-
Posts
437 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tanita
-
Foxy, teriery z Warszawy i okolic - moze wspólny spacer??!!!
tanita replied to pszym's topic in Foksterier
[quote name='pszym']Tanita, jak tylko Twój foxio będzie mógł wychodzic na dalsze wędrówki i pogoda się unormuje to organizujemy spacer[/quote] Super :lol: , ja już się nie mogę doczekać a i mój Gringo już pęka w szwach z nadmiaru energii, niech no tylko otrzaska się z powietrzem to sie umówimy 8) . Jestem bardzo ciekawa jak on będzie sobie radził z psami. a Łatka też na pewno będzie chętna bo ostatnio ma pecha i spotyka same wiekowe psiaki, które mówią "spadaj mała" i nie chcą biegać ani skakać jak tylko teriery potrafią :wink: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
Oj tak terierki to niezwykle ciekawe świata bestie 8) i bardzo chętne do asystowania, ale to po prostu budzi się w nich ogromna chęć pomocy nieporadnym właścicielom :lol: . Na przykład pomoc przy roladzie, prawda [b]Nitencja[/b]? :lol: Mój Gringo dziś na przykład starał się zrobić podkop pod balkon i bardzo był zdziwiony, że mu w tym nie pomagam. Natomiast on sam nauczył się mi już pomoagać w praniu i odkurzaniu :evilbat: . Tutaj pilnuje węża: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/111219.jpg[/img] A my dziś byłyśmy z Petra na spacerze z Łateczką i była prawie pełnia szczęścia, tylko nam Gringulca brakowało, no ale już niedługo :) [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/112234.jpg[/img] -
Foxy, teriery z Warszawy i okolic - moze wspólny spacer??!!!
tanita replied to pszym's topic in Foksterier
[quote name='pszym']Bo jeszcze pisałam :lol: :lol: :lol: A dla pozostałych - jak wszytsko dobrze pójdzie Julka wkrótce będzie z nami!!!!! Tzn. z moimi rodzicami, ale to jedna rodzina :D :D :D[/quote] Jaka fajna wiadomość :D , naprawdę bardzo się cieszę. To chyba jakiś dobry miesiąc, tydzień temu Łatka teraz Julka, oby ta dobra passa trwała i trwała nieprzerwanie przez cały rok. [quote name='pszym']My mieszkamy w Aninie (wschodnia dzielnica Warszawy). W pobliżu mamy duży las i fajną polanę na której chłopaki szaleją. Także następny spacer możemy zorganizować u nas. Dojazd z Centrum W-wy autobusem 525, bądź 125[/quote] O to my z Petrą po przeciwnej stronie :( . Bo ona w Pruszkowie a ja na Bemowie. Ale jest i dobra wiadomość, pod blokiem mam przystanek 125 8) . Mam nadzieje, że spacer dojdzie do skutku, ja w piątek będe mogła już ze smykiem wychodzić, ale na początku nie chcę z nim przez całą Warszawę jechać autobusem, więc liczę na cierpliwość :lol: [/b] -
Foxy, teriery z Warszawy i okolic - moze wspólny spacer??!!!
tanita replied to pszym's topic in Foksterier
Ja tam nie wiem czy z Gringiem będzie ktoś chciał się bawić :evilbat: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/111066.jpg[/img] -
[quote name='Fuka'] a u Ciebie - toż to raj - zadnej konkurencji :roll:[/quote] [b]Fuka[/b], nie zapominaj o trzech kotach :wolfie:
-
Foxy, teriery z Warszawy i okolic - moze wspólny spacer??!!!
tanita replied to pszym's topic in Foksterier
Kto wie, może Rollo jest z okolic twojego sławnego miasteczka :evilbat: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='Petra_']I znowu gotowa do zabawy,gdzie by tu pójść.. [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/111859.jpg[/img][/quote] Nie wiem jak Łatka, ale Gringo chodzi po szafkach :wink: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/111061.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/111952.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/111953.jpg[/img] -
Foxy, teriery z Warszawy i okolic - moze wspólny spacer??!!!
tanita replied to pszym's topic in Foksterier
[quote name='Petra_']Co do terminu to jeszcze do ustalenia,bo ja spoza Warszawy:D[/quote] Ale 10 minut i już jesteś w Warszawie :lol: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Nitencja']tylko b.dziwne bo mama i tat maja jaderka hihi[/quote] [b]Nitencja[/b], trzeba iść z duchem czasu. Teraz wszystkie konfiguracje są możliwe :wink: -
[quote name='bo'][b]tanita[/b] to zawsze sa tylko pozory :D[/quote] Ech, [b]bo[/b], wiem o tym, wiem - klasyka w jego wykonaniu jest taka :evilbat: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/111065.jpg[/img]
-
To ja wstawiam skruszonego teriera (o ile taki wogóle istnieje :wink: ) [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/111346.jpg[/img]
-
Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
tanita replied to PALATINA's topic in Terier pszeniczny
eee no w życiu bym teriera do karpia nie przyrównała. Raczej do okonka, stanąc okoniem w wykonaniu teriera jest nad wyraz częste :lol: -
Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
tanita replied to PALATINA's topic in Terier pszeniczny
hehe ja w pierwszej chwili myślałam, że to jakaś rybka jest :wink: -
Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
tanita replied to PALATINA's topic in Terier pszeniczny
[b]Malawaszka[/b] heheh ja też się czasem na to łapie :look3: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='Nitencja'] Prosze tu czesto zdawac relacje co Wasze Foxy wykombinowaly[/quote] :evilgrin: [b]Nitencja[/b] jesteś pewna, że chcesz wiedzieć ? :roflt: -
Foxy, teriery z Warszawy i okolic - moze wspólny spacer??!!!
tanita replied to pszym's topic in Foksterier
Zglasza się fox gładki, ale uprzedzam, że tego kolegę to już roznosi 8) . Na razie jest na kwarantannie, ale jak tylko minie to wszystko się może zdarzyć i na pewno chętnie wykorzysta każdą okazje, żeby pobrykac z pobratymcami i dobrze, że we własnym gronie bo nie będzie trzeba nikomu tłumaczyć dlaczego te teriery takie mobilne są :lol: . Znam jeszcze bardzo ładna i młodziutką foksią suczkę, ale to może niech jej Pani się wypowie :) -
Sota, ja też codziennie myślę o Korku i bardzo lubię go wspominać, ale dobrze mi z nowym malcem i myślę, że Korek by to zrozumiał
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='Fuka']W takim wypadku polecam narobić rabanu - takiego zeby pies raczył spojrzeć w naszym kierunku, a nastepnie przed nim uciec[/quote] Tak właśnie robiłyśmy to znaczy Ania robiła bo ja się za bardzo rozjechałam po podłożu :wink: [quote name='Petra_']Co do kotów..sprawa jest,że tak powiem w toku [/quote] Zapomniałaś opisać skradanie się Łatki z wesołym piskiem i zamianę Twoich kotów w rysie :lol: [quote name='Nitencja']Powiedz tacie zeby za bradzo jej nie rozpuscil ;-) ......ale to sie chyba nie da :wink:[/quote] Jak na moje oko to jest już o kilka dni za późno :D -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='Fuka']Będe musiała popracować nad tym - metodą małych krokow powinno sie udać. Tym bardziej, że ona strachliwa nie jest sama z siebie.[/quote] He he no strachliwa to ona nie jest , są inne przymiotniki na jej określenie :wink: . a Łatka też powoli przyzwyczaja się do gwaru, samochodów i dużej ilości ludzi. O ile na pierwszym spacerku w niedziele, była jeszcze onieśmielona i wystraszona o tyle na dzisiejszym wypadzie trema prawie zupełnie znikneła i panienka ujawiniła swój swawolny terierowy charakterek :lol: . Uskuteczniała z nami zabawy pod tytułem: "Ja schowam się w tych krzakach, a wy róbcie co chcecie" (nie muszę chyba mówić, że jej Pani dostawała wtedy palpitacji serca :wink: ). Pozatym miała dziś bliskie spotkanie z Panem Kotem 8) . No, ale może w szczególach to wszystko Petra opisze i może uda Wam się ja namówic, żeby wreszcie kupiła baterie do aparatu i pstrykała foty, bo naprawdę jest co uwieczniać :Dog_run: [/img] -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='Fuka'][b]Tanita[/b], miej litość - wypuść go wreszcie! Wygląda pięknie na tych schodach, ale pomyśl sama jaki będzie śliczny na trawie albo na śniegu :o Nie wiem czy juz Ci pisałam, że ma bardzo fajny kolor![/quote] [b]Fuka[/b] a myślisz, że ja bym nie chciała? :roll: . To jedyne dla niego lekarstwo :evilbat: . Ale wet radzi jeszcze trochę poczekać, a że znam go od 12 lat to się go słucham :-? . [quote name='Fuka']Biedronce bardzo sie nie spodobał hałas i dudniący megafon (hala sie wyludniła i był straszny pogłos) i przeleciałyśmy przez ring z prędkościa światła... \[/quote] :D Przecież ona to znikający punkt jest :D -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='Nitencja']tanita i to jest pewien rodzaj masochizmu hihi :evilbat:[/quote] No, ale skoro jestem pełnoletnia i tak lubię... :diabloti: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='Petra_']Gringuś jest cudownym,małym diabełkiem.Nie mogę się doczekać kiedy pozna się z Łątką:-)[/quote] Jak widać na powyższym zdjęciu on też nie może się doczekać, a ja tym bardziej bo roznosi go już w szwach a przy okazji i moje mieszkanie :lol: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
Jak widać Gringo robi wszystko, żeby olać kwarantanne i uciec z chałupy 8) [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/111220.jpg[/img] -
[b]Petra[/b] kupuj baterie do aparatu i pstrykaj więcej fotek tego słodziaka, no i jej bliskich spotkań z trzema twymi uroczymi kocurami :wink: i opisy jej przygód też na pewno będą mile widziane :lol:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
Ania :D :laola: Fajnie, że ci się udało zalogować i że jesteś tu z Nami 8) . Ja ze swojej strony dodam, że byłam dziś u Ani i Łatki i obie czują się ze sobą wspaniale. [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/110882.jpg[/img]