-
Posts
5177 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paulina87
-
Nie to metalowe sie nie rozsuwa nie wiem jak to będzie gdy będzie ją miał pies ale chyba też nie powinno raczej jest stabilne ... no a co do koloru to nie było za ciekawych bo były białe, zielone i czerwone :-? ... wiec kupilam białą... ale w sumie Jurze pasuje bo ma szyję całą białą a i na karku i szyji ma troche białego
-
Pierwzy odcinek już oglądałam... SUPER był... było o PONie któremu Rottwailer odgryzł łapkę a drugą pogryzł, o króliczku który został zaatakowany przez jamnika mysliwskiego i o pinczerce która rodziła ale miała trudności z porodem i trzeba było zrobić cesarke... szczeniaczki początkowo miały problemy z oddychaniem ale z tego co pamietam wszystkie przeżyły....
-
No więc muszę się pochwalić że kupiłam ringówkę nie wiem czy dobra ale sklepy zoologiczne w mojej okolicy dysponują tylko takimi Oto ona [img]http://img132.echo.cx/img132/8758/ringowka13sm.jpg[/img] [img]http://img101.echo.cx/img101/7509/ringowka29fy.jpg[/img]
-
Na tym zbliżeniu u Tita widać że to już nie najmłodszy psiak... ale po zachowaniu to wogóle 8)
-
Łóżeczkowe fotki [img]http://img152.echo.cx/img152/3972/lozeczko21tf.jpg[/img] [img]http://img167.echo.cx/img167/223/lozko30lc.jpg[/img] [img]http://img39.echo.cx/img39/5487/piezynka20kd.jpg[/img] [img]http://img180.echo.cx/img180/913/piezynka36ua.jpg[/img] [img]http://img100.echo.cx/img100/7382/piezynka45ni.jpg[/img] [img]http://img183.echo.cx/img183/1993/piezynka5ke.jpg[/img] [img]http://img49.echo.cx/img49/4812/piezynki30ow.jpg[/img] A tutaj już nie w łóżeczku [img]http://img40.echo.cx/img40/1003/uszol3lc.jpg[/img] [img]http://img116.echo.cx/img116/5801/zeby3vw.jpg[/img] Teraz Tito [img]http://img127.echo.cx/img127/95/titol24bu.jpg[/img] [img]http://img144.echo.cx/img144/6973/titolus8hj.jpg[/img] [img]http://img253.echo.cx/img253/8310/titol37ww.jpg[/img]
-
Jura jest ze Środy Wielkopolskiej hodowla "Grodzki Zakątek" hodowane są tam Husky, Akita Inu i sznaucery miniaturki
-
[img]http://img71.echo.cx/img71/3995/schody26sw.jpg[/img] [img]http://img94.echo.cx/img94/6733/schody37ey.jpg[/img] [img]http://img106.echo.cx/img106/4884/schody10ab.jpg[/img] [img]http://img153.echo.cx/img153/892/img01042tx.jpg[/img] [img]http://img12.echo.cx/img12/5893/img01037tb.jpg[/img]
-
Ziewający Tito [img]http://img62.echo.cx/img62/6342/tito4pq.jpg[/img]
-
Jura nad jeziorkiem [img]http://img7.echo.cx/img7/6866/piaski5ws.jpg[/img] [img]http://img26.echo.cx/img26/1319/piaski26nj.jpg[/img] coś mnie swędzi [img]http://img22.echo.cx/img22/6735/drapie1lg.jpg[/img] Tu się chowam [img]http://img226.echo.cx/img226/9766/kocyk24bt.jpg[/img] Spójrz mi głęboko w oczy [img]http://img142.echo.cx/img142/8713/oczy0oy.jpg[/img]
-
Tito [img]http://img239.echo.cx/img239/6017/titolek1ti.jpg[/img] [img]http://img25.echo.cx/img25/250/tit0jx.jpg[/img]
-
Na łące [img]http://img107.echo.cx/img107/9810/wpromieniach5xk.jpg[/img] [img]http://img200.echo.cx/img200/6251/wachacz1bf.jpg[/img] [img]http://img159.echo.cx/img159/9448/jura36my.jpg[/img] [img]http://img88.echo.cx/img88/9481/jura28nv.jpg[/img] [img]http://img199.echo.cx/img199/1734/siedzi4wq.jpg[/img] Pędzący Tito [img]http://img149.echo.cx/img149/3707/titol6vx.jpg[/img][/img]
-
Jura po treningu [img]http://img71.echo.cx/img71/8643/jurka9tx.jpg[/img] [img]http://img87.echo.cx/img87/2/jurus4nd.jpg[/img]
-
Jurka z rogami [img]http://img68.echo.cx/img68/8259/jurarogi8eb.jpg[/img] Śliczny, zmęczony pysiolek [img]http://img204.echo.cx/img204/6407/morda0za.jpg[/img]
-
[SIZE=4][COLOR=blue]SPIS TREŚCI[/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkorchid]Mimo, że nasza galeria nie jest aż tak duża dla łatwiejszego poruszania się po niej postanowiłam zamiescić taki "spis treści" zawierający nr stron z ważniejszymi sesjami :lol: [/COLOR] [COLOR=darkgreen]Tita mozna podziwiać na stronach. [B]1, 2, 4, 5, 8, 9, 11,12, 14, 15[/B][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=darkgreen]Zdjęcia Jury z następujących sesji :cool3: [/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkgreen][SIZE=3]Sesje łóżkowe strony [B]3, 4[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=darkgreen][SIZE=3]Zabawa Jury z bokserem Nerem [B]5[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=darkgreen][SIZE=3]Wystawa pudli i wizyta haszczaka Dragona strona [B]6[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=darkgreen][SIZE=3]Piknik dla właścicieli psow w Poznaniu strona [B]7[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=darkgreen][SIZE=3]Nasze treningi w zaprzęgu strony [B]8, 9[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=darkgreen][SIZE=3]Jura w kantarku na spacerach strona [B]10[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=darkgreen][SIZE=3][U]Przygotowania do wystawy i wystawa w Kaliszu[/U] [B]11, 12[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=darkgreen][SIZE=3]Portreciki na spacerku, wspólny spacerek str [B]12[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#006400]Szaleństwa na podwórku, kopiemy dziurę [B]13[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkgreen][SIZE=3]Grill nad jeziorkiem, zabawa w przeciąganie[/SIZE][/COLOR][COLOR=darkgreen] [B][SIZE=3]15[/SIZE][/B][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#006400][U]Zlot psów zaprzęgowych w Spale[/U] [B]16[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#006400]Jura w lesie [B]18[/B][/COLOR][/SIZE] Dzisiaj dorobiłam sie aparatu cyfrowego i moja siostra zrobiła kilka zdjęć Jurze. Sa troche kiepskiej jakości bo dopiero poznajemy możliwości naszego urządzonka. Będę tutaj często wrzucać fotki Jury i Tita. Jura w świetle [IMG]http://img50.echo.cx/img50/2797/img00105js.jpg[/IMG] Jura na kanapie [IMG]http://img16.echo.cx/img16/8493/img00242pb.jpg[/IMG] Jura na chodniku [IMG]http://img40.echo.cx/img40/2029/img00189jl.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.echo.cx/img122/1748/img00192xe.jpg[/IMG] Narazie tylko tyle... ale już jutro wrzucę nowe
-
Jura chrypi jak widzi szelki albo smycz... tzn tak jakby chciała szczeknąć i zarazem zawyć... takie mruczenie... super to jest :lol:
-
NigdyNigdy gratuluję komentarzu nie dość że trafny to do tego zabawny :lol:
-
Ja te łańcuszki znalazłam w Karusku... a sądzę że w sklepach zoologicznych też powinny być.
-
No co do wyporzyczenia takich urządzeń mogą być problemy :oops: bo nie znam nikogo kto mieszka blisko mnie i wystawia psa a tym bardziej haszczaka.
-
Na takich łańcuszkach niektórzy też wystawiają psy... coprawda nigdy nie widziałam w takim haszczaka ale pomyślałam że może są bezpieczniejsze :oops:
-
Na allegro pojawił się kolejny chodowca prezentujący swojego super reproduktora - bez rodowodu [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49768926[/url]
-
Też o tym pomyślałam... kurcze widze że na serio jestem w tym zielona ale tłumacze sobie to tym że wszyscy kiedyś zaczynali i nikt nie był od początku urodzonym wystawowcą.
-
A mogłabym prosić o wklejenie jakiś zdjęć dobrych ringówek które można nabyć w sklepach internetowych? Bo wątpię że u mnie w sklepie zoologicznym nabęde jakąkolwiek ringówkę ale w sumie musze sie przejść zobaczyć. A czy to dobry pomysł ze zmęczeniem psa przed wystawą żeby był spokojniejszy i nie gnał jak szalony? Nie chodzi mi o jakiś trening przed wystawą a raczej o przejażdżkę rowerkiem bo zauważyłam że jak Jura jest zmęczona to biegnie ładnie przy nodze stoi spokojnie i wogóle.
-
A co do ringówki to jak ją założyć żeby była prawidłowo załozona, dobrze dociągnięta tak żeby nie udusić psa? Kurcze ja wiem że zadaję głupie pytania ale jestem zielona w tych sprawach :oops: nawet jeszcze ringówki nie mam... jak na razie próbuję na takiej prowizrycznej własnej roboty tylko że z tej to ona by na bank zwiala wiec ćwicze tylko na podwórku.
-
Oczywiście w Kaliszu w klasie młodzieży bo nie będzie miala jeszcze 18 miesięcy... i jak dobrze pójdzie to będzie sie zwiedzać dalsze rejony polski ;)... czas składania zgłoszeń jest do 20 maja wiec mam jeszcze troche czasu bo nie wiem czy sie opłaca z moim rozbrykańcem pokazywać na wystawie już teraz. Chociaż zauważyłam że jak jest zmęczona to jest spokojna wiec przed wystawą najwyżej ją wymęczę :evilbat: i koniec brykania.
-
Zauważyłam że ten ktoś zmienił aukcję... teraz cena wynosi 400 zł... i nie jest napisane że pies posiada cechy psa rodowodowego... i ten ktoś pewnie mysli że to rozwiąże sprawę :lol: