Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Kurczę, chyba mnie trafi.. :roll: Sunia dziś okazała się psem!! Pan kierownik się po prostu pomylił, a ja jakoś nie zaglądałam specjalnie "tam", żeby sprawdzać, skoro dostałam info, że to sunia :roll: No więc sunia, która okazała się psiakiem była dziś bardzo spokojna.. Łapka się goi..
  2. No właśnie, tylko że jakoś na razie nikt jej nie zauważył :shake:
  3. Dziewczyny zajmujące się adopcjami - powiedzcie mi, czy Wy też macie chwile zwątpienia, tzw. "doły" ??? Chyba mnie jeden dopadł... :roll:
  4. Pewnie, że napiszę :) Czaruś już się ma lepiej.. Mierzyłam mu temperaturę - nie ma gorączki. Weterynarz mówił, że to może być też związane ze zmianą pogody.. Zobaczymy.. Masz rację - jestem już trochę uodporniona ;) Inaczej bym chyba ześwirowała :evil_lol:
  5. [quote name='rk66'] Ja nie wiem, te Twoje pupile to ciągle jak nie urok to s....;) :lol:[/quote] No nie??????? Coś w tym musi być :evil_lol:
  6. Czaruś jest wystrachany - nie chce za bardzo wychodzić na spacer.. Poza tym coś mu się dzieje - wczoraj cały czas się trząsł, dziś dalej ma takie napady "trzęsawki", i do tego wymiotuje :roll: Dzwoniłam do weterynarza - jeśli mu nie przejdzie, będziemy się musieli wybrać na wizytę...
  7. Sunia ma się dobrze - dziś akurat byłam w porze karmienia - była ożywiona, biegała, na tej zranionej łapce też, tak że widocznie rana się szybko i ładnie goi.. Pracownik - pan krzysztof - powiedział, że sunia nie umie na smyczy chodzić, najlepszy byłby dla niej dom z ogrodem, po którym mogłaby wesoło hasać :) Chyba, że ktoś ją jeszcze nauczy, że smycz nie jest groźna ;)
  8. Sunia szuka domku - rozpaczliwie...
  9. Pan - sąsiad zresztą - na jednym piętrze mieszkamy w jednej klatce - zachował się bardzo w porządku. Przyszedł wczoraj, pokazał książeczkę zdrowia psa - szczepienie przeciw wściekliźnie, bardzo przepraszał i zaproponował zawiezienie do lecznicy i pokrycie kosztów. Byliśmy dzisiaj - tak jak myślałam - Czaruś jest tylko lekko "dziabnięty", sama ranka nie jest groźna, nawet nie krwawi, jest tylko porządnie stłuczony, boli go cały bark, nie da się dotknąć, a jak go wzięłam na ręce, to skuczał przeraźliwie - mały panikarz ;) Od razu zaszczepiłam psiaki przeciw wściekliźnie - akurat w lutym mija Czarkowi rok od szczepienia. Tak że nie ma się co martwić raną. Bardziej się bałam o serce Czarka, bo panikował dziś strasznie.. A wczoraj i dziś rano był tak przerażony, że nie chciał wogóle wychodzić z domu..
  10. No tego mi było trzeba!! :angryy: Byłam właśnie na spacerku z psiakami, "ulubiony" spaniel Czarka wyrwał się panu i oczywiście rzucił się na moje psy :angryy: Ugryzł Czarka - co prawda krew się nie leje, ale na barku Czarek ma ranę, nie daje się dotknąć.. :placz: Jutro pójdę z nim do weta - rachunek zaniosę sąsiadom :angryy:
  11. Też mam nadzieję.. W tarnowskim Azylu rzadko dochodzi do zagryzień.. Psy agresywniejsze zamknięte są pojedynczo..
  12. Suni dziś nawet nie zrobiłam zdjęcia :( Nie wychodziła z budy, spała sobie.. Ma inną towarzyszkę.. Obok w boksie już nie ma tej suki, z którą się gryzły, więc powinna mieć spokój.. Powinna być bezpieczna... :roll:
  13. Sprawdzimy... To kolejna bida, o której mam nadzieję usłyszeć, że jest w nowym domu... :roll:
  14. Strasznie się martwię... Jakaś taka ostatnio jestem pełna złych przeczuć... Mam nadzieję, że u małej wszystko w porządku... :roll:
  15. _Aga_

    Metamorfozy

    To i ja dołączę ;) Moje psiaki nie zmieniły się aż tak, jak niektóre psinki tutaj. Czaruś tylko "trochę" przytył i poweselał, w Romusiu zauważam więcej zmian - przede wszystkim ubarwienie sierści się nieco zmieniło, no i znacznie przytył - z 3,5 kg na 7,5!!! :loveu: Tutaj jeszcze w schronisku, z wolontariuszkami na spacerze - wtedy już wiedziałam, że je wezmę, a pani Hania sprawdzała, jak psiaki na siebie reagują ;) (styczeń 2005) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/4331/18vu1.jpg[/IMG][/URL] Spójrzcie jakie mają smutne, "zadumane" miny.. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/4086/22vc2.jpg[/IMG][/URL] Poniżej już u mnie w domu, bodajże drugiego dnia: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/766/30mv1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/1730/42wu1.jpg[/IMG][/URL] No i teraz (jesienią ubiegłego roku): [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img82.imageshack.us/img82/6618/51ml.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img347.imageshack.us/img347/8301/62bo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/6341/79uh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/57/89dq.jpg[/IMG][/URL] I jak widać - już zimową porą :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img359.imageshack.us/img359/1881/93lk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9458/101nk.jpg[/IMG][/URL] Ps. Romuś jest bardzo schorowanym psem.. Może dlatego przez ten rok tak szybko się postarzał.. Na zdjęciach ze schronu jakoś tak młodziej wygląda z tym jasnym pyszczkiem..
  16. Faktycznie podobny :) Równie śliczny jak niunia ;)
  17. Ciekawe, jak się łapka goi?? :roll: Jutro postaram się tam pojechać..
  18. To jest śliczny psiak!! Dziwię się, że nie znalazł domku do tej pory :shake:
  19. [quote name='lupe'] Śliczna niunia szuka domku!!!
×
×
  • Create New...