ;)
  8. Ja moje psiaki zaczęłam spuszczać ze smyczy po 3 miesiącach pobytu u mnie :roll: Ponieważ moje psiurki lubią atakować inne psiny, nieważne jakiej wielkości i płci, najczęściej teraz spacerujemy sobie na smyczy - najzwyczajniej w świecie boję się, że polecą za jakimś psem (najczęściej wielkim) i wdadzą się w bójkę :roll: Jak widzę, że jesteśmy sami - to czasem daję im troszkę pobiegać "luzem" ;)
  9. ???????? :crazyeye: No cóż, to ja też trzymam, żeby wszystko się ułożyło pomyślnie :roll:
  10. Tak strasznie mi przykro :( Mam nadzieję, że nie cierpiał, że nic go nie bolało przed śmiercią :shake: Dobrze, że miał swoje "pięć minut" szczęścia :( Ale i tak żal, ogromny żal :( :( :(
  11. Dzięki za kciuki ;) Dziś zaczął kaszleć i Czaruś, tak że pewnie będę mieć szpital w domu :roll: Oby się mąż jeszcze nie pochorował, bo zwariuję :diabloti:
  12. Z Romciem nie jest najlepiej :( Cały weekend kaszlał, a dziś tak się cieszył, kiedy wróciłam z pracy, że skakał, szczekał i kaszlał na przemian :roll: No i zauważyłam, że z nosa kapie mu krew :( Wzięłam go do lecznicy, pani stwierdziła, że to znowu zapalenie krtani i tchawicy, dała dwa zastrzyki i nakazała zrobić prześwietlenie płuc (żeby wykluczyć przerzuty nowotworu :( ) i EKG.. Tak że czekają nas dalsze badania :shake:
  13. Oczywiście, że trzymamy:kciuki: :kciuki:
  14. Jak pomyślę, ile psów jeszcze tej zimy nie przeżyje, właśnie przez mrozy...:-( To była śliczna sunia - a nikt jej nie chciał :( A ile jest takich "pięknych inaczej", na które nikt nawet nie spojrzy.. :( ech.. :(
  15. Szkoda psinki :( Po tym co przeszedł bardzo potrzebuje kogoś, kto go pokocha i da mu ciepły domek :(
  16. [quote name='g_o_n_i_a'] Marusia to suczka około 6-letnia. Do schroniska trafiła z Os.Baranówka. Znaleziono ją nieprzytomną z licznymi obrażeniami w rzeczce Przyrwa, gdzie najprawdopodobniej właściciel chciał ją utopić. :( [/quote] Nawet nie będę tego komentować :angryy: Wstyd mi tylko, że to też CZŁOWIEK :angryy:
  17. Dziewczynym podrapcie za uszkiem i ode mnie dziś Baronka :)
  18. Hop do góry ..
  19. Mi kiedyś Romcio porwał nie rozmrożoną jeszcze pizzę, bo mu pachniała wędlinką :lol: Jak się zorientował, że to niezbyt dobre i bardzo twarde - zostawił, ale był niepocieszony ;) Mam nadzieję, że Grafuni nic nie będzie :)
×
×
  • Create New...