Jutro zawiozę do pana Tomka książeczki młodziaków , są już odrobaczone , zaszczepione , za dwa tygodnie mozna sterylizować sunię . Zrobię im jutro więcej zdjęć . Na razie wystawiam Allegro z tymi , które są .
Które psy jeszcze nie mają Allegro , oprócz rudego z hoteliku ?
Vigo ma , Negri ma , Dori ma .