Jump to content
Dogomania

tanita

Members
  • Posts

    437
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tanita

  1. Ja nie wiem, to jakaś epidemia zbiorowa z tymi ziemniakami :lol: . Gringo, aż popiskuje z radości jak mu się uda takiego brudnego ziemniaczka przetoczyć po mieszkaniu :evilbat: Zdaje się, ze mamy teriery ziemniaczane :wink:
  2. [quote name='Nitencja']widzialas na welshu jaka ja mam anielice ?? :evilbat:[/quote] .....kiedy śpi :evilbat:
  3. [quote name='Nitencja']tanita ty nie masz teriera tylko aniolka :)[/quote] [b]Nitencja[/b], ja nie wierzę, żebyś nie wiedziała, że to psia ściema jest specjalnie pod nas, właścicieli :wink:
  4. To ja w tak zwanym międzyczasie wstawie kilka zdjęć Gringa z cyklu terier - transformers :evilbat: klasyczny już terier meblowy: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/114846.jpg[/img] nie ma jak na kolankach :lol: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/114847.jpg[/img] na czymś zęby trzeba ćwiczyć [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/114845.jpg[/img] Gringo i gawrony [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/114849.jpg[/img] i na koniec - to nie prawda, że teriery to łobuzy, ja na przykład jestem niewinny i mam takie ładne spojrzenie :evilbat: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/114844.jpg[/img]
  5. [quote name='Fuka'] a najlepiej jeszcze podbiec zaprzyjażnić sie z nowymi kolegami :roll:[/quote] Bo wiesz, teriery bardzo przyjacielskie są :wink:
  6. [b]Pszym[/b] a tak wogóle to my jedna rodzina jesteśmy. bo mama Rolla to babcia Gringa :D
  7. [quote name='Fuka']Ty mnie nie denerwuj wulkanem :evilbat: , ja o niej ciągle pamiętam, nie śpię po nocach na myśl o Gdańsku..... :Dog_run:[/quote] Ale ona słodziak jest i chyba nie sposób się na nią gniewać, mi na przykład od razu na kolana wskoczyła i do głaskania się wystawiała. I uwaga miała wszystkie cztery łapy na moich kolanach :lol:
  8. [b]Pszym[/b] jaki wieeeelki debiut :wink: A Rollo do zjedzenia :D
  9. O Biedroneczka :D od razu mi się przypomniało jak z [b]Petrą[/b] po Łatkę przyjechałyśmy i jak ten chodzący wulkan energii nas przywitał, hehe to straszna pieszczocha jest 8) . A wieczorkiem wrzucę nową serię zdjęć z przygodami Gringa :fadein:
  10. A dzisiaj byłam z Gringiem u weta i pani z rejestracji jak go zobaczyła to powiedziała z szatańskim uśmiechem:" O terier, piesek dla odważnych" :evilbat:
  11. [b]Nitencja[/b] a kto ostatnio mowił, że kochany terier to śpiący terier :evilbat: . Gringo dziś był już na spacerku i nawet po raz pierwszy zrobił siku na dworzu, bo wczoraj to chyba miał zbyt dużo wrażeń, żeby się takimi głupotami przejmować :lol: . A jaki on jest grzeczny, jak patrzy na mnie gdzie idę i biegnie szybciutko żeby mnie nie zgubić. Ech... nawet się nie obejrze a będzie zwiedzał świat już bardziej samodzielnie :wink: [b]Fuka[/b], pewnie że chcemy je zapoznać, ale niech Gringo najpierw otrzaska się z powietrzem i spacery będą się automatycznie wydłużać i pojedziemy w odwiedziny do Łatki 8)
  12. [b]Petra[/b], Łatka wpatrzona w Ciebie jak w kawałek kiełbasy :lol: A tak wygląda Gringo po pierwszym dniu spacerów: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/113429.jpg[/img]
  13. Ja protestuje, niektóre teriery brody nie mają :wink: Ale facet jak najbardziej terieromaniacki :evilbat:
  14. [quote name='nikit1']Sexowne ma te mleczaki :lol: :lol: :lol: Zbierasz już z dywanu? Ja w pewnym momencie codziennie znajdowałam jakieś zęby na dywanie :D[/quote] [b]Witaj żono Pszyma :D [/b] Gringo jeszcze nie gubi zębów, bo dopiero 3 miesiące kończy za tydzień, więc jeszcze wszystko przed nami :evilbat: A my już byliśmy na drugim spacerku, mały śmigał już bez smyczy, spotkał brygadę yorków do których bardzo się przymilał, i już nie jest onieśmielony, biega jak stary, ale wraca :wink:
  15. Dziękujemy za słowa uznania 8) Gringo właśnie odespał pierwszy szok i jest już gotowy do następnej porcji wrażeń :lol: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/113338.jpg[/img]
  16. [quote name='Fuka'][b]I szybciorem mi tu wklejaj zdjęcia :evilbat: :D [/b][/quote] Siem robi :lol: . Gringo padł z nadmiaru wrażeń i śpi jak zabity :D [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/113327.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/113328.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/113330.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/113331.jpg[/img]
  17. [quote name='Nitencja']Tanita i jak sie malemu uszatemu podobalo na dworze ?? :lol:[/quote] No to jesteśmy po 8) . Gringo w domu super odważny i przebojowy na dworzu spuścił wyraźnie z tonu i był lekko wystraszony :evilbat: . Ale trwało to krótko. Zaraz zainteresowały go gołębie, z którymi znajomość uważał za swój obowiązek :wink: . Spotkał się z jednym pieskiem co bardzo go ucieszyło i zrobił się od razu malutki :lol: . Generalnie nie kozaczył tylko starał się poznać jak największą przestrzeń. Spacer był króciutki, bo pierwszy i nie chciałam przesadzić. A i może tutaj od razu pytanie; Jak myślicie na ile z nim wychodzić przy takiej pogodzie i ile razy dziennie. Pamiętam, że z Korkiem chyba przesadziłam z długościa pierwszych spacerów i bidak dostał anginy, więc nie chcę tego powtórzyć Pstryknełam też kilka zdjęć, wstawie później :fadein:
  18. A mnie czeka jutro pierwszy spacer :multi: :Dog_run: :multi:
  19. wygląda jak piesek z kreskówki :D
  20. [quote name='Nitencja']Tanita :) Jak tam Twoj wielofunkcyjny terier?? Ja moje juz wygonilam do spania :-D jak to powiadaja KOCHANY WELSH TO SPIACY WELSH hihi[/quote] [b]Nitencja[/b] a znasz jakieś terierowe bajki, że tak słosko śpią? 8) A Gringo najpierw chciał dać dyla na balkon: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/112717.jpg[/img] Potem stracił na moment głowe: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/112719.jpg[/img] A teraz siedzi na dogo :lol: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/112721.jpg[/img]
  21. [quote name='bogula'][b]tanita[/b]--lodówka to chyba radziecki model? :D Moja ma 18 lat i nadal dobrze mrozi....Tylko błagam, nie zapoznawaj pieska z piekarnikiem :wink:[/quote] [b]bogula[/b] haha model jak najbardziej radziecki. Mińsk 11, którą można określić przymiotnikiem "Niezłomna", jako że kobietom wieku się nie liczy to nie powiem ile ma lat :evilbat: . A Gringa ja nie zapoznaje z własnej woli, on jest szybszy niż światło, kiedy otwierałam lodówke spał na swoim posłaniu, a kiedy ją otowrzyłam był już w środku :o
  22. [quote name='bogula']Fafik ma już 9 albo 10 rok życia i uwielbia wygłupy, ale zdecydowanie już TEŻ przepada za wygodnym leżakowaniem :D :D . Jednym słowem jest nadzieja na odrobinę spokoju.......Pozdro![/quote] [b]bogula[/b], wiem że teriery robią się spokojniejsze jak mają już wiek dwucyfrowy :lol: . Mój Korek w tym wieku łaskawie dłużej spał i zrobił się pieszczoch, ale jak tylko jechaliśmy na Mazury to zamieniał się w szczniaka i wyprawiał takie hece, że ho ho :fadein: . A Gringo nie próżnuje. Oto kolejny model teriera. Terier lodówkowy: [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/112612.jpg[/img]
  23. [b]bogula[/b] a wyobrażasz sobie właściciela teriera bez niezłego zdrowia i szalonego poczucia humoru? :D . Przecież to mogłoby się skończyć tragedią :evilbat: [b]Nitencja[/b], jako, że Gringowi łaty coraz bardziej ciemnieją zdecydowałam się na Perwool Black Magic :lol: [b]Petra[/b], wstawiaj mi tu zdjęcia ino raz :wink: A od piątku zapraszam na teriera plenerowego, bo Gringo po raz pierwszy w życiu na spacer idzie :evilbat: . Strach się bać
  24. A mnie zastanawia, czy 10 tygodniowy szczeniak, który dwór widzi tylko z balkonu bo jest na kwarantannie może zacząć podnosić nogę?. Bo mojemu Gringowi to się właśnie zdarzyło i to po raz drugi, bo za pierwszym razem myślałam, że mi się przewidziało. Nie robi tego ciągle, ale jednak robi :o . Fakt, był najsilniejszy i najbardziej dominujący w miocie, ale czy aż do tego stopnia, żeby w tym wieku już takie numery wyczyniać ? :evilbat:
  25. [quote name='pszym']wkładasz pranie do pralki - Rollo musi sprawdzić co w tej pralce jest....[/quote] Ja też mam teriera pralkowego :lol: , zdjęcie sprzed 5 minut [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/112441.jpg[/img]
×
×
  • Create New...