-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Kraków sunia Pola bez nóżki już w swoim domku u Zuzi świeżutkie fotki s. 52
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaG'] Wysłałam jej już do Kiwi, bo Agnieszka Małek ma zdaje się urwanie głowy. [/quote] Troszeczkę tak, ale nie na tyle, żeby nie pamiętać o "moich" krakowskich psiakach :loveu: Zawsze znajdę chwilkę, żeby wstawić zdjęcia Aga ;) -
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Franek spada na łeb na szyję, a to taki fajny diabełek :evil_lol: -
Kraków sunia Pola bez nóżki już w swoim domku u Zuzi świeżutkie fotki s. 52
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Do góry, niunia... -
Kraków sunia Pola bez nóżki już w swoim domku u Zuzi świeżutkie fotki s. 52
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
hop do góry!!! -
Kraków-Protazy teraz Dodo miał tyle ran,teraz ma tylko szczęście :))
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
A oto wiadomość od pana Protazego i kilka zdjęć z nowego domku :loveu: Dnia 7-02-2006 o godz. 18:51 Paweł napisał(a): [INDENT][FONT=Arial][SIZE=2]Witam[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Piesek ma się dobrze, Przyzwyczaja się do nowego otoczenia bardzo szybko. Początkowo nie chciał wchdzić do domu (może przedtem mu nie było wolno?), ale przekonałem go smakołykami. Teraz już wchodzi. Jest bardzo ciekawy, wszędzie wsadza nos i wszystko niucha. Ma trochę biegunkę, ale dostał lekarstwo i powinno mu przejść. Jest bardzo przyjacielski. Jeszcze trochę "pachie" schroniskiem, ale go nie kąpałem. Może za dzień dwa, jak już nabierze zaufania, że nic mu nie grozi. Na Protazego nie reagował i dostał nowe imię: Dodo. Przesyłam kilka zdjęć.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Paweł[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img435.imageshack.us/img435/6095/imgp0029edit12qo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9207/imgp0031edit19jy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7159/imgp0034edit17ku.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2958/imgp0042edit11ao.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/2739/imgp0039edit13qw.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][/FONT] [/INDENT] -
Ale szkoda :shake: Biedny psiak, jak można było do takiego stanu doprowadzić?? W głowie mi się nie mieści :roll:
-
Ja najczęściej moim kundelkom gotuję ryż, do tego marcheweczka, pietruszeczka, selerek - no i podstawa - wszystko na porcji rosołowej :lol: Czasem im daję "mięsko" z saszetek Pedigree z ryżem - smakuje im bardzo :)
-
Moje kundelki mają imiona "schroniskowe" - nie zmieniałam, bo były przyzwyczajone :) Czarny ma na imię Czaruś, a biszkoptowy - Romeo (Romuś) :loveu:
-
Czaruś i Romuś trafili do mnie ze schroniska krakowskiego :) Przeglądałam akurat stronę Amicusa, zobaczyłam zdjęcia, przeczytałam chwytający za serce tekst... i przepadłam :loveu: Wiedziałam, że muszę je stamtąd wziąść! No i są ze mną od 20 stycznia 2005 roku :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4135/zdjcie277nh.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7932/zdjcie283vb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/4233/zdjcie34yu.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/645/zdjcie100vu.jpg[/IMG][/URL]
-
Gwiozdy internetowe serdecznie dziękują: hau!! :dog: :lol: No i oczywiście ja z mężem również ;) Dzięki Tobie te gwiozdki dojechały do mnie szczęśliwie ;) :buzi:
-
Kraków sunia Pola bez nóżki już w swoim domku u Zuzi świeżutkie fotki s. 52
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Sunia naprawdę bardzo potrzebuje domku :-( -
Kraków sunia Pola bez nóżki już w swoim domku u Zuzi świeżutkie fotki s. 52
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Takie słodkie maleństwo.. Na pewno będzie sobie świetnie radziła na trzech łapkach :) -
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Franek szuka domku, ciepłego, na stałe... -
Kraków-Protazy teraz Dodo miał tyle ran,teraz ma tylko szczęście :))
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
A więc czekamy na wieści od nowych państwa :multi: Cudownie, że tacy ludzie istnieją :multi: To jest prawdziwie budujące :loveu: -
Na stronie schroniska [URL="http://www.schronisko.krakow.pl/pages/ramki.htm"]http://www.schronisko.krakow.pl/pages/ramki.htm[/URL] jest kilka zdjęć Atoska i taki tekst: [quote] [B][SIZE=+1]ATOS[/SIZE][/B] Można powiedzieć, że to ideał psa. Mimo długiego pobytu w schronisku nie zapomniał co to posluszeństwo. Jest do tego bardzo towarzyski, przyjazny w stosunku do ludzi i zwierząt, nigdy nie popadł w konflikt z żadnym stworzeniem. [CENTER]Uwielbia towarzystwo ludzi, kocha spacery i bieganie, bardzo sie ożywia gdy tylko opuści schroniskowy boks (co niestety zdarza sie bardzo rzadko). Zupełnie nie widać po nim, że jest już starszym psem. Gdy biega, za śnieżkami wygląda jak młodzieniaszek. Jest naprawdę wyjatkowy! Jednak ludzie odwiedzający schronisko nie wiedzą o tym, gdyż w boksie staje się niezauważalny, potulny. Poza tym, kto chciałby psa z zupełnie siwą mordką... Czekamy na Dobrego Człowieka dla Atoska, ten pies na pewno nie zawiedzie! [/CENTER] [LEFT][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/4428/atos119gr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/2702/atos213li.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img454.imageshack.us/img454/8928/atos15xi.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [/LEFT]
-
U chłopców wszystko dobrze ;) Jutro z Romciem idziemy do kontroli i może od razu zaszczepimy się w końcu przeciw wściekliźnie :) Może Czarusia też od razu "odwścieklimy" :evil_lol:
-
Kraków sunia Pola bez nóżki już w swoim domku u Zuzi świeżutkie fotki s. 52
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Kicamy do góry ;) -
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
_Aga_ replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:kciuki: :kciuki: :kciuki: To się musi udać, musi!! Musi być sprawiedliwość na tym świecie :mad: