Jump to content
Dogomania

Paulina87

Members
  • Posts

    5177
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paulina87

  1. Nie to metalowe sie nie rozsuwa nie wiem jak to będzie gdy będzie ją miał pies ale chyba też nie powinno raczej jest stabilne ... no a co do koloru to nie było za ciekawych bo były białe, zielone i czerwone :-? ... wiec kupilam białą... ale w sumie Jurze pasuje bo ma szyję całą białą a i na karku i szyji ma troche białego
  2. Pierwzy odcinek już oglądałam... SUPER był... było o PONie któremu Rottwailer odgryzł łapkę a drugą pogryzł, o króliczku który został zaatakowany przez jamnika mysliwskiego i o pinczerce która rodziła ale miała trudności z porodem i trzeba było zrobić cesarke... szczeniaczki początkowo miały problemy z oddychaniem ale z tego co pamietam wszystkie przeżyły....
  3. No więc muszę się pochwalić że kupiłam ringówkę nie wiem czy dobra ale sklepy zoologiczne w mojej okolicy dysponują tylko takimi Oto ona [img]http://img132.echo.cx/img132/8758/ringowka13sm.jpg[/img] [img]http://img101.echo.cx/img101/7509/ringowka29fy.jpg[/img]
  4. Na tym zbliżeniu u Tita widać że to już nie najmłodszy psiak... ale po zachowaniu to wogóle 8)
  5. Łóżeczkowe fotki [img]http://img152.echo.cx/img152/3972/lozeczko21tf.jpg[/img] [img]http://img167.echo.cx/img167/223/lozko30lc.jpg[/img] [img]http://img39.echo.cx/img39/5487/piezynka20kd.jpg[/img] [img]http://img180.echo.cx/img180/913/piezynka36ua.jpg[/img] [img]http://img100.echo.cx/img100/7382/piezynka45ni.jpg[/img] [img]http://img183.echo.cx/img183/1993/piezynka5ke.jpg[/img] [img]http://img49.echo.cx/img49/4812/piezynki30ow.jpg[/img] A tutaj już nie w łóżeczku [img]http://img40.echo.cx/img40/1003/uszol3lc.jpg[/img] [img]http://img116.echo.cx/img116/5801/zeby3vw.jpg[/img] Teraz Tito [img]http://img127.echo.cx/img127/95/titol24bu.jpg[/img] [img]http://img144.echo.cx/img144/6973/titolus8hj.jpg[/img] [img]http://img253.echo.cx/img253/8310/titol37ww.jpg[/img]
  6. Jura jest ze Środy Wielkopolskiej hodowla "Grodzki Zakątek" hodowane są tam Husky, Akita Inu i sznaucery miniaturki
  7. [img]http://img71.echo.cx/img71/3995/schody26sw.jpg[/img] [img]http://img94.echo.cx/img94/6733/schody37ey.jpg[/img] [img]http://img106.echo.cx/img106/4884/schody10ab.jpg[/img] [img]http://img153.echo.cx/img153/892/img01042tx.jpg[/img] [img]http://img12.echo.cx/img12/5893/img01037tb.jpg[/img]
  8. Ziewający Tito [img]http://img62.echo.cx/img62/6342/tito4pq.jpg[/img]
  9. Jura nad jeziorkiem [img]http://img7.echo.cx/img7/6866/piaski5ws.jpg[/img] [img]http://img26.echo.cx/img26/1319/piaski26nj.jpg[/img] coś mnie swędzi [img]http://img22.echo.cx/img22/6735/drapie1lg.jpg[/img] Tu się chowam [img]http://img226.echo.cx/img226/9766/kocyk24bt.jpg[/img] Spójrz mi głęboko w oczy [img]http://img142.echo.cx/img142/8713/oczy0oy.jpg[/img]
  10. Tito [img]http://img239.echo.cx/img239/6017/titolek1ti.jpg[/img] [img]http://img25.echo.cx/img25/250/tit0jx.jpg[/img]
  11. Na łące [img]http://img107.echo.cx/img107/9810/wpromieniach5xk.jpg[/img] [img]http://img200.echo.cx/img200/6251/wachacz1bf.jpg[/img] [img]http://img159.echo.cx/img159/9448/jura36my.jpg[/img] [img]http://img88.echo.cx/img88/9481/jura28nv.jpg[/img] [img]http://img199.echo.cx/img199/1734/siedzi4wq.jpg[/img] Pędzący Tito [img]http://img149.echo.cx/img149/3707/titol6vx.jpg[/img][/img]
  12. Jura po treningu [img]http://img71.echo.cx/img71/8643/jurka9tx.jpg[/img] [img]http://img87.echo.cx/img87/2/jurus4nd.jpg[/img]
  13. Jurka z rogami [img]http://img68.echo.cx/img68/8259/jurarogi8eb.jpg[/img] Śliczny, zmęczony pysiolek [img]http://img204.echo.cx/img204/6407/morda0za.jpg[/img]
  14. [SIZE=4][COLOR=blue]SPIS TREŚCI[/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkorchid]Mimo, że nasza galeria nie jest aż tak duża dla łatwiejszego poruszania się po niej postanowiłam zamiescić taki "spis treści" zawierający nr stron z ważniejszymi sesjami :lol: [/COLOR] [COLOR=darkgreen]Tita mozna podziwiać na stronach. [B]1, 2, 4, 5, 8, 9, 11,12, 14, 15[/B][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=darkgreen]Zdjęcia Jury z następujących sesji :cool3: [/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkgreen][SIZE=3]Sesje łóżkowe strony [B]3, 4[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=darkgreen][SIZE=3]Zabawa Jury z bokserem Nerem [B]5[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=darkgreen][SIZE=3]Wystawa pudli i wizyta haszczaka Dragona strona [B]6[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=darkgreen][SIZE=3]Piknik dla właścicieli psow w Poznaniu strona [B]7[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=darkgreen][SIZE=3]Nasze treningi w zaprzęgu strony [B]8, 9[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=darkgreen][SIZE=3]Jura w kantarku na spacerach strona [B]10[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=darkgreen][SIZE=3][U]Przygotowania do wystawy i wystawa w Kaliszu[/U] [B]11, 12[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=darkgreen][SIZE=3]Portreciki na spacerku, wspólny spacerek str [B]12[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#006400]Szaleństwa na podwórku, kopiemy dziurę [B]13[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkgreen][SIZE=3]Grill nad jeziorkiem, zabawa w przeciąganie[/SIZE][/COLOR][COLOR=darkgreen] [B][SIZE=3]15[/SIZE][/B][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#006400][U]Zlot psów zaprzęgowych w Spale[/U] [B]16[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#006400]Jura w lesie [B]18[/B][/COLOR][/SIZE] Dzisiaj dorobiłam sie aparatu cyfrowego i moja siostra zrobiła kilka zdjęć Jurze. Sa troche kiepskiej jakości bo dopiero poznajemy możliwości naszego urządzonka. Będę tutaj często wrzucać fotki Jury i Tita. Jura w świetle [IMG]http://img50.echo.cx/img50/2797/img00105js.jpg[/IMG] Jura na kanapie [IMG]http://img16.echo.cx/img16/8493/img00242pb.jpg[/IMG] Jura na chodniku [IMG]http://img40.echo.cx/img40/2029/img00189jl.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.echo.cx/img122/1748/img00192xe.jpg[/IMG] Narazie tylko tyle... ale już jutro wrzucę nowe
  15. Jura chrypi jak widzi szelki albo smycz... tzn tak jakby chciała szczeknąć i zarazem zawyć... takie mruczenie... super to jest :lol:
  16. NigdyNigdy gratuluję komentarzu nie dość że trafny to do tego zabawny :lol:
  17. Ja te łańcuszki znalazłam w Karusku... a sądzę że w sklepach zoologicznych też powinny być.
  18. No co do wyporzyczenia takich urządzeń mogą być problemy :oops: bo nie znam nikogo kto mieszka blisko mnie i wystawia psa a tym bardziej haszczaka.
  19. Na takich łańcuszkach niektórzy też wystawiają psy... coprawda nigdy nie widziałam w takim haszczaka ale pomyślałam że może są bezpieczniejsze :oops:
  20. Na allegro pojawił się kolejny chodowca prezentujący swojego super reproduktora - bez rodowodu [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49768926[/url]
  21. Też o tym pomyślałam... kurcze widze że na serio jestem w tym zielona ale tłumacze sobie to tym że wszyscy kiedyś zaczynali i nikt nie był od początku urodzonym wystawowcą.
  22. A mogłabym prosić o wklejenie jakiś zdjęć dobrych ringówek które można nabyć w sklepach internetowych? Bo wątpię że u mnie w sklepie zoologicznym nabęde jakąkolwiek ringówkę ale w sumie musze sie przejść zobaczyć. A czy to dobry pomysł ze zmęczeniem psa przed wystawą żeby był spokojniejszy i nie gnał jak szalony? Nie chodzi mi o jakiś trening przed wystawą a raczej o przejażdżkę rowerkiem bo zauważyłam że jak Jura jest zmęczona to biegnie ładnie przy nodze stoi spokojnie i wogóle.
  23. A co do ringówki to jak ją założyć żeby była prawidłowo załozona, dobrze dociągnięta tak żeby nie udusić psa? Kurcze ja wiem że zadaję głupie pytania ale jestem zielona w tych sprawach :oops: nawet jeszcze ringówki nie mam... jak na razie próbuję na takiej prowizrycznej własnej roboty tylko że z tej to ona by na bank zwiala wiec ćwicze tylko na podwórku.
  24. Oczywiście w Kaliszu w klasie młodzieży bo nie będzie miala jeszcze 18 miesięcy... i jak dobrze pójdzie to będzie sie zwiedzać dalsze rejony polski ;)... czas składania zgłoszeń jest do 20 maja wiec mam jeszcze troche czasu bo nie wiem czy sie opłaca z moim rozbrykańcem pokazywać na wystawie już teraz. Chociaż zauważyłam że jak jest zmęczona to jest spokojna wiec przed wystawą najwyżej ją wymęczę :evilbat: i koniec brykania.
  25. Zauważyłam że ten ktoś zmienił aukcję... teraz cena wynosi 400 zł... i nie jest napisane że pies posiada cechy psa rodowodowego... i ten ktoś pewnie mysli że to rozwiąże sprawę :lol:
×
×
  • Create New...