-
Posts
5177 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paulina87
-
To ja wkleję też swoje fotki... chociaż wstyd się pokazywać :lol: To ja i moja Jura [img]http://img216.imageshack.us/img216/6407/pinia500pi9wf.jpg[/img] Ja z moim boyem na spacerku [img]http://img304.imageshack.us/img304/9463/29ox16ot.jpg[/img] A to już ja sama... [img]http://img323.imageshack.us/img323/1809/pinia500p2xy.jpg[/img] Jak się spodobają wklejęjeszcze pare :lol:
-
Mi udało się znaleść tylko jedno zdjęcie takiego handlu... szkoda że nie porobiłam więcej bo niektóre szczeniaki były w strasznych warunkach tak jk np te małe amstafki o których pisałam. [img]http://img310.imageshack.us/img310/5625/handel0yj.jpg[/img]
-
To ja pozwole sobie wkleić rysunki które rysowałam dla gwiezdnej-wysłanniczki [img]http://img121.imageshack.us/img121/3308/seter22mo.jpg[/img] A ten w linku bo nie chciało mi sie zmniejszać http://img292.imageshack.us/img292/1876/seterek35rz.jpg[/img]
-
Na wystawie w Kaliszu też było pełno handlarzy... najbardziej mnie zszokowały malutkie skrszynki z amstafkami nie mającymi może nawet 6 tyg bo te psiaki były naprawde maleńkie i leżały jeden na drugim :evil:
-
Popatrzcie na zdjęcia jego i jużaka którego wkleiła avii... dla mnie jest to albo rasowy jużak albo jego mieszanka...
-
[img]http://img346.imageshack.us/img346/8905/lezymy0aa.jpg[/img] [img]http://img350.imageshack.us/img350/1434/jur3ja.jpg[/img] [img]http://img324.imageshack.us/img324/9703/jurkin1cb.jpg[/img] Co tam jest w tym pudle może to prezent dla mnie? [img]http://img347.imageshack.us/img347/3019/img03807wb.jpg[/img] [img]http://img316.imageshack.us/img316/3816/siedz2ds.jpg[/img] A mie sie tam wcale hnie nudzi, idę spać [img]http://img332.imageshack.us/img332/1165/lez8qe.jpg[/img]
-
Hysky mojego znajomego jak tylko widzi wode to niewytrzymie jak do niej nie wejdzie... uwielbia po niej chasać, pływać... Za to moja Jura wejdzie do wody owszem ale tak żeby mogła stać stabilnie... raz byłam z nią na spacerku gdzie płyneła taka malutka rzeczka i Jura weszła do niej... na brzegu było płytko ale kawałeczek dalej była olbrzymia przepaść... no i Jura głuptasek wpadła... i się przestraszyła Miała taki strach w oczach jakby ją zabijali i machała łapami na oślep byle by wyjść :lol: chyba jej sie zapomniało że psy potrafią pływać :lol: No i tego dnia już ją tak nie ciągło do wody :evilbat:
-
No ja też wcześniej już pisałam że przypomina Jużaka... a nawet jeżeli nie jest rasowym jużakiem to na 99% jaką śmieszanką... bo to jest jużak wypisz wymaluj :lol: Też bym z ciekawości przeszła sie z psem do ZK.. a może on ma gdzieś tatuaż?
-
[quote name='ewaka'] PIlna sprawa........ [/quote] Wiadomośż z Dogolandii... pies ma już dom
-
Też miałam obawy przed wystawą bo Jura z każdym psem chce się bawić... Ale na wystawie było pełno psów więc Jura trochę zgłupiała i nie było aż tak źle... Martwiłabym się jednak tą agresją w stosunku do obcych bo agresywne osobniki powinny być eliminowane z hodowli no i oczywiście sędzia na na wystawie może zdyskwalifikować agresywnego psa... Ale może próbuj z nim ćwiczyć tak żeby obył się z obcymi ale nic na siłę... Ja z kolei bałam się również że Jurze zachce się bawić z sędzią i skoczy na niego bo tak czasami robi jak chce zachęcić kogoś do zabawy... to byłby pewnie ubaw :lol: Ale ona jeszcze jest na tym etapie że zabawa zabawa i jeszcze raz zabawa
-
[quote name='PsychoSzczurek']a pamiętasz może tytuł tego filmu?[/quote] Film nosił tytuł "Rain" i był jednak na tvp1 :oops: 22 czerwca o 22:55 ... oto jego skrót w gazecie: Mała Amy Davis dowiaduje się, że jej starszy brat Danny poległ w Wietnamie. Dziewczynka przekazuje więc armii swojego psa Raina, by ten na froncie ratował życie żołnierzom. Rain razem ze swoim nowym opiekunem zostaje wysłany w rejon działań wojennych. Początkowo towarzysze nie darzą się sympatią. Wkrótce pies ratuje życie członkom oddziału.
-
"Biały kieł" i "Zew krwi" ... to u mnie filmy na pierwszym miejscu... oglądałam już je setki razy i mogę kolejne tyle... Ale oglądam wszystkie filmy jakie tylko sie pojawią z psami w roli głównej... ostatnio na tvp 2 jakiś tydzień temu oglądałam super film niby wojenny ale główną rolę grał tam pies... akcja toczyła się podczas wojny w wietnamie.
-
Ja niestety nie mam... zresztą byłam tam tylko 20 min z moją sunią żeby zobaczyć jak będzie sie zachowywać na ringówce wśród tylu psów - próba generalna przed wystawą :lol:
-
Jura zapoznaje sie z pudlem na wystawie pudli w Ostrowie Wlkp. [img]http://img105.imageshack.us/img105/4949/pudle9qu.jpg[/img] Jura wraca zadowolona do domu [img]http://img128.imageshack.us/img128/8571/samochod5lg.jpg[/img]
-
Zdjęcia z wystawy... trochę późno ale ja kompletnie o nich zapomniałam :lol: [img]http://img106.imageshack.us/img106/3949/pudel14fz.jpg[/img] [img]http://img205.imageshack.us/img205/7236/pudel23de.jpg[/img] [img]http://img142.imageshack.us/img142/3059/pudel33qm.jpg[/img] [img]http://img160.imageshack.us/img160/6004/pudel49yr.jpg[/img] [img]http://img180.imageshack.us/img180/9383/pudel59xs.jpg[/img] [img]http://img98.imageshack.us/img98/5453/pudel64tf.jpg[/img] [img]http://img112.imageshack.us/img112/1892/pudel72sn.jpg[/img] [img]http://img153.imageshack.us/img153/5636/pudel83yf.jpg[/img]
-
Dożek Amon za Tęczowym Mostem ;( [*][*][*]
Paulina87 replied to Lagunka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak ten psiak smutno wygląda na tych zdjęciach robionych w klatce... tak zgarbiony... A na zawnątrz to już całkiem inny psiak taki dostojny jak na doga przystało -
Biedna psinka...nie doczekała się nowego domku... :cry: :cry:
-
Ja moją suczkę z rodowodem kupiłam nie dość że za 750 zł to jeszcze na raty jak miała 5 miesięcy... czyli jak widać to kwestia dogadania sie z hodowcą...
-
jak dla mnie to on w swych korzeniach ma gdzieś JUŻAKA... ale jest piękny
-
Daisunia nie nie są rodzeństwem... ale wszyscy sie śmieją że jak rodzeństwo...
-
Urodzinowa imprezka Dragona Jura agresor [img]http://img223.echo.cx/img223/4940/dragon5zo.jpg[/img] [img]http://img295.echo.cx/img295/4572/dragon40yj.jpg[/img] [img]http://img73.echo.cx/img73/9360/dragon31qv.jpg[/img] [img]http://img114.echo.cx/img114/6764/dragon85mz.jpg[/img] Wspólne kopanie dziur [img]http://img73.echo.cx/img73/2317/dragon71mu.jpg[/img] Odpoczynek po zabawie [img]http://img10.echo.cx/img10/5632/dragon96cb.jpg[/img] [img]http://img159.echo.cx/img159/974/dragon103bi.jpg[/img] [img]http://img294.echo.cx/img294/7924/dragon59fk.jpg[/img] Dragon z prezentem :] [img]http://img10.echo.cx/img10/5098/dragon132lc.jpg[/img] [img]http://img300.echo.cx/img300/8014/prezent48pl.jpg[/img] [img]http://img192.echo.cx/img192/1097/prezent30gc.jpg[/img]
-
Zapomniałam wam sie pochwalić że mam nowego psa... oto Jura z nowym psem Rudym :lol: którego dostałam od mojego chłopaka... [img]http://img79.echo.cx/img79/4585/mis5wi.jpg[/img] Jura śpi z uśmiecham na "twarzy" [img]http://img72.echo.cx/img72/839/usmiech3gp.jpg[/img] Jak kiedyś powiedział mój kuzyn "księżniczka o błękitnych oczach" [img]http://img145.echo.cx/img145/5162/oczka5oe.jpg[/img] [img]http://img261.echo.cx/img261/6876/oczko9rd.jpg[/img] kłębek [img]http://img146.echo.cx/img146/4623/ogonek0gr.jpg[/img] Jura dobiera sie do urodzinowego prezentu swojego kolegi [img]http://img187.echo.cx/img187/9433/prezent9re.jpg[/img] Śpiąca parówa [img]http://img58.echo.cx/img58/9400/img01397lg.jpg[/img] Daj mi pyska [img]http://img212.echo.cx/img212/9201/img01401ng.jpg[/img]
-
Właśnie często przerośnięte szczeniaki można kupić za około 500 zł... tylko trzeba dobrze poszukać. A może warto zastanowić sie nad adopcją?? W łodzi jest do oddanie 1,5 roczny Husky... poczytać można o nim na dogolandii...
-
Ja mam huskiego i na uliczce mam tabliczkę UWAGA PIES PROSZĘ ZAMYKAĆ FURTKĘ... bo kilka razy już sie zdarzyło że ktoś przychodził do nas widział psa na podwórku ale żeby zamknąć za sobą uliczkę to już nie... no i to zależy w jakim celu chcesz umieścic tabliczke no bo husky nie są agresywne (po za drobnymi wyjątkami ale wyniającymi z wychowania)... wiec jakiejś tabliczki ostrzegawczej chyba nie ma po co wieszać... ale taka żeby ludzie zamykali uliczke to warto powiesić... bo zdarzają sie tacy inteligentni :evilbat: A co do kupna szczeniaka to masz już wybraną hodowlę?? Kiedy pojawi sie u ciebie?
-
Śliczny jest ten roczny haszczak :( ...gdybym mogła to bym już po niego wyjeżdżała :wink: