-
Posts
5177 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paulina87
-
Mam nadzieje że uda mi sie pojawić na tej wystawie popatrzeć na pudelki... bo na drugi dzień najprawdopodobniej moja Jura jedzie sie prezentować do Kalisza... ale chyba znajde czas ... piszcie też jak was można rozpoznać :P
-
Czy wybieracie sie może na wystawę pudli do Ostrowa Wlkp? Nie mam pudla ale może przejde sie zobaczyć i ciekawa jestem czy spotkam tam jakiś dogomaniaków.
-
Ale widać że Misiu wydobrzał bo na tych pierwszych fotkach to taki chudziutki a na tych już drugich to takie prześliczne psisko do kochania.
-
Słodkie te psiaki :angel:
-
Czy husky musi być koniecznie wystawiany w ringówce? Mam zamiar pokazać sie z sunią na wystawie ale boje sie że ona mi z ringówki zwieje coprawda za daleko by nie uciekła bo do pierwszego lepszego psa no ale liczy sie sam fakt... a jeżeli nie musi mieć ringówki to czy może być wystawiana na takich obrożach: [img]http://img220.echo.cx/img220/2858/b13519lk.jpg[/img] albo takiej [img]http://img117.echo.cx/img117/9711/b13606qu.jpg[/img] Bo wydaje mi sie że one są bardziej bezpieczniejsze zwłaszcza ta druga
-
No i jeszcze jest napisane że reproduktor a co z niego za reproduktor jak ma dopiero rok 8) ... chociaż mi się bardzo podoba też bym chciała mieć takiego włochacza :P nawet jeśli to nie jest typowy husky
-
Dzisiaj w Pytanie na śniadanie gośćmi programu były panie ze schroniska w Celestynowie i mówiły że jest u nich rudo biały husky o dwukolorowych oczach niestety nic więcej o nim nie mówiły :-?
-
Mam jeszcze jedno pytanko a nie chce zakładać nowego tematu :oops: Czy do klasy pośredniej wystarczy metryka i papierek że rodowód jest w trakcie wyrabiania... czy musi już być on wystawiony? I jeszcze na czym polega ta klasa pośrednia? Czy ona też sie liczy do zaliczania wystaw dla uprawnień hodowlanych??
-
Czy wystawiając psa musi on mieć koniecznie ringówkę? A jeśli nie to jaka obroża i smycz są dopuszczalne jeszcze? I czy jeżeli pies ma założoną ringówkę to czy jest bardzo duża możliwość że jakoś sie z niej wywinie i ucieknie czy ten zacisk trzymie mocno? Dodam ze mam suczke husky którą zamierzam po raz pierwszy wystawiać wiec jestem kompletnie zielona w sprawach wystawiania bo do tej poty byłam tylko obserwatorem.
-
Tylko on to właśnie robi bardzo często prawie co noc... ale może faktycznie mu sie coś śni
-
Daisunia lepiej zacznij od samych szelek podem podepnij do nicz np materiałowy worek i co jakiś czas dokładaj tam kamienie ... ja w ten sposób uczyłam moją sunię... bo tak od razy do sanek to dla niej dziwne było... wiec nie wiedziała co ma robić ... ona to musi załapać :] Jura właśnie jest na treningu przy rowerku może też niech spróbuje przy rowerku... życzę powodzenia :]
-
Mój jamnik (9 lat) strasznie niespokojnie śpi. Prawie cały czas się częsie i tak jakby ciężko oddycha albo chrapie. Czy to są jakieś powody do niepokoju?
-
Nirktóre z nich są naprawde ładne i urodą nie odpbiegają od prawdziwych hasiorów... ale niektóre mają śmieszne glowy takie jak lis...
-
Zabawne są te psiaki... taki mini hasiorki :)
-
Moja suczka zaczeła trenować jak miała 8 miesięcy... najpierw zakładalismy jej szelki i podpinaliśmy do niej worek... najpierw pusty potem po troszku co mniej wiecej tydzień dosypywaliśmy do niego piasku... aż w końcu podpieliśmy ją do roweru...
-
Moja jura poprostu latem cały czas leży sobie w cieniu i nic ją nie rusza ...mogą się tłumy przewinąć przez podwórko a ona zero reakcji... rano jak jest jeszcze chłodno idzie na spacerek a potem wieczorkiem na rowerek... przy tym zawsze tata bierze ze sobą butelke z woda żeby dawać jej co jakiś czas...
-
do hodowców - amstaff miniatura!!!
Paulina87 replied to tufi's topic in American Staffordshire Terrier
Właśnie nie znam sie na bullowatych aż tak bardzo... ale czy istnieją miniaturowe amstafy?? Bo nie słyszałam o takich -
Wydaje mi sie, że cieczka nie stanowi przeszkód w treningach... A Drabster..moja właśnie tak ostatnio biegła jak miała końcówkę cieczki :P że ona z przodu a psy za nią... dobrze że to była końcówka cieczki a wsumie już po cieczce :P
-
Mój tata trzyma smycz w ręce ... przynajmniej może bardziej zapanować nad psem chociaż to też jest troche niebezpieczne bo pies może poprostu bardziej pociągnąć i uciec... Chyba jednak lepsza jest linka omortyzacyjna i przypięcie do roweru.
-
Zwróciliśmy mu życie, czekamy, aż ktoś da mu szczęście
Paulina87 replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
:( :( :evil: :evil: Straszne... proponuję tego faceta też przerobić na smalec :evil: :evil: Biedne psiaki - oby udało się uratować wszystkie -
ETM w sumie to nie chodzi o to żeby on był aniołem i leżał cały dzień i sie nie ruszał...tylko np lubił się przytulać i tarmosić ;)... bo moja suczka np strasznie nie lubi się przytulać :-? jak tylko ktoś się do niej przytuli to od razu odskakuje ... nie wiem czy to jakiś uraz z dzieciństwa bo kupiłam ją jak miała 5 miesięcy... a może poprostu taka bojaźliwa jest... No ale wracając do nowego psiaka to wiem że raczej trudno o grzeczniutkiego i spokoiniuśkiego huskiego :-? ale żeby chociaż z niego przylepa była :P
-
Jak sunia skończy 8 miesięcy może już zacząć ciągnąć coś lekkiego... jak moja miała osiem miesięcy to ciągnęła mojego tatę na rowerze na krótkich odcinkach i co jakiś czas te odcinki zwiększano. A moja na spacerach też strasznie ciągnie i niestety kupiłam jej kolczatkę :( dzięki temu nie ciągnie... a jak założe jej szelki to od razu rwie się do ciągnięcia więc kolczatka jej nie oduczyła tego nawyku. Na spacerach już idzie ładnie przy nodze... ale puki piesek jest młody mozna próbować ze smakołykami albo też kupić kantarek dla psów dostępny np w "karusku"... a jeżeli chodzi o zwykłe bieganie bez ciągnięcia to husky może biegać biegać i jeszcze raz biegać :D bieganie chyba jeszcze żadnemy psiakowi nie zaszkodziło... ;)
-
Szukam jakiegoś SH do adopcji. Najlepiej jakby to była suczka, młoda do 2 lat, spokojna, nieagresywna w stosunku do ludzi i innych suczek, nadająca się do mini zaprzęgu ;). Szukam poprostu towarzyszki zabaw dla mojej rocznej suczki...ale chciałabym żeby była od niej troszkę spokojniejsza. Jeśli będziecie wiedzieć o jakimś super piesku do adopcji to dajcie mi znać. Ahaaa...i prosze o zrozumienie jeżeli będę "wybrzydzać" jakimiś psiakami... ale o adopcji decydują moi rodzice i poprostu piesek którego weźmiemy musi im się spodobać :(:(... Ja najchętniej to bym wzieła jakiegoś najbiedniejszego jakiego można... tylko że to oni będą płacić za jego utrzymanie a nie ja więc muszę się podpożądkować... A dlaczego akurat chcę przygarnąć a nie kupić powód jest prosty... Gdybym chciała kupić szczeniaka musiałabym kupić jakiegoś z rodowodem żeby nie wspomagać jakiś "pseudohodowli"... a taki psiak wacha się w granicach 1000 zł potem takiego maluszka trzeba wychować... a rodzice nie kupią mi drugiego psiaka z rodowodem :(... a tak przynajmniej pomogę jakiemuś pieskowi potrzebującemu miłości :roll: a u mnie napewno ją znajdzie... Najważniejsze żeby rzucił moich rodziców na kolana :)... Więc z góry przepraszam za odrzucanie propozycji :(:(
-
No ja w czerwcu mam zamiar sie wybrać na moją pierwszą wystawę do Kalisza. Mam nadzieje, że uda mi sie wziąść w niej udział... :] i że będzie to świetne doświadczenie i super zabawa :D
-
[quote name='Billa']A ja podobmie jak Paulinka 18 kocham moją billunie za sliczne futerko , niebieskie ocza , mordkę ukochaną no i za to ze ona mnie kocha i jest wirniunia-czasem......[/quote] ...hehe no jeżeli to ten psiak z emblematu... to nawet podobny do mojej suni więc to pewnie dlatego te same upodobania... maskę ma podobną