Jump to content
Dogomania

Patia

Members
  • Posts

    4794
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patia

  1. Amiga czy na teren tych działek mozna jakoś wejść ?
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/3585/5f6d6909gk1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/2585/5f6d6910zj2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/7148/5f6d6913xv7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/536/5f6d6914tm6.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/5563/5f6d6898jo6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/6700/5f6d6900mf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img391.imageshack.us/img391/2189/5f6d6904ne3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/139/5f6d6905xv3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/8936/5f6d6906yz8.jpg[/IMG][/URL]
  4. Jest fajna :loveu: zrobię jej Allegro wyróżnione , numery Karusi ?
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4009/5f6d6888wy5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/1047/5f6d6891tz7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/4772/5f6d6892tq3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/4997/5f6d6893gw6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9056/5f6d6897ps5.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/8540/5f6d6853ru9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/9379/5f6d6861xq6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/926/5f6d6867ok8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/9408/5f6d6868tt5.jpg[/IMG][/URL]
  7. A ja tu dopiero teraz trafiłam :roll: Czy to cudeńko małe ma Allegro ?
  8. Zakończyła się aukcja Rendi . Czy wystawiać ponownie ?
  9. Sylwia i Basia już napisały do pani Zofii . Dzieki za rady , nie mozna dziewczyn z tym samych zostawić , bo skonczy sie tak , ze Borsy straci dom :shake:
  10. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=370652188"][B][COLOR=#2040ab]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=370652188[/COLOR][/B][/URL]
  11. Troszkę pokombinowałam ze zdjęciami [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8224/d3d02e444f2e122epn6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1209/fd33a7749fe6cf91me7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2336/a9068207b9a38e0cgk1.jpg[/IMG][/URL]
  12. Aga , jeśli chcesz to mogę jutro obfocić Gawronka . Pojadę do pana Tomka uregulować dług za szczeniaki to przy okazji zrobię Gawronkowi sesję .
  13. Mówiłam , zeby próbowały , żeby nie wpuszczały Borysa na łóżko , żeby jedzenie wsypywały do miseczek tylko w porze karmienia aby uniknąć walki o żarełko stojące w miseczkach itd ale nie wiem czy sobie same poradzą , bo w domu jest nerwowo , wszystkie psy stały się drażliwe przez to boryskowe rozrabianie .
  14. Tak , Agnieszka dzwoniła do mnie . Transporterek poszedł do dezynfekcji od razu po przewiezieniu Marcysia , korzysta już z innego. Jutro Marcyś znów będzie w gabinecie do kontroli , zmieniono mu antybiotyk , czuje się lepiej, ma słaby apetyt ale po wielu próbach rodzice odkryli , ze zjada kleik na kocim mleczku i taki mu gotują , zjadł też trochę convalescenta. Bardzo mruczy i domaga się pieszczot :loveu:
  15. Niewesoło , dziewczyny są w dołku . Jeden z psiaków ma problemy z okiem , miał operację i musi mieć spokój a tu Borys pokazuje rogi . Mówiłam dziewczynom , że muszą być twarde i sprowadzić go do parteru .
  16. Problemy wychowawcze z Borysem z Jędrzejowa , prosimy o rady : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10194029#post10194029
  17. Rozmawiałam z dziewczynami . Borys sprawia problemy wychowawcze. Ma osiem miesięcy i marzy mu się szefowanie w stadzie. Jest agresywny w stosunku do innych psów a ze względu na swą wielkość i siłę stanowi dla nich realne zagrożenie. Musimy pomóc dziewczynom uporać się z tym problemem . Pierwsza rzecz o której pomyślałam to kastracja , pies jest młody , myślę , że pozbawienie go jajeczek trochę ostudzi jego zapędy . Kastracja odbędzie się w przyszłym tygodniu . Druga rzecz , którą doradziłam to wizyta fachowca , szkoleniowca u dziewczyn w domu . Którą psią szkołę polecacie ( w Krakowie) ? Z Borysem jest jeszcze jeden problem - Borys załatwia się w domu :angryy: Potrafi przez cały spacer trzymać i nabrudzić zaraz po przyjściu do domu .
  18. Dodam je do krakowskiej aukcji szczeniaczkowej na Allegro . Podać Twój numer tel. Karusiu ?
  19. Kinya ma taką sunię , Kinya jest na Dogomanii od niedawna , tymczasuje koty , mieszka niedaleko Wieliczki , nie wiem czy wchodzi na ten wątek.
  20. Bubulinka znów przyjedzie do mnie w sierpniu na dwa tygodnie na wakacje :loveu: Znów będzie dużo fotek :multi:
  21. Marcyś już po przeprowadzce :multi: Kinya , dziękujemy za opiekę nad Marcelkiem , za uratowanie mu życia ! To taki kochany kotek :loveu: Gdy wyjęłam go z klatki wpakował się mamie na kolana i nie chciał zejść . Dostał ocieplaną budkę , kocyki , ręczniczki i dywaniki , pasztecik i kocie mleczko . Mama mówi , że mimo osłabienia jest ciekawski i zwiedza , ma apetyt . W piątek Marcyś jedzie do kontroli ale Agnieszka dzwoniła , żeby przyjechać jutro w razie czego . KINYA rodzice dziękują Ci za Marcelka , takiego kota miał mój tata , gdy był studentem , Marcelek to było jego marzenie .
  22. [quote name='LeBari'] Jeśli chodzi o Barunię to sterylka jest konieczna w jak najbliższym terminie.Nie mam sił i środkow na powtórke z jej macierzyństwa.Poza tym Barunia jest trudnym psem,sklonnym do ucieczek.Akceptuje tylko mnie.Do dzieci i zony jest nastawiona nieufnie i agresywnie.Obecnie zamieszkuje mały domek /2x2x2metra/ położony na ok.170mk trawniku.Teren ten jest ogrodzony.Do mojego domu boi sie wejśc.Czasami odnoszę wrażenie że nie jest to pies porzucony ale jest psem który urodził sie w warunkach "leśnych" a tylko zimno i głód oraz opieka z mojej strony spowodowały że zbliżył się do ludzi.Poza tymi cechami jest oczywiście kochanym zwierzakiem. [/quote] Mam pytanie , w takim razie , kiedy przywozi Pan sunię na sterylizację . Wypozyczyłam klatkę kenelową , w której Agnieszka przetrzyma sunię dzień po zabiegu i chcę wiedzieć na kiedy klatka będzie potrzebna. I jeszcze jedno czy Barunia ma dom u Pana na zawsze ?
×
×
  • Create New...