Jump to content
Dogomania

Patia

Members
  • Posts

    4794
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patia

  1. Karusiu a hotelik ? Nie ma już zupełnie miejsc ? Kurczę u mnie ze znalezionym dziadeczkiem 7 psów a jeszcze Bubulinka przyjeżdża na dwa tygodnie , sąsiedzi zostawili u mnie swoje papugi więc z moimi mam 4 ptaki + koty , szpilki nie wcisnę ...
  2. Judo jest zdrowy , ma książeczkę zdrowia , zaszczepiony , odrobaczony .
  3. Karusiu , zadzwonię jutro do Ciebie , moze uda nam się umówić .
  4. Jutro zawiozę do pana Tomka książeczki młodziaków , są już odrobaczone , zaszczepione , za dwa tygodnie mozna sterylizować sunię . Zrobię im jutro więcej zdjęć . Na razie wystawiam Allegro z tymi , które są . Które psy jeszcze nie mają Allegro , oprócz rudego z hoteliku ? Vigo ma , Negri ma , Dori ma .
  5. Kiwi , kiedy Ty jedziesz ? Nie wiesz czy Judo ma szansę na pokazanie się w Dzienniku ?
  6. Uściskam , jak mi pozwoli :cool3: Psiak ma na imię Judo czyt. Judo nie Dżudo ;)
  7. Ogonka już nie ogryza , na szczęście . Dziś będę w hoteliku , wypytam pana Tomka o jego zdrówko ale nie wspominał o żadnych chorobach .
  8. Mieszkał w bloku , w domu było dziecko ale ja sądzę , ze należy mu szukać domu bez dzieci . Jest wykastrowany . Nie toleruje innych zwierząt . Ma 8 lat . Podaj numer pan Tomka , bo Kiwi niedługo wyjeżdża. Dziękujemy za pomoc w ogłaszaniu !
  9. Aga , dzwoniłaś do schroniska ? Jak nie to ja jutro zadzwonię , może ktoś go jednak szuka , taki piękny !
  10. Biedne młodziaki :-( Całkiem o Was zapomniałam ! Allegro muszę zrobić , koniecznie !
  11. Dopiszę w Allegro , ze wysterylizowana , nauczona czystości i grzeczniutka w domu :loveu:
  12. Czy jakieś szczeniorki znalazły już dom ? A te rudziaszki jakiej okazały się być płci , obie sunie ?
  13. Karusiu , jak u Ciebie z czasem w czwartek ? Moze w koncu uda mi się podjechać zrobić Rendi nowe fotki ?
  14. Bardzo się cieszę :loveu:
  15. Pani Olu :loveu: Gdyby tylko te wymioty ustały :modla:
  16. Tu wątek buraska : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10547732#post10547732[/URL] Zamieściłam link do wątku na wątku krakowskim .
  17. Mały kotek uratowany przez Akteris szuka domu : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10547732#post10547732[/URL]
  18. Dzięki , już dodałam . Nie wiem jak tam z kolejką do Dziennika ale pewnie długa ...
  19. Pierwszy post zaktualizowany , jest tam lista aktualnych ogłoszeń Judo .
  20. Zbiorę to do kupy i w pierwszym wątku napiszę gdzie jest juz ogłoszony , to powinno znacznie ułatwić ogłaszanie . Dziękujemy za pomoc !
  21. Jeśli ktoś chce pomóc w ogłaszaniu , to Judo ma już od dawna ogłoszenie na AleGratce wyróżnione i Allegro , wyróznione , pogrubione i podświetlone . Numer tel w allegro to numer Kiwi , w Alegratce jest numer pana Tomka . Zwierzaki w Krakowie też dziś zaktualizuję , bo spadło daleko .
  22. Jak dobrze że się nim zaopiekowaliście !:loveu: Potrzebne wieksze zdjęcia , najlepiej parę fotek , bedziemy ogłaszać buraska . To kotek czy kotka ?
  23. O rany :-( Kiwi , pewnie jeszcze nie wiesz ile moze kosztować taka operacja ? I jakiej opieki bedzie potrzebował po zabiegu ?
  24. GOŁĄBEK W POTRZEBIE : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10502696#post10502696
×
×
  • Create New...