-
Posts
437 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tanita
-
[b]Fuka[/b] nie musisz się wstydzić, oby więcej takich zdjęć 8) :thumbs: :look3: :shiny: :roflt:
-
[b]Nikit[/b] Ty to umiesz stopniować napięcie zupełnie jak w dobrym kryminale :wink: 8) Naprawdę, nie przypuszczałam, że ta historia będzie miała taki finał, jestem w szoku :D Dla mnie jest tak, że najważniejsze aby zwierze było kochane i aby mieć czas dla niego, czas który pewnie z powodzeniem będziecie dzielić na trójkę waszych pociech. A że Julka i Rolek mogą buzować, no coż może teriery tak muszą, zabawy Łatki i Gringa też wyglądają specyficznie, jakby mieli się ochotę pozjadać i kłapią zębami, że aż wióry idą :wink: :evilbat: Powiedz a jak zareagowali rodzice kiedy zrozumieli, że nie będą mieli wyczekanego pieska?
-
[b]Nikit[/b] ale superr :D , bardzo bardzo się cieszę. Wspaniała opowieść, może umówmy się, że to będzie powieść w odcinkach, co dziennie o tej porze napiszesz następny a pszym ubarwi to zdjęciami 8) . Najbardziej rozbroił mnie opis Twojego wybudzenia się :wink: No to za Julkę :laola:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='tajdzi']To mi się przypomniała pewna historia :) Jemy kurczasia pieczonego na obiad. Kura - kupiona w ilości - sztuk 1. Dziadek miał swój ulubiony kawałek - kuperek z udkiem, a ja swój - piersiczkę... Jemy jemy ...Nagle dziadek: - "to była jedna kura, tak?" Babcia: - "tak" a dziadek na to -" to dlaczego ja dwa kuperki zjadłem?" :lol: :lol: 8)[/quote] :roflt: :smhair2: hehe przypomina mi to czasy kiedy kurczaki dzieliły sie na sztuczne i prawdziwe :evilbat: , [b]tajdzi[/b] a Ty ile wtedy piersiczek zjadłaś? :wink: Zawsze trzeba uważać, bo mutanty są wśród nas 8) -
Ty się powoli przyzwyczajaj, bo jak Twoja mała kocia wyrośnie na pięknego tygrysa to dopiero będziesz miała ślady :wink: :evilbat:
-
Agnes uśmiech to ma Azulec powalający, a tam to chyba ciocia tajdzi trzyma ją w objęciach :wink: Nie ma to jak szczęśliwy pies w śniegu, mam nadzieje, że niedługo razem tak pobrykamy :evilbat:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[b]Petra[/b] biel śniegu i biel Łatki zabójcze 8) . Mogłabym oglądać i oglądać, mruu to jest to co lubię :wink: . A piesów jakiś nie spotkałyście przypadkiem? -
[b]aga[/b] ja też już widziałam. Oj niebezpieczna z Ciebie kobieta :evilbat: 8) :wink:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
A ja mam zdjęcie zmutowanego foksa z dwoma ogonami :evilbat: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/117320.jpg[/img] -
wooooow [b]tajdzi[/b] jakie fajowe popstrykałaś foty i te kolorki takie ciepłe i kocio taki pręgowany. No normalnie widzę, że pełnia szczęścia odchodzi u Ciebie :D I więcej, więcej fotek :evilbat:
-
[b]Minio[/b], ale mi frajdę zafundowałeś tymi zdjęciami :D Super, niesamowite, prześmieszne, nie wiem jakich jeszcze przymiotników użyć, ale ubawiłam się za wszystkie czasy 8)
-
[quote name='aga_ostaszewska'][b]tanita:[/b] Dziekuje :oops: Pozwolilam sobie wkleic 1 fotke![/quote] Aż szkoda, że tylko jedną :fadein:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='tajdzi']no, że się tak wypowiem: jakoś mało tutaj tych waszych aniołeczków...Zaczynam utwierdzać się w przekonaniu, że są tak grzeczne, że nie robicie im w ogóle zdjęć, bo np śpią, albo chodzą na spacerki i w ogóle nie brykają :evilbat: :lol: 8)[/quote] Powiedziała ta co się wymiguje przed wstawieniem nowych zdjęć swojej pociechy :wink: :evilbat: A zdjęcia będą wieczorkiem :D -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='AGO']A z samego rana niby w prezencie wypluł mi wprost na dłoń sowojego zębulca. :evilbat:[/quote] Co rodzeństwo to rodzeństwo. Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że Łatulek też zgubiła dziś zęba :D Ale to już może jej Pani opowie i może łaskawie wstawi te fotki co to je dzisiaj popstrykała :wink: -
Hehe właśnie obejrzałam. Jakie nabożne skupienie na tym lunchu :lol: . Mam nadzieje, że i tutaj na bierząco będą zamieszczane informacje i fotki 8) . Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok, z rodzicami i Julka i czekam na wieści
-
[quote name='bardzo odważna tajdzi']No to się nie odgrażaj, tyklo w końcu przywieź tego Gringulca 8) :lol:[/quote] Skoro nalegasz :D , tylko skoczę po pączki :evilbat:
-
A jak tam Julka?, bo już chyba w domu :D
-
Gringo już jakieś doświadczenie z kotami [b]Petry[/b] ma :wink: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116576.jpg[/img]
-
[quote name='tajdzi']Zapraszam :) Ale z Gringiem i pączkami :evilbat:[/quote] Uważaj na to co proponujesz, bo jeszcze Was znajdę :wink: :evilbat: I Patka ma racje, dużooo fotek ma tu być zaraz 8) , bo taką mi chętke na kota zrobiłaś tymi opowieściami, że ja nie wiem :D [/b]
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[b]Fuka[/b] cieszę się, że wróciliście z sukcesami :D Oczywiście, że dbamy aby foksi topik nie wymarł, ja nawet sprowadziłam przecież nową Łatkę na forum 8) . W weekend była ładna pogoda to się poszło z psami w plener na socjalizacje :evilbat: . Gringo poczyna sobie zdrowo i jak to foks skory jest do zabaw, tylko, że nie może zrzoumieć dlaczego strasze psy to już niekoniecznie :lol: [b]AGO[/b] ech szkoda, że nie popstrykałaś fotek, no ale mam nadzieje, że to wkrótce nadrobisz i będziemy mogli podziwiać Mila w akcji. Masz racje terierki nieczęsto się widuje z podkulonym ogonem, ale nie martw się Gringo dziś rano też oberwał od innego psiaka, ale za to poznał i pobawił się z fajną suczką szorstką 8) -
[b]aga[/b] bardzo miło mi Cię zobaczyć :D . Robisz wrażenie 8)
-
To ja, żeby odpowiedzi uczynić jeszcze bardziej tendencyjnymi też serdecznie pogratuluje :D
-
[b]tajdzi[/b] przyjadę i zjem Ci kota :wink: 8) :evilbat:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='zakocona tajdzi']No i co z tym spacerem, bo się doczytać nie mogę??? Mamy jutro Was odwiedzić z Azulcem??[/quote] [b]Tajdzi[/b] gratulacje z okazji kociakia, zaraz wejdę i obejrze zdjęcia 8) Jeżeli chodzi o spacer to ustaliłyśmy z Agnes, że trzeba dać małym jeszcze trochę czasu żeby się utrzaskały dużymi psami a potem bedzie spotkanie z Azulcem i pączki :lol: :evilbat: [/b] -
[quote name='agasik']Nie no zdjęcia piesów sa super! A za złapanie lotu Łatki WIELKIE gratulacje![/quote] Dziękuję :D [b]Agasik[/b] z tego co pamiętam miałaś wrzucić fotki swojego aniołka, czekamy 8) [b]Nitencja[/b] nie ma to jak śnieżne spacery, tylko Ty masz pod tym względem lepiej, bo i psy większe i kolory bardziej widoczne :wink: Dwa foksy na śniegu nie dośc, że ich nie widać z zasp, to jeszcze jak się z tych zasp wynurzą to są w kolorach zupełnie maskujących, czyli w bieli :evilbat: