-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
moje obie dziewczynki zgloszone i potwierdzone :multi::multi: szkoda tylko ze ja mam beznadziejne polaczenia PKP i nie bede mogla ich zobaczyc :placz:
-
hmm nas ocenia w niedziele w Poznaniu - ciekawe co wymysli :roll: ale wole go przetestowac 160 km od domu a nie 800 km i to za ojro :evil_lol::evil_lol:
-
dawaj Felka ! :eviltong:
-
oj Asia chyba odsypia nocke :lol: moze jak we Wroc bede i tu zajrze to beda jakies swieze wiesci ;)
-
moze to jakas cudowna krzyzowka z yorkim jest albo cos w tym stylu :roll: bo ostatnio tego masa na allegro
-
a ja sie obudzilam o 24 i nie wiedzialam po co ... ale juz wiem ;) [B]GRATULUJE :loveu: i ... czekam na wiecej ![/B] :lol::lol:
-
dokladnie - 4,5 kg to bardzo malo jak na dorosla miniature
-
[quote name='musia'] Czy ktoś wie , gdzie na austriackiej stronie są zasady przyznania championatu?[/quote] w kazdym austriackim katalogu masz zasady przyznawania championatu, nie moge znalezc tego na ich stronie bo ja tylko anglojezyczna :roll: wniosek na championa --> [URL]http://oekv.at/downloads/Antrag_OE_Champion.pdf[/URL]
-
[quote name='Asiaczek']Felka - tradycyjnie - apetyt średni, Żelka - super! Żelce natomiast zrobiła się juz taka fałdeczka z cucyszkami. Ja to nazywam fałda mleczna. Paniusia się szykuje... A, jeszcze jedno. Na spacerach to obie mają super apetyt!:mad: Pzdr.[/quote] haha bo im jakies swinstwa do misek wrzucasz to sobie dziewczyny musza cos konkretnego na spacerku same wyszukac :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='niceravik'] Cytat: Napisał [B]Elitesse[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f970/hormonalne-wspomaganie-zaplodnienia-122988-post11125500/#post11125500"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I][COLOR=black]z tymi zastrzykami na owulacje-chodzi pewnie o receptal[/COLOR][/I] [I][COLOR=black][B]stosuje go u wiekszosci suk, dziala i jest swietny[/B][/COLOR][/I] [I][COLOR=black]stosuje sie go 3 razy: w dniu krycia i potem jeszcze dwa razy co 24 godziny, sprawia-ze owulacja jest "pełna"[/COLOR][/I] Co o tym myślicie :shake:?[/quote] biedna niceravik, nie wie juz co pisac wiec wycina jedna linijke i wklada nie moje slowa w moje usta :evil_lol::evil_lol::evil_lol: normalnie jest mi cie szkoda :lol::lol:
-
dziekuje :multi::loveu:
-
[quote name='iwona&CAR']a moze Ty stchorzylas ? w temacie o kopiowaniu nie zauwazylam bys sie chwalila kiedy bedziesz miala szczeniali a tymbardziej kiedy i do kogo idziesz je kopiowac :angryy: to nie moje slowa ze to Twoja wetka , a zeby sie radzic tylko swojego weta nie trzeba mieszkac 12 km wystarczy z nim pisac na forum :p[/quote] a ja myslalam ze wystarczajaco mnie sledzicie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: na forum zdjecia szczeniat pojawily sie pare godzin po narodzinach i tlumacz sobie jak chcesz ze osoba krora chciala krecic film stchorzyla !! :eviltong: ja sie Lutomskiek nie radze ani w realu ani na forum :lol:
-
[quote name='Genie']Elitesse, oświeć mnie, jak to po węgiersku brzmi:evil_lol:[/quote] [B]schnauzer kozep so bors[/B] ( czeto podaja tez po niemeicku mittelschnauzer pffefersaltz)
-
[quote name='karenina']Aga to Cie oszukali, o za Showa tez dawali pucharek - jeszcze na poczatku tego roku znajoma dostała :angryy:[/quote] no to ladnie :mad::mad::mad: ale jak sie o niego upomniec ? :roll:
-
[B]Pragne przeprosic Pania Haline Janiszewska - wlascicielke hodowli Hajan Polonia FCI za to, iz swoim postem o tresci :[/B] [quote name='Elitesse']Aska juz co najmniej kilka razy byla zawieszana i psy byly przerejstrowywane na matke wiec ciezko dojsc od kogo w tej chwili kupowac :evil_lol::evil_lol: zastanawiam sie czy one same wiedza :diabloti:[/quote] [B]moglam zaszkodzic dobremu imieniu hodowli Hajan Polonia FCI , narazajac jej wlascicielke na straty materialne poprzez odstraszenie potencjalnych klientow.[/B] [B]Jednoczesnie pragne sprostowac, iz corka Pani Haliny Janiszewskiej - Joanna Janiszewska, bedaca wspolwlascicielka hodowli w latach 2000-2003, zostala ukarana wyrokiem Sadu Kolezenskiego tylko raz ( w roku 2003 ) i zostala zawieszona w prawach wystawcy na poltorej roku od dnia 15.11.2003. Od grudnia 2003 Joanna Janiszewska nie jest juz czlonkiem Zwiazku Kynologicznego w Polsce, a hodowla Hajan Polonia FCI i wszytkie psy wchodzace w jej sklad sa wylaczna wlasnoscia Pani Haliny Janiszewskiej.[/B] [B]z powazaniem[/B] [B]Agnieszka Lubiszewska[/B]
-
a moze dlatego ze lista lekow dla zwierzat jest dosc uboga ? :roll: kocham ludzi z mania przesladowcza :loveu:
-
na austriackiej stronie mu CZ napisali :eviltong:
-
ja dawalam regularnie greenisy swoim psom jak rozprowadzala je eukanuba, potem znikly z naszego rynku :roll: moglam je dostac tylko w austrii teraz w polsce ich dystrybucja zajmuje sie chyba pedigree ale jeszcze nie widzialam w sklepach moje psy je uwielbialy - to byly ich ulubione smakolyki, ale trzeba dobrze rozmiar do psa dopasowac
-
znajoma czeszka napisala na sznaucerowym forum ze u nich tez sie receptal u wielu suk stosuje
-
[B]Vibor Jezek, CZ - czy zna ktos tego pana ? :roll:[/B]
-
u mojej Zadry - jesli jest w ciazy oczywiscie - stuknal 2 tydzien ... moze tez niedlugo bede sie cieszyla maluszkami - kluseczkami :)
-
ten "straszny" hormon podaje sie rowniez krolikom :roll: macie bardzo specyficzny tok rozumowania - wszystko co zwiazane z hodowla jest be ale sa suki ktore kilka cieczek pod rzad nie zachodza w ciaze i nie bardzo wiadomo dlaczego sa suki ktore kryte "na wlasnym podworku" rodza duze, silne mioty a jadac na krycie nawet paredziesiat km nie zachodza wcale lub maja 1-2 szczenieta tu nikt nie chce faszerowac hormonami suk coby sie dochowac 20 szczeniat w miocie ! za to sa hodowcy ktorzy planuja wyjazd do reproduktora mieszkajcego np 2 tys km od ich miejsca zamieszkania i chcieli by miec wieksza pewnosc ze to nie bedzie tylko wyjazd w celach turystycznych pare godzin szukalam w necie efektow ubocznych tego leku i nie znalazlam, za to bardzo wiele osob go poleca przy trudnosciach w zaplodnieniu
-
[quote name='iwona&CAR']No szkoda ze nie postaralas sie nas przekonac , [B]ze ciecie ogona to jak obciecie paznokcia [/B] jak prawi Twoja Wetka Lutomskak na ktora sie tak powolujesz i CYTUJESZ : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f970/hormonalne-wspomaganie-zaplodnienia-122988/[/URL] :crazyeye:[/quote] nie zmieniaj tematu skoro sama go podjelas, zapytaj raczej osoby ktora koniecznie chciala filmowac kopiowanie dlaczego stchorzyla ? bala sie konfrontacji na zywo ? a moze bala sie ze szczeniaki jednak nie wyja z bolu i krew nie leje sie strumieniami, nie tryska po scianach ? :roll: a tak BTW Lutomskak nie jest " moja wetka" za daleko mieszka ( jedyne 350 km) swojego weta mam ok 12 km od domu
-
[quote name='iwona&CAR']Filmiku przekonywujacego sie nie doczekalismy :roll: [/quote] filmik chcial nakrecic ktos z forum - ja wyrazilam zgode miot urodzil sie ponad 17 miesiecy temu i nie byl tajemnica - nikt sie do mnie nie zglosil :eviltong::eviltong:
-
[quote name='karol']Pytanie do Elitesse gdzie mogę znaleźć lepszą kopie tego obrazka. [/quote] mam tylko taka :placz: kolezanka mi podeslala z niemieckiego forum o sznaucerach ale postaram sie wytlumaczyc kupujesz "papierowy" plaster w aptece - coby uszu nie odparzyc przyklejasz go od spodniej strony ucha zaczynajac przy glowie tak aby polowa plastra wystawala poza krawedz ucha ciagniesz plaster pod broda i lepisz go do drugiego ucha - ciasno coby nie fruwaly drugim kawalkiem robisz to samo ale od wierzchu tak aby plaster spodni zlepil sie z tym gornym na poczatku psy sie buntuja, chca lapami plaster zerwac, tarzaja sie itp ale dosc szybko sie przyzwyczajaja co jakis czas trza odlepic zeby sie ucho powentylowalo i sprawdzic czy nie robi sie stan zapalny ( zaczerwienienie) wskazane tez jest czeste masowanie ucha na jego zalamaniu