-
Posts
437 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tanita
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='Fuka'][b]Petra, Tanita, Agnes [/b]:o - a pomóc nowym forumowiczom we wklejeniu zdjęc niełaska? :evilbat: :evil: 0X [b]Petra, Tanita [/b]- a gdzie Wasza foksia solidarnosc :roll:[/quote] Hehe ja tego postu po prostu nie zauważyłam, tak nieśmiało zaczeli :oops: Witamy, witamy :D każdy nowy terierowicz mile widziany :wink: A o naszą solidarność to Ty się Fuka nie martw :lol: :evilbat: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='Agnes']Gringo to w koncu terrier, wiec nie da sobie pewnie w kasze dmuchac, ale jak jeszcze ciut podrosnie - tak sadze;)[/quote] O to byłabym spokojna :evilbat: , niestety :lol: Zróbmy zatem tak, że ja spróbuje znaleźć w okolicy jakiegoś dużego, chętnego do zabawy psiaka, Gringulec się zapozna a my się umówimy potem. Bo mam bardzo dużą ochotę zobaczyć Azę w akcji :wink: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='Agnes']tanita w niedziele wlasnie:) nie wiem czy u tajdzi nadal to aktualne. czy przeczytalas co pisalam o Azie? Jaka jest itp? To istotne...[/quote] Przeczytałam, ja ze swej strony powiem, że mój smark dopiero od niedawna świat zewnętrzny poznaje i jak do tej pory nie miał zbyt wiele okazji, żeby tak na dobre pobrykać z psami, poza spotkaniami z Łatka, ale to inna bajka, bo i rasa ta sama i charakterki podbne. Gringo owszem uderza to dużych psów, ale jest jeszcze trochę onieśmielony, bo jeszcze na 100% nie nauczył się co i jak. Ja myślę, że bardzo by mu się przydał parzyjazny kontakt z dużym psem , żeby mógl zobaczyć że to nic złego. Agnes jeżeli uważasz, że Gringo powinien się bardziej otrzaskać zanim spotka się z Azulcem, to możemy to przełożyć Jak myślisz? :) -
Kolejne spotkanie Łatki i Gringulca :D :evilbat: najpierw powitanie: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116563.jpg[/img] potem Łatki latanie: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116564.jpg[/img] potem Gringa z kotem spotkanie: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116567.jpg[/img] potem w śniegu latanie: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116569.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116572.jpg[/img] i na miskę czekanie [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116574.jpg[/img] i skarpetki przeciąganie: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116578.jpg[/img]
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
Foksi pocałunek :evilbat: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116575.jpg[/img] więcej fotek na Galerii Grupy III 8) -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='tajdzi']No Flaire nie może zostały Petra i Tanita poczekamy zobaczymy chyba że jacyś Warszawiacy są jeszcze tutaj?:)[/quote] Zgłaszam się dopiero teraz, bo wstyd się przyznać, ale korzystając, że obie mamy wolny dzień zabrałam Gringa do Łatki i były wspólne szaleństwa :D :evilbat: A co do weekendu to może da się coś zrobić tylko, że ja sobotę mam zamurowaną zupełnie, więc dla mnie zostaje tylko niedziela. Petra myśle, że sama się wypowie, tylko z nią jest taki problem, że jest spod Warszawy więc musiałaby brykać pociągiem. Ale myślę, że sprawa jest otwarta 8) A Wy Tajdzi kiedy planujecie spacer? -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='tajdzi']Czy wszystkie foxiki to takie cieżkie kluski? :wink:[/quote] a dlaczego?...bo za dużo pączków jedzą :lol: One ważą coś koło dychy czasami z przyległościami :evilbat: . Gringulec był wczoraj ważony u weta i ma 3,5 kilo, a je tyle, że powinien ważyć już ze 20 :wink: . Natomiast mój Korek jak był już starszym psem ważył maksymalnie ok 12 kilo, ale to w zimie kiedy miał mniej ruchu, bo latem to chudzinka się z niego robiła 8) -
[quote name='Petra_'][b]Tanita[/b] a ty masz takie jedno fajne...z krową w tle 8)[/quote] O tym mówisz? :lol: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116447.jpg[/img]
-
[b]Petra[/b] daj to pośród maków :lol:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='Fuka']A ja się dorobiłam ognika :angel: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] No, no szacuneczek :laola: -
[quote name='tajdzi']Do towojej dyspozjycji ... to oczko ofkors ;)[/quote] To ja poproszę drugie do kompletu 8)
-
[b]tajdzi[/b] jak miło Cię zobaczyć. Cały dzień człowiek wymienia ri-posty z taką [b]tajdzi[/b] a wieczorem widzi ją już jak żywą :D 8) Bardzo sympatycznego masz buziaka, co widać chociażby po tym jednym wesołym oczku :D
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[b]Petra[/b] hahahaha widzę, że Łatka udoskonala techniki wyzysku :evilbat: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='terieriowa tajdzi']Ale ćwiczenia czynią mistrza... Drżyjcie Gringo i Łatko A ty [b]Tanitko[/b], szykuj te pączki ;) :lol: [/quote] No koleżanko po takiej zaprawie to Ty miszczu będziesz 8) . Respect :D I oczywiście pączki aby siły wzmocnić, bo nigdy nie wiadomo kiedy kolejny foks stanie Ci na drodze :evilbat: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='AGO']A mój Milo dzisiaj zeżarł mi bukiet kwiatów, kiedy nas w domu nie było. Skubany nie przewrócił nawet wazonu i nie wylał wody. Subtelnie wyciągnął kwiatki z wazonu zeskoczył ze stolika powędrował na schody i tam się z nimi rozprawił.[/quote] Hehe to chyba rodzinne jest, bo z tego co wiem to Łateczka też się lubi zabawiać w ogrodnika :evilbat: -
tajdzi mnie tutaj nakierowała, abym zobaczyła jej podopieczną i muszę przyznać, że widok bardzo ładny mym oczom się ukazał. Pannica wesoła, rozbrykana, z pyska widać, że szczęśliwa :D 8) A fotki plenerowe i na dodatek jeszcze w towarzystwie innego piecha są dla mnie zawsze najciekawsze. Będe tu już regularnie zaglądać. :wink: :evilbat:
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
Ale sypie, już cały dzień :D . Gringo na spacerach zapada się po szyje w zaspach i jest cały szczęśliwy. :Dog_run: pozatym poznał dziś fajną suczkę Tosa inu Dziś byliśmy na ostatnim szczepieniu, Gringulec wzbudził wielkie zainteresowanie w klinice, jeden wet chciał mi go nawet na dziki zabrać :evilbat: :wink: A wracając autobusem usłyszałam taką opowieść jednego kolego do drugiego: "Wiesz Sławek kupił sobie psa, ma 4 miesiące a już jest taaaki (tu pan wskazał wysokość kasownika w autobusie) jest legalny, z papierami a nazywa się czarny olbrzym kijowski" :eek2: :roflt: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='tajdzi']Miałam, ale od niedawna go nie ma :cry: :-?[/quote] Bardzo mi przykro z powodu Twojego psiaka, wiem co oznacza taka strata, do tej pory tęsknie za Korkiem :( A Twoja Azulcowa podopieczna bardzo ładna 8) , mam nadzieje, że jak będą dłuższe i cieplejsze dni to się umówimy cała ferajną :D . A to prawda, że masz mieć kociaka? :fadein: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='tajdzi']My tu gadu gadu, a zdjęcia stygną :evilbat: Wstawiajcie, wstawiajcie :lol:[/quote] [b]tajdzi[/b] jak ładnie poprosisz Petrę to wstawi tutaj takie z gatunku tych po 23 :D A co do spaceru to niech no tylko będzie ciut cieplej to się zagramy 8) A Ty swojego własnego piecha nie masz?? :roll: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='tajdzi']gdzie i kiedy i czy mogę wziąść wsparcie :wink: 8) :lol:[/quote] Jak tylko śniegi stopnieją umawiamy się na duży terierowy spacer, będzie sporo łobuziaków do okiełznania :wink: :evilbat: Spacer ma być w Aninie, ale nam z Petrą bardziej pasują zachodnie części naszego miasta [size=1]np. Bemowo:D [/size] A Twoje wsparcie to ja wygląda? :lol: :evilbat: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='łakoma tajdzi'].w razie co możecie obstawić tajdzi kontra Łatka i Gringo :evilbat: :lol: :lol: :lol: Podołam każdemu wyzwaniu :lol: tylko poproszę potem o regenerującego pączka :wink:[/quote] [b]tajdzi[/b] zapraszamy zatem na wspólny spacer a jak nam ładnie wymęczysz psy [size=1]albo one Ciebie[/size] to i pączek też się znajdzie :cunao: :roflt: :2gunfire: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
A co tam jest wokól niego porozrzucane na tym piętrze? :lol: , bo wygląda trochę jak liście kapusty a troche jak podarte gazety i chyba się nie mylę myśląc, że to jego robota? :wink: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
A ja i tak wszystkich zjem :evilbat: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116260.jpg[/img] -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
tanita replied to Carianna's topic in Foksterier
[b]Ago[/b] więcej zdjęć Łatka prosimy :D