-
Posts
4794 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patia
-
Kraków - piękny kaukaz -proszę o przeniesienie do działu szczęśliwców:))
Patia replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Ja sobie nie wyobrażam , gdyby tam został gdzie mieszkał wcześniej , na tym łańcuchu ...Czy ktoś by mu pomógł , zabrał do lekarza ? Dobrze , że umarł w kochany i rozpieszczany , takim był cudownym psem :placz: -
MA DOM Kraków szczeniak biały terierkowaty po wylewie swej pani
Patia replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/210/dscf4534yf1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/6099/dscf4535eq0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/5407/dscf4545ks2.jpg[/IMG][/URL] -
MA DOM Kraków szczeniak biały terierkowaty po wylewie swej pani
Patia replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Aga , napisz o nim coś więcej , muszę jakieś info dać w ogłoszeniach. jakiej będzie wielkości ? czy maszczepienia ? jaki charakter ? -
MA DOM Kraków jamnikowaty wyrzucony szczeniak prosi o pomoc !!
Patia replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Co mam o nim napisać w aukcji ? - ma 4 miesiące - płeć męska - będzie niewielki , jak jamnik ? - odrobaczony ? szczepień pewnie jeszcze nie ma ? -
MA DOM Kraków jamnikowaty wyrzucony szczeniak prosi o pomoc !!
Patia replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/289/dscf4536lt0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2194/dscf4537xj2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2779/dscf4538er2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6315/dscf4548lo7.jpg[/IMG][/URL] -
Happy end!!! Misia i szczeniaki spod baraku mają domy :)
Patia replied to liryka's topic in Już w nowym domu
Amiga czy mogę już usunąć Negritkę z Allegro ? -
Kraków - piękny kaukaz -proszę o przeniesienie do działu szczęśliwców:))
Patia replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Dzwonił pan Maciej , Rodzyn nie żyje , rak jamy ustnej i przełyku :-(:-(:-( Śpij spokojnie misiu ....:-( -
Wstawiłam apel o DT na watek krakowski . Dorothy jeszcze skontaktuj się z Camarą , ona zamieszcza ogłoszenia w Wyborczej [email protected]
-
Dorothy szuka pilnie DT lub DS dla staruszki Libry : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106462
-
Mozna porozmawiać z redaktor Magdą Hejdą i poprosić o pokazanie Libry w programie Kundel bury i kocury czy to na żywo czy na zdjęciu . Tel 012 423 60 77 lub na adres e-mail: [email protected] . Dorothy , Ty występowałaś w Kundlu z Mazakiem , przypomnij pani Magdzie historię Mazaka , tylko pospiesz się , bo programy będą chyba tylko do końca maja .
-
Happy end!!! Misia i szczeniaki spod baraku mają domy :)
Patia replied to liryka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']ja mam wiadomosc o 5 szczeniakach,czarnych z krawatkami niewielkich i 2 ktore moga byc wieksze...:shake:podjade jakos porobic zdjecia...ale pamietajcie prosze jak cos[/quote] Karusia , dawaj znać , jakby co , podmienimy w Allegro . -
Pilnie potrzebny tymczas dla czterech kociątek , grozi im schron i to już jutro !
-
Marcyś-pogryziony,zaniedbany kocurek w skorupie z własnej sierści MA DOM!
Patia replied to Kinya's topic in Już w nowym domu
[quote name='GreenEvil']Japiernicze... chyba tylko mi sie trafiaja ordynarne (yyyyyyy po polsku to chyba zwykle) krowy .. skad Wy macie takie cuda? :loveu: pzdr GreenEvil[/quote] GreenEvil , spytaj Kinyę , może pójdzie na wymiankę , np za cztery zwykłe krowy - jedno cudo :evil_lol: -
Happy end!!! Misia i szczeniaki spod baraku mają domy :)
Patia replied to liryka's topic in Już w nowym domu
Amiga , tu Allegro Twoich podopiecznych : [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=362277855"][B][COLOR=#2040ab]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=362277855[/COLOR][/B][/URL] wyróznione , pogrubione i podświetlone , trzyma kciuki ! -
Marcyś-pogryziony,zaniedbany kocurek w skorupie z własnej sierści MA DOM!
Patia replied to Kinya's topic in Już w nowym domu
No nie wiem czy Marcel się zgodzi , żeby rozpowszechniać jego nagi wizerunek ;) Kinya , jak dobrze , że go zabrałaś , w ostatniej chwili :Rose::buzi: -
Marcyś-pogryziony,zaniedbany kocurek w skorupie z własnej sierści MA DOM!
Patia replied to Kinya's topic in Już w nowym domu
Marcyś jest młody , nie jest wykastrowany , trzeba wyleczyć ranę na pleckach i uszy . Jest przyjazny , garnie sie do człowieka , prosi o pieszczoty , bardzo miły kocurek :loveu: -
Marcyś-pogryziony,zaniedbany kocurek w skorupie z własnej sierści MA DOM!
Patia replied to Kinya's topic in Już w nowym domu
I po : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/5287/5f6d6597qc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7988/5f6d6600ub3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/5884/5f6d6598kk3.jpg[/IMG][/URL] -
Długowłosy kotek uratowany przez Kinyę : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110948
-
Marcyś-pogryziony,zaniedbany kocurek w skorupie z własnej sierści MA DOM!
Patia replied to Kinya's topic in Już w nowym domu
W trakcie : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/5588/5f6d6589ny2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9563/5f6d6591vv7.jpg[/IMG][/URL] -
Marcyś-pogryziony,zaniedbany kocurek w skorupie z własnej sierści MA DOM!
Patia replied to Kinya's topic in Już w nowym domu
Kinya zabrała go w ostatniej chwili , taka duża rana przyciąga muchy :shake: Przed goleniem : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8195/5f6d6571gj8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7692/5f6d6575yh5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/5003/5f6d6580ll1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9313/5f6d6577wd6.jpg[/IMG][/URL] -
Happy end!!! Misia i szczeniaki spod baraku mają domy :)
Patia replied to liryka's topic in Już w nowym domu
pewnie , zaczekam , trzymam za Bendżika :loveu: