Jump to content
Dogomania

Paulina87

Members
  • Posts

    5177
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paulina87

  1. No fakt Jura zawsze leży :lol: bo dopuki nie założy jej się szelek to jest największym leniuchem kanapowym. Szkoda, że nie potrafię wklejać filmików :oops: to bym pokazała Jurę nie na kanapie a w biegu :P... No a Tito to rzeczywiście ważniak, Pan i władca całego domu, chociaż ostatnio nawet Jurze pozwala na zaczepki.
  2. Ja też oglądałam program. Z ledwością powstrzymywałam łzy chociaż o Gaji czytałam już tutaj. A te jej maluszku naprawde rozkoszne.
  3. No więc skoro ringówkę już mam to teraz kolejne pytanie. Jak ubrać się na wystawe :oops: ... wiem że nie na czarno i nie na biało bo ubiór musi kontrastować z psem. No ale ma być bardziej elegancki czy swobodny?
  4. Kolega Jury czyli bokser mojego kuzyna - Nero [img]http://img22.echo.cx/img22/9016/img0113j4bc.jpg[/img] [img]http://img173.echo.cx/img173/9037/img01145ol.jpg[/img] Podczas zabawy [img]http://img220.echo.cx/img220/5552/img01096gb.jpg[/img] [img]http://img174.echo.cx/img174/1752/img0116y1tb.jpg[/img] [img]http://img60.echo.cx/img60/9753/img0119y6kt.jpg[/img] [img]http://img220.echo.cx/img220/9073/img0120y5hw.jpg[/img] [img]http://img213.echo.cx/img213/9900/img0121f7uz.jpg[/img]
  5. Kolejne fotki Tita [img]http://img89.echo.cx/img89/2189/img00972ub.jpg[/img] [img]http://img241.echo.cx/img241/1752/img01004oz.jpg[/img] [img]http://img54.echo.cx/img54/3629/img01011sd.jpg[/img] A tutaj z Jurą [img]http://img9.echo.cx/img9/1663/img0099i1ab.jpg[/img]
  6. Na życzenie Tory... Pan Tito [img]http://img233.echo.cx/img233/7453/img00952gw.jpg[/img] Tito uwielbia siedzieć na biurku a ja tylko modle się żeby nie zwalił mi drukarki albo głośników [img]http://img151.echo.cx/img151/1186/img01091qh.jpg[/img] [img]http://img12.echo.cx/img12/7180/img01102ho.jpg[/img] [img]http://img223.echo.cx/img223/913/img01253la.jpg[/img] [img]http://img9.echo.cx/img9/7646/tito19wd.jpg[/img]
  7. Proste kupili sukę odchowali najtańszym kosztem ... ona urodziła szczeniaki z których oni mają kasę i teraz ją sprzedają i będą mieć dodatkową kasę.
  8. [img]http://img231.echo.cx/img231/5269/img00898vl.jpg[/img] [img]http://img92.echo.cx/img92/4765/img0092c6wd.jpg[/img] [img]http://img92.echo.cx/img92/3000/img0094t2da.jpg[/img] [img]http://img223.echo.cx/img223/3391/img01280nk.jpg[/img] [img]http://img33.echo.cx/img33/2862/img00153th.jpg[/img] [img]http://img240.echo.cx/img240/1016/img0093tg2ud.jpg[/img] [img]http://img216.echo.cx/img216/2730/img00075ps.jpg[/img] [img]http://img213.echo.cx/img213/8599/img01233ld.jpg[/img]
  9. Na dzisiejszym odcinku sie popłakałam po wiadomości, że Ziutek zginął pod kołami samochodu :cry: :cry:
  10. [quote name='anyia']skopiowane z malahuskity: a & malamuty Prosba o rozeslanie po sieci. DO ODDANIA! PIES HUSKY, SAMIEC, 1,5 ROKU, OKOLICE POZNANIA. [url]http://www.urban.poznan.pl/husky/[/url][/quote] Ja napisałam maila do tego kogoś z prośbą o więcej informacji o psie o to mail od niego ..."Muszę oddac piecha, poniewaz moja praca jest zbyt wyczerpujaca, a on wymaga duzo opieki i ruchu. W zamian jest najukochanszym psiakiem pod sloncem. Uwielbia wszystkich ludzi, szegolnie zabawy z dziecmi. W stosunku do innych psow pozytywnie nastawiony. Nie ma rodowodu. Biega ze mną przy rowerze"....
  11. Diana nadal czeka ... oto jej najnowsze fotki Z tego co zauważyłam to nienawidzi kotów... jak tylko pojawił się kot na terenie schroniska to sie jeżyła strasznie wiec mieszkanie z kotem odpada... ale po za tym jest bardzo łagodna
  12. Ja wczoraj byłam zawiesć zgłoszenie na wystawę w Kaliszu. Następnie pojawimy się najprawdopodobniej w Zakopanem i potem na międzynarodówce we Wrocławiu.
  13. Bardzo mi przykro... ale wielu z nas chciało by żeby nasze psiaki żyły chociaż 18 lat a niestety wiele z nich umiera dużo wcześniej... wiec trzeba sie cieszyć że Kora przeżyła tyle lat i teraz zapewne jest szcześliwa w miejscy gdzie nie ma bólu i wszystko jest cudowne. Bo w końcu "wszystkie psy idą do nieba".
  14. Jura jak przystało na wilka :wink: zabija owce :lol: [img]http://img130.echo.cx/img130/1676/img01127xf.jpg[/img] [img]http://img174.echo.cx/img174/2269/img01134qm.jpg[/img] [img]http://img200.echo.cx/img200/5514/img01157mb.jpg[/img] [img]http://img241.echo.cx/img241/2366/img01161tj.jpg[/img] [img]http://img250.echo.cx/img250/7884/img01202te.jpg[/img] [img]http://img171.echo.cx/img171/6858/img0122j5to.jpg[/img] [img]http://img248.echo.cx/img248/2741/img01234lk.jpg[/img] [img]http://img241.echo.cx/img241/8104/img01261yt.jpg[/img] [img]http://img251.echo.cx/img251/1041/img0128m0gk.jpg[/img]
  15. [img]http://img79.echo.cx/img79/701/img0107n0zj.jpg[/img] [img]http://img252.echo.cx/img252/1650/img0106g9dk.jpg[/img]
  16. Ja moją sunię kupiłam z paprierami za 750 zł. bo miała już 5 miesięcy bo na początku miała zostać u hodowcy bo dobrze sie zapowiadala ale coś tam było że musiał ją jednak sprzedać... tak wiec to są naprawde niewielkie pieniądze bo czesto psy bez papierów są za 500 albo i nawet za 600 zł (jeżeli są porodowodowe) A teraz kolejna aukcja która mnie zaskoczyła [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50725927[/url] suczka która ma 14 miesięcy miała już szczeniaki
  17. Powtórek nie ma .. ale program naprawde super ... nowofundlandzik był słodki taki prawdziwy niedźwiedź... no a do do owczarka z dysplazją to to był przykład że nie tylko pseudohodowcy są nieuczciwi. Mam nadzieje że takich oszustów wśród hodowców jest jak najmniej.
  18. Tutaj kilka fotek Jury na ringówce [img]http://img220.echo.cx/img220/5941/img0112h1gz.jpg[/img] [img]http://img214.echo.cx/img214/1372/img0113k2ub.jpg[/img] [img]http://img96.echo.cx/img96/5086/img0114k2zl.jpg[/img] [img]http://img106.echo.cx/img106/2643/img0115k9we.jpg[/img] [img]http://img138.echo.cx/img138/3498/img0118h0dm.jpg[/img] [img]http://img84.echo.cx/img84/1044/img0119d5jd.jpg[/img] Mam jeszcze filmik jak się prezentuje w biegu i mogę komuś kto sie zna na wystawianiu wysłać na maila żeby ocenił co jest nie tak.
  19. [img]http://img27.echo.cx/img27/1789/img0111h8gr.jpg[/img] [img]http://img7.echo.cx/img7/8089/img0112h0td.jpg[/img] [img]http://img12.echo.cx/img12/2315/img0113k4em.jpg[/img] [img]http://img135.echo.cx/img135/2215/img0114k0pf.jpg[/img] [img]http://img227.echo.cx/img227/2051/img0115k4za.jpg[/img] [img]http://img199.echo.cx/img199/9506/img0117j4ja.jpg[/img] [img]http://img78.echo.cx/img78/1893/img0118h1en.jpg[/img] [img]http://img206.echo.cx/img206/5368/img0119d0zz.jpg[/img]
  20. Niedźwiadki super mają takie cudne kędziorki no i działka pierwsza klasa... tylko pogratulować
  21. Lazy niestety nic o niej nie wiem ale napewno jest młodziutka wydaje mi sie że może mieć góra 1,5 roku... a co do trafienia do schroniska to pewnie się błąkała bo w Ostrowskim schronisku nie są przymowane psy tzn nie mozna tam oddać psa... tam trafiają tylko psy błąkające się po mieście. Ale muszę powiedzieć że na żywo jest jeszcze śliczniejsza niż na zdjęciach bo zdjęcia takie nie wyraźne bo ona to w ciągłym ruchu była... i mordke między kraty wkładała aż siębałam żeby sobie krzywdy nie zrobiła.
  22. Najświeższy przypływ zdjęć ;) [img]http://img253.echo.cx/img253/6496/img0083f1xq.jpg[/img] [img]http://img40.echo.cx/img40/8353/img0084gv1df.jpg[/img] [img]http://img161.echo.cx/img161/7691/img0093j2qw.jpg[/img] Przestań robić mi zdjęcia ja chcę spać :lol: [img]http://img23.echo.cx/img23/1314/img0095d4vs.jpg[/img] [img]http://img194.echo.cx/img194/8115/img0097h1ly.jpg[/img] [img]http://img242.echo.cx/img242/6879/img0098g3of.jpg[/img] A najlepiej jest mi na podusi [img]http://img110.echo.cx/img110/2636/podusia25gu.jpg[/img] [img]http://img229.echo.cx/img229/3904/podusia0kx.jpg[/img]
  23. Diana jest nowym nabytkiem w schronisku w Ostrowie Wlkp, jest przesłodka, łagodna i wogóle cudo. Chciałam ją wyprowadzić na spacer ale jest na kwarantannie. Chciałam jej zrobić jak najwięcej zdjęć ale ona jest taka ruchliwa że z cudem udało mi sie zrobić te. Co chwilę tylko wtykała pyszczek między kraty żeby ją pogłaskać. Zobaczcie jaka kochana... :(
  24. No wiec byłam z Jurąna pierwszym treningu no i niestety rzeczywiście to metalowe sie rozsuwa ale puki co to jak zacisne to zaraz nad tym zawiązuję pentelke żeby sie za bardzo nie rozsuneło... zanim zaczełam trening poszłam z nią pobiegać tak na 10 min i potem ładnie przy nodze szła na ringówce i wogóle ślicznie...
  25. ale nie o to chodzi że on wogóle nie może spać na ganku tylko na razie poki jest mały to może leiej go wziąść do domu.. albo nie wiem położyć przy nim ciepły termoforek i zegarek ktory tyka
×
×
  • Create New...