Dostałam PM , u mnie tymczas tylko domowy , nie mam kojca a i tak zajety , bo czekam na przyjazd suni , sunia przyjeżdża tylko na dwa tygodnie ale jeszcze nie wiem dokładnie kiedy .
W hotelu w Lednicy nie ma miejsc , już ostatnio musiałysmy dwa psiaki w jedym kojcu umieścić.
Wszędzie sytuacja trudna :shake: Przykro mi .