Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. No i pytanie - jeśli się znajdzie domek we Wrocławiu - kto sunię przewiezie z Krakowa?? :roll:
  2. Dziewczyny - tak jak mówiłam - to nie jest taka prosta sprawa - zabrać, zawieźć, a tam na miejscu na pewno ktoś się nią zajmie :roll: Asieq też nie bywa zbyt często w hotelu, Patia wyjeżdża niedługo na wakacje.. Morgan zaraz jedzie do azylu, ma sprawdzić, jaki jest stan suni, może się dowie, co jej dolega..
  3. Morgan sunię może zawieźć. AgaG - nie może się sunią zająć. Zadzwonię do Asieq - Aga mi dała numer.. Jeśli ona się zgodzi - zadzwonię do pana Tomka..
  4. Zadzwonię do Morgan jutro - niech ona się wypowie ile może i co myśli o pomyśle zabrania suni jutro i przewiezienia do hotelu. I czy może "założyć' opłatę za pobyt suni, jeśliby trzeba z góry zapłacić.. Jeśli się zgodzi - zadzwonię do pana Tomka i zarezerwuję miejsce. I będzie trzeba znaleźć kogoś, kto się sunią zajmie tam na miejscu.
  5. Morgan teraz śpi. Nie sądzę, żeby rano włączała kompa - pewnie się zerwie, zbierze i pojedzie do azylu zaraz po 7. Jak ja jej tą mapę pokażę?? :roll:
  6. [quote name='Kar0la']Agnieszko,ale dlaczego? Jeśli jutro wszystko w azylu poszłoby dobrze i Morgan zabrałaby sunię i zawiozła do Wieliczki to potem znalazłybyśmy kogoś do opieki nad mała. No chyba, że jutro nic nie załatwi.[/quote] Nie wiem, ile czasu Morgan może poświęcić suni na trasie - ona nie jeździ sobie ot tak ;) , tylko ma po drodze masę roboty.. I nie wiem na ile zna Wieliczkę, żeby nie kluczyć i nie szukać godzinami hoteliku..
  7. Z tego co pamiętam jutro ma trasę przez Kraków.. Jeśliby na miejscu wszystko było załatwione - i w azylu wydaliby jej sunię, pewnie zgodziłaby się ją przewieźć..
  8. Poza tym nie chcę uprawiać czarnowidztwa, ale może się zdarzyć tak, że nikogo jutro w azylu nie będzie.. Często tak jest.. I Morgan tylko popatrzy sobie przez kraty na małą..
  9. Rano skontaktuję się z Morgan - zobaczymy, co "załatwi" w azylu.. I będziemy kombinować co dalej.. W tej sytuacji wcześniej niż w piątek suni nie zabierzemy.. Bo jest tylko jedna opcja - Morgan musiałaby rano zabrać sunię przed wyjazdem w trasę i przywieźć do mnie, a ja z małą musiałabym jechać do Krakowa.. Środa i czwartek odpadają, bo od samego rana mam umówione wizyty u lekarzy... Szlag by to..
  10. Wszystkie psy w azylu są szczepione przeciw wściekliźnie, więc sunia pewnie też została zaszczepiona..
  11. Myślę, że pozostaje czekać na wieści od Morgan.. Zobaczymy, czego się dowie o stanie suni.. Może Morgan dałaby radę zawieźć jamnisię w sobotę do hoteliku?? Jeśli nie mogłabym ja - pociągiem do Krakowa i stamtąd ktoś musiałby ode mnie sunię wziąść.. Albo busem do Wieliczki - i też ktoś by musiał albo sunię, albo mnie z sunią do hoteliku dostarczyć :roll:
  12. Ale jak się skontaktować z Re-a?? Za późno żeśmy się za to wszystko zabrały.. :shake:
  13. Nie wiem, może jestem dziwna, ale sobie tego nie wyobrażam.. Morgan weźmie sunię, zawiezie do hotelu i co dalej?? Kto się zajmie wszystkim na miejscu?? Pewnie trzeba sunię zabrać do weta, trzeba się nią choć trochę zająć :roll: Ktoś musi dopilnować opłat.. itd. itp. Wieliczka nie jest na tyle blisko Tarnowa, żebym dała radę to wszystko sama zrobić.. Nawet nie znam tam żadnego weta.
  14. Najlepiej by było wpłacać na konto kogoś, kto się sunią tam na miejscu zajmie.. Ale czy dziewczyny z Krakowa mają jeszcze wśród swoich nieszczęść czas na sierotki z Tarnowa?? :sadCyber: One pewnie urobione po pachy..
  15. Gdyby był kontakt z Kserą, to może faktycznie mogłaby jutro małą odebrać od Morgan i przechować do niedzieli, a potem do hoteliku zawieźć??
  16. Karola - do hotelu musiałabym zadzwonić przed 7. No i problem - bo kto wskaże Morgan drogę?? Kto się sunią zajmie tam na miejscu?? Ja nie dam rady tam dojeżdżać codziennie..
  17. No właśnie, kto by się zajął sunią tam na miejscu?? :roll: Nie chcę na nikogo zwalać opieki nad małą, ale Morgan całymi dniami jest w trasie, a ja niezmotoryzowana :roll:
  18. Karola - Morgan wyjeżdża z samego rana - pewnie koło 8 już w azylu będzie..
  19. Jeśli sunia jest w azylu - załatwiamy hotel??
  20. Pozostaje nam chyba tylko czekać na wieści od Morgan... :sadCyber:
  21. To co robimy?? Gdyby hotelik był załatwiony, Morgan mogłaby pewnie rano małą zabrać.. A tak... Nic nie jest dograne.. Cholerka..
  22. Tu jest jej zdjęcie ze strony azylowej... [URL="http://www.zsok.tarnow.pl/zoom4.php?id=141&pic=pic_id141.jpg"]http://www.zsok.tarnow.pl/zoom4.php?id=141&pic=pic_id141.jpg[/URL]
  23. Sunia ma ok. 5 lat - tak pisze na stronie azylu..
  24. Bea - 15 zł za dobę
×
×
  • Create New...