Jump to content
Dogomania

Paulina87

Members
  • Posts

    5177
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paulina87

  1. Tito w dniu swoich urodzin które obchodził 1 czerwca [img]http://img148.echo.cx/img148/2666/img06161ay.jpg[/img] [img]http://img165.echo.cx/img165/373/img06183lt.jpg[/img] [img]http://img233.echo.cx/img233/2418/img06206by.jpg[/img] Tutaj w swojej kryjówce [img]http://img204.echo.cx/img204/4250/img06210ud.jpg[/img] A teraz małe porównanko: Jura przed linieniem [img]http://img280.echo.cx/img280/5691/img02092ym.jpg[/img] [img]http://img63.echo.cx/img63/6334/img02131aq.jpg[/img] I teraz czyli po zrzuceniu futra [img]http://img61.echo.cx/img61/921/jura5008md.jpg[/img] [img]http://img91.echo.cx/img91/9609/jurka5006ci.jpg[/img] Normalnie nie ten sam pies :lol: :lol:
  2. Paulina87

    Krajowa Kalisz'05

    Zapraszam do Galerii z wystawy [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=24435[/url] ... wieczorkiem wrzucę więcej fotek.. na jednej mam nawet sznaucerka miniaturke pieprz i sól
  3. Nitor-Nivalis ... byłaś w Kaliszu na wystawie??
  4. Hmm... ja mam pytanko co do zrzucania włosa... Jura już zbliża się do końcowego etapu linienia... Jest to jej pierwsze doszczętne linienie... Na wystawie była łysiutka i to w pewnym stopniu zaważyło na jej ocenie. No i w związku z tym ... ile mniejwięcej trwa odrastanie włosa u haszczaków... Bo nie wiem na kiedy mam zaplanować kolejną wystawę żeby Jura miała piękny włos... :roll: Z góry dzięki :wink:
  5. Paulina87

    Krajowa Kalisz'05

    [quote name='sh_maniak']Dziękuje za stawkę :D , a kto oceniał?[/quote] Sędziowała Iwona Urbanowska
  6. Paulina87

    Krajowa Kalisz'05

    Siberian Husky psy Klasa szczeniąt: A'DENVER Eskimo River Klasa pośrednia: ANORAK leśna ścieżka UNTIL the Topof Baker Lake Klasa otwarta: SHOW MUST GO ON of Baker Lake suki Klasa szczeniąt: A'PANAMA Eskimo River Klasa młodzieży: ARTIC CHAMPIONS American Beauty KARLA Esk Mo River PIĘKNA Eskimoski Domek ROSANA Eskimoski Domek Klasa pośrednia: BUNSHEE Moro-No Kimi HUSQUARNA Havana of Arktogea JURA z Grodzkiego Zakątka Klasa otwarta: ARUTOGEA BLACK Pearl FILADELFIA z Pierwszej Ręki SELVA Sivudelek Niestety wyników nie znam... bo byłam tak zestresowana że szok w końcu moja pierwsza wystawa :P
  7. Paulina87

    Krajowa Kalisz'05

    [quote name='Marta Chmielewska']Nasz Pola (nagus) zdobyła I lokatę i CWC :D :D :D Cieszę cię ogromnie :D tym bardziej, że dopiero niedawno zaczęła karierę wystawową :D[/quote] No to moje gratulacje... a swoją drogą dzisiaj pierwszy raz w życiu głaskałam takiego łysolka... są super w dotyku... A co do samoyedów... to nie widziałam ani jednego
  8. Dziękuję wam wszystkim za rady... Właśnie wróciłam z wystawy i moja suczka. Otrzymała ocenę bardzo dobrą... teraz czekają nas kolejne wystawy i szukanie kawalera :D
  9. Paulina87

    Krajowa Kalisz'05

    No więc my właśnie wróciliśmy... imprezka super... Jura otrzymała w klasie pośredniej ocenę bardzo dobrą ... i trzecią lokatę z mojej winy bo źle ją prowadziłam :oops: . Następnym razem będzie lepiej :D
  10. Paulina87

    Krajowa Kalisz'05

    No ja też życzę wszystkim powodzenia... "spotkamy się" jutro... :angel:
  11. Dziwne to zniknięcie szczeniąt...może to UFO 0X ... :lol:
  12. No więc wystawa już w sobotę :D ... i czy mógłby mi ktoś powiedzieć o której ona się zaczyna i w którym jest miejscu?? ... no i czy jak pójdę z moją haszczaczką to mnie z nią wpuszczą?? Bo chciałam zobaczyć jak ona będzie sie zachowywać...bo w niedziele jej debiut na ringu 8)
  13. Paulina87

    Krajowa Kalisz'05

    Ja dostałam dzisiaj :angel: ... a jak tam wy?? Dostaliście?? ... jakby co to mam nr 543 :]
  14. Paulina87

    Krajowa Kalisz'05

    Ja też jeszcze nie dostałam potwierdzenia a zgłoszenie zawoziłam osobiście... :-? jeżeli do jutra nie dojdzie to jade dowiedzieć się i ich pogonić trochę... no i azja ma całkowitą rację... jak byłam zawieść zgłoszenie to czułam się jak na jarmarku a nie w ZK... masa ludzi jeden gada przez drugiego latanie z pokoju do pokoju.... A jeżeli chodzi o znaki rozpoznawcze to ja będę z moją haszczaczką czarno-białą przy szpicach... taka niska blondynka zresztą pies też mały :lol:
  15. Moja Jura zaczęła linieć jakieś 2 tygodnie temu...no i mówi wię trudno na wystawę pojedzie z łysiejącymi plackami :lol: ... zwłaszcza przy tylnich nogach... ufff... ciężko to widzę
  16. Paulina87

    Krajowa Kalisz'05

    Ja już jestem spokojna..dzisiaj jak stałam z Jurą pod sklepem ( bez skojażeń nie jesteśmy żulami :wink: no może Jura troche ) zaczepił mnie pan który jak się potem okazało hoduje ONki...zaczął ze mną rozmawiać no i mówił że też jedzie na wystawe i do niego potwierdzenie też jeszcze nie dotarło... ale powiem jedno jak byłam w ZK w Kaliszu to zauważyłam że tam panuje straszne zamieszanie... to coś to tamto i tak wszystko na szybko :lol:
  17. Dzisiaj zauważyłam u mojego psa kleszcza... i mój tata chcąc go wyciągnąć wykręcił tylko odwłok a reszta została w środku... czy powinniśmi iść z psem do weta czy raczej nic mu nie będzie... i czy istnieją jakieś szczepiąki przeciw kleszczą? Bo Jura teraz częściej spaceruje po lasach :-?
  18. Paulina87

    Krajowa Kalisz'05

    A kiedy powinno dojść potwierdzenie przyjęcia na wystawę?? Wystawa za tydzień a do mnie nadal nie dotarło... :-? Tzn mówili że zadzwonią ale nikt nie dzwonił :-?
  19. Paulina87

    Krajowa Kalisz'05

    A kto jeszcze poazuje sie ze szpicami ??
  20. Paulina87

    Krajowa Kalisz'05

    Ja zgłoszenie zawoziłam osobiście bo mam blisko :P
  21. [quote name='"szybszy_od_dylizansu"']Dnia 16.04.2005r. w Kozłowej Górze zaginął pies Husky. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt pod nr tel. 284-39-12. [img]http://kg.net.pl/player.php?ID=572&IL=1[/img] Zdjęcie Ci sie źle umieściło więc pozwole sobie je wkleić od nowa :oops: [img]http://img284.echo.cx/img284/1905/pieszaginiony3to.jpg[/img]
  22. Paulina87

    Krajowa Kalisz'05

    Możliwe że by przyjeli ... ja startuję w pośredniej a Jura jeszcze nie ma rodowodu... i zgodzili sie żeby napisać że w przygotowaniu a tak podobno można tylko w klasie młodzieży
  23. A teraz kolejny problem. Kiedy trenuję jąto biega ładnie przy nodze staje w pozycji wystawowej i wogóle... ale boję się, że na wystawie będzie chciała bawić się z psami i nie ustoi w pozycji wystawowej :oops: Chyba że obecność tylu psów i ludzi w jednym miejscy jakoś ją zdezorientuje i nie będzie wiedziała co robić i będzie stać spokojnie. Im bliżej wystawy tym bardziej się boję bo z jedenej strony wiem że ona jest za bardzo rozbrykana a z drugiej bardzo chcęjąwystawiać. Szkoda że nie miałam jej od szczeniaka i od razu nie wiedzialam że będę ją wystawiać bo by się zaczeło przygotowania dużo wcześniej a nie miesiąc przed :oops:
  24. Jeśli już się wybierzemy to będziemy w klasie otwartej.
  25. Paulina87

    Krajowa Kalisz'05

    Ja niestety nie wiem... ale będę również w Kaliszu tylko ja przy szpicach ;)
×
×
  • Create New...