Byliśmy wczoraj z HOOkiem u weta i ucho mu ogolił i usunął ten krwiak z ropniem. Wet mówi, ze niedzielny antybiotyk już zadziałał i że teraz będzie już tylko lepiej. Ropa usinięta, antybiotyk silny i szybko ma się zagoić, a przede wszystkim przestać go boleć. Antybiotyk w zastrzyku jest do czwartku włącznie i krople do uszu, aż do wyczerpania.