-
Posts
437 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tanita
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='tajdzi']A zwierzaków mam sztuk 1 + mąż +[color=red]2 w drodze[/color][/quote] To będą bliźniaki? To ja już wiem dlaczego ty tyle pączków jesz :D -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='pączkowa tajdzi']Ja się zadekuję u Ciebie w sypialni na twojej ulubionej pościeli,[b] razem ze zwierzakami[/b] :evilbat: [/quote] Hehe a ile ich masz?, bo nie wiem czy się pomieścimy :evilbat: [quote]To co z tymi fotkami??[/quote] :hmmmm: może mała podpowiedź? :roll: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[b]AGO[/b] witamy na foskach gładkich :D , na pewno najbardziej zadowolona będzie Petra bo to przcież rodzeństwo, ale mi też jest bardzo miło, że kolejny łobuziak trafił na dogo (oczywiście mówię o psiaku) :wink: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='tajdzi']Jak już wcześniej wspomniałam - mam już spakowane walizeczki ;) W kontenerek biere kota i robimy Ci demolkę w domciu :evilbat:[/quote] [b]tajdzi[/b] kotki i foksy mogą żyć w zgodzie czego najlepszym przykładem jest Łatka która dzieli życie aż z trzema kocurami :lol: a dla siebie masz kontenerek? :evilbat: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='Fuka'][b]A tu zaraz będzie Łatek :angel: :D [/b][/quote] Suuuuper im więcej gładkich tym lepiej :D -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='tajdzi']o kurczaczki to przyjadę i zjem nie tylko psice, ale i pączka??? :lol:[/quote] Tylko musisz się spieszyć, bo mają duże powodzenie i pączki i pies :lol: -
[quote name='aga_ostaszewska']Jakbys wykrakala pogode w Wawie! :evil: Dzis masakra! Szaro, chlapa i oblesnie![/quote] Oj tak :evilbat: a raniutko było tak biało i slicznie :) a teraz wróciłam do domu i miałam całe mokre buty i spodnie przemoczone po kolana :chainsaw:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='tajdzi']Bo mu pańcia za małe łóżeczko kupiła 8) :lol: :lol: [/quote] [b]tajdzi[/b] Ty tutaj co za miła niespodzianka :lol: , wpadłaś żeby nabrać lepszego apetytu na Gringa? :evilbat: :wink: . A wiesz, że właśnie kupiłam pyszne pączki 8) , są takie moje sekretne najlepsze w całej Warszawie :oops: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to a topic in Airedale terrier
[b]Fuka[/b] zafundowałaś mi bardzo miłe rozpoczęcie dnia :roflt: kociego teriera jak żyje nie widziałam, jak ona utrzymała się na tym oparciu niech pozostanie zagadką :D A ubranko bardzo gustowne, sama dziergałaś? :wink: W tym ubranku, na tym fotelu i przy tej lampie Kawa wygląda jak babcia czekająca na wnuki :cunao: Wiecej takich fotek :ylsuper: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
Oto w jakiej pozie spał Gringulec po spotakniu z Łatą :lol: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116073.jpg[/img] -
[quote name='nikit1']Zdjęcia będą! No chyba, że obiekt fotografowany będzie szybszy od fotografa (i jest to bardzo prawodpodobne!!! Łysego tyłka Rolka nie udało mi się uwiecznić :lol: :lol: :lol: )[/quote] [b]Nikit[/b] nie przyjmujemy usprawiedliwień 8) . Skoro nam z Petra udało się uchwycić dwa szalejące foksy to Tobie na pewno z Julką się uda :Dog_run:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='Fuka'][b]A jego właściciele nie mogą sie zalogować na dogo, próbuja, probuja i nic :evilbat: [/b][/quote] Wiesz [b]Fuka[/b] ja też ze swojego kompa wogóle nie mogłam się zalogować cały czas mi się jakiś error pokazywał, musiałam to zrobić z kompa Petry a wtedy wszystko było już ok. A Gringo przez spotkanie z Łatka coraz bardziej odważny i skory do łobuzerki :evilbat: [b]Nikit[/b] pewnie, że się spotkamy, tylko niech się ciut cieplej zrobi bo to jednak długa wyprawa dla nas :fadein: -
[b]Nikit[/b] zdjęcia muszą być koniecznie i to duuużo, bo my tu zdjęcia bardzo lubimy :D . A pozatym liczę też na relacje pisaną. I oczywiście trzymam kciuki i bardzo się cieszę, bo nie ma jak szczęśliwy pies 8)
-
[quote name='aga_ostaszewska']Nie zapomne, jak przygotowalam sobie ubranka do zalozenia i poszlam pod prysznic... wyszlam z lazienka, a ubran ani widu ani slychu! Myslalam, ze zbzikowlalam, bo bylam pewna, ze jeszcze 15 min temu tam byly! Oczywiscie wszystko znalazlam u Cziki na legowisku! :lol:[/quote] No wiesz [b]aga[/b] na miękkim lepiej się leży, pozatym ile nowych doznań dla Ciebie jak coś tak znika jak w Archiwum X :lol:
-
Ciąg dalszy harców Łatki i Gringa tutaj, żeby topik foksterierowy nie składał się z samych zdjęć :lol: kto na górze, kto na dole :) [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/115941.jpg[/img] ej nie tak się umawialiśmy [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/115937.jpg[/img] niektóre foksy potrafią latać [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/115948.jpg[/img] kto ma lepsze zęby [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/115957.jpg[/img] nawet leżąc można się przecież podgryzać [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/115954.jpg[/img]
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
No to jeszcze jedna, taka w symbiozie 8) [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/115942.jpg[/img] -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
No już jestem 8) Gringo miał dzisiaj dzień pelen wrażen, najpierw podróż autobusem, potem pociągiem gdzie był o wiele grzeczniejszy a potem spotkanie z Łatka :lol: Biedak jak zobaczył jak Łatka na niego wyskoczyła cała szczęśliwa to schował się od razu za żywopłot i wogóle był lekko spanikowany :fadein: No ale z czasem towarzystwo się rzobrykało i poszły konie po betonie :evilbat: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/115945.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/115946.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/115958.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/115956.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/115944.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/115951.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/115952.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/115947.jpg[/img] A na koniec coś na Walentynki 8) [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/115939.jpg[/img] -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
W przerwie między wrzucaniem zdjęć powiem, że Gringo właśnie spadł z fotela, na którym spał :lol: Zwłoki nie pies :evilbat: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
Ej no nie mogę bo kto za mnie wrzuci zdjęcia do kompa :evilbat: :wink: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
Gratulacje dla Rolla i jego Państwa :drinking: A dzisiaj doszło do spotkania Gringa i Łatki :D Zdjęcia wkrótce, a jest na co popatrzeć 8) -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
Jeszcze się nie widziały, czy wyobrażasz sobie ich spotkanie bez małego fotoreportażu? :lol: , więc jak się już zobaczą, to na pewno coś tu umieścimy z Petrą 8) -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
A ja mam zdjęcia, które pokazują jak bardzo terierki lubią leżeć na plecach :evilbat: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/115464.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/115466.jpg[/img] -
A ja wspomnę tutaj mojego pierwszego foksika Korka, który tak oto potraktował drzwi, kiedy został sam w domu: [img]http://img60.exs.cx/img60/1395/drzwi9kf.jpg[/img] Nie było to jego pierwsze w samotności pozostanie, ale pierwszy raz wyszliśmy wszyscy na raz. Ale to nie wszystko, Korek nie dość, że obgryzł gąbkę to jeszcze zamknął się od środka, gdyż drzwi te posiadały taką sprytną zasuwę, która tylko do wewnątrz dała się zamknąć i otowrzyć. Skończyło się na tym, że mój tata musiał schodzić po balkonie z piętra wyżej, żeby przez ten balkon dostać się do środka i otowrzyć nam drzwi :evilbat: Taaak, teriery to prawdziwe aniołki i gwarantuje, że Gringulec też będzie miał w tej opinii swój udział :lol:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
Musimy się umówić na wspólny spacer, może [b]Petra[/b] zaprezentuje swoje możliwości :wink: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='aga_ostaszewska'][b]tanita:[/b] Przeciez to wiecej niz wrodzony aniol :wink:[/quote] To transformers jest, jak te samochodziki co się w potwory zamieniają :lol: Zapytajcie się [b]Petry[/b], ona już go widziała w akcji :) . Zresztą ich ulubioną zabawą jest: "A co zrobisz Gringo jak cie dzik za nogę złapie" . Muszę to na fotkach uwiecznić 8)