-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
[quote name='puzzle']To ja juz nie wiem, dam ja kiedys na sprobowanie do kogos, bo jej sie wlos trzyma jak mi na glowie, a przeciez nie moge jej wyrywac, bo bedzie bolalo, to co wychodzi to wychodzi, ale to co nie wychodzi zostaje i wtedy ma rowny gesty (ale nie grubo) wlos. Mowilam kiedys, ze mam laba nie sznaucera:evil_lol:. [B]Elitesse[/B] chcialabym sprobowac na nastepne wystawy skrocic caly wlos maszynka (na grzbiecie):razz:. Wiem, ze duzo, jak nie wiekszosc osob to praktykuje. Ryzykowne?:diabloti:[/quote] ja do rwania na lyso zapuszczam taki 6-7 miesieczny wlos i skubie palcami dokladnie tak jak mini ale po moich psach stwierdzilam ze im to do niczego niepotrzebne, jakosc wlosa sie nie poprawila wiec ich juz nie mecze a co do golenia maszynka - ja tak aktualnie robie ze swoimi - raz na pol roku i czekam ok 2 miesiace az odrosna coby mogly byc wystawiane
-
[quote name='puzzle']To roznica ras:razz:. Sredniaka i (chyba) olbrzyma do lysa nie wyskubiesz bo sie nie da, mianiture natomiast z latwoscia. Wlos maja podobny, ale jest jednak duza roznica w kwestii pielegnacji i przygotowania wlosa. .[/quote] jak najbardziej wyskubiesz do lysa - i jedne i drugie moje sredniaki idzie wyrwac na lyso duzo szybciej i latwiej niz minika
-
Meldeschluss verlängert bis Freitag, 13.2.09 12:00 Uhr!!!!
-
MWPR Rzeszow 7.02.2009 [B]ALBA ASTRA Elitesse- V1 CWC CACIB NSwR BOB[/B] [IMG]http://lancelottessi.republika.pl/AbiRzeszow09.jpg[/IMG]
-
znajomi wysylali szczenieta mlodsze i bez szczepienia na wscieklizne, czy to jest legalne ??
-
a jak sie niektore zdjecia oglada to czlowiekowi szczena opada w jakich warunkach sa maluchy trzymane :shake::shake: przydatna jest tez opcja pokaz inneogloszenia sprzedajacego --> przewaznie ras do wyboru do koloru :roll: ludzie kupia z litosci i interes sie kreci :diabloti:
-
tylko nie dawaj mu mleka !!!
-
[quote name='Saga200']No dobrze, a załóżmy, że już zgłaszam psa. I nie pozwolili zgłosić w oddziale (choć pewnie pozwolą, ale załóżmy, że nie). To wchodzę [URL="http://zk.lublin.pl/wystawy/informacja.php"]tutaj[/URL] i wyszukuję "termin dostarczania zgłoszeń". Tam jest ten link pt. "zgłoszenie" i mam to wydrukować i wypełnić drukowanym pismem czy jak?[/quote] wydrukowac, czytelnie wypelnic i wyslac wraz z kserem rodowodu / metryki do oddzialu organizujacego wystawe, jezeli placisz wczesniej to tez ksero dowodu wplaty najlepiej listem poleconym bo z nasza poczta roznie bywa
-
mozesz zglosic zaraz po rejestracji w ZK - pamietaj aby zapisali ci numer rejestracyjny psa !! oddzialy przyjmuja zgloszenia na niektore wystawy - przewaznie na te blizsze i na miedzynarodowe - po prostu zapytaj u siebie w oddziale
-
paczka zapakowana juz czeka ale nie mam kiedy na poczte dotrzec :roll: postaram sie jak najszybciej !!
-
czy ktos ostatnio wysylal szczeniaka do kanady ? jakie sa ceny ? jakie potrzebne dokumenty ?
-
[B]ESCADA MAGNETISM Elitesse - zarezerwowany [/B] [IMG]http://images49.fotosik.pl/59/d3b9881a379556a8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/323/0178d396bfb2bdcfmed.jpg[/IMG] [B]ESCADA SENTIMENT Elitesse - zarezerwowana [/B] [IMG]http://images25.fotosik.pl/323/16f16fe789a3a28cmed.jpg[/IMG]
-
[B]maluchy w wieku 7,5 tygodnia ( te ktore sa jeszcze u nas) ESCADA MOON Elitesse [/B] [B][/B] [B][IMG]http://images44.fotosik.pl/59/6712ea4985c25f2bmed.jpg[/IMG][/B] [B][/B] [B][IMG]http://images43.fotosik.pl/59/ee39e20d727a2ba8med.jpg[/IMG][/B] [B][/B] [B]ESCADA INCREDIBLE Elitesse [/B] [B][/B] [B][IMG]http://images49.fotosik.pl/59/b85d3e9b5bc7642fmed.jpg[/IMG][/B] [B][/B] [B][IMG]http://images46.fotosik.pl/59/4dd3fb0f140bc010med.jpg[/IMG][/B]
-
[CENTER][B]moja coreczka ALBA ASTRA Elitesse V1 kl.championow CWC NSwR CACIB i BOB :multi::multi:[/B] [B]:crazyeye: to juz jej 16 !! CACIB i 31 BOB !! :crazyeye:[/B][/CENTER]
-
[CENTER][B]DZIEKUJE PIEKNIE ZA GRATULACJE !![/B] :oops::loveu: [/CENTER] [LEFT]a my dzis bylismy z maluszkami na przegladzie miotu i juz pierwsza dziewczynka - Magnetic pojechala do nowego domku w Rudach k. Raciborza :-( Signature i Sunset odjezdzaja w sobote z rana :-(:-( [/LEFT] [LEFT]Waciakowe 3 coreczki tez juz w nowych domach :multi: jeszcze mini piesek szuka nowych wlascicieli oraz ... kolejne male Waciki :loveu::loveu::loveu: urodzone 28.01.2009 - 3 suczki i 1 piesek Waciakowy synek: [IMG]http://images43.fotosik.pl/57/4c37663febfcb26fmed.jpg[/IMG][/LEFT]
-
[quote name='Asiaczek'][B]Elitesse[/B] - my do Luxa będziemy jechac przez Wrocław; to może bys się z nami zabrała busem...? Pzdr.[/quote] ale wy chyba inny dzien ? :roll:
-
albo ze dopiero zaczeli wrzucac :diabloti: moich psow jeszcze nie ma w statystykach , znajomych burkow tez nie
-
tylko jakas taka niedorobiona - przynajmniej w sznaucerach - prawie wcale psow nie ma :roll:
-
kolezanka ktora z nami jezdzi nie moze do Luxa pojechac a wiec szukamy towarzysza podrozy na SOBOTE z malym / srednim psem jedziemy bez noclegu
-
[quote name='maga18']Elitesse dzieki za odp :) a powiedz mi jeszcze (troche nie na temat) gdzie mozna wystawiac kopiowane urodzone koncem 2008? :cool3:[/quote] Slowacja, Wegry, Slowenia i dalej wszedzie na poludnie, caly wschod, Hiszpania, Portugalia, Gibraltar Czechy ale tylko z kopiowanymi ogonami - uchy musza byc naturalne napewno NIE mozna w Niemczech, Szwajcarii i chyba we Francji nie wiem jak do konca jest ze Skandynawia bo niby nie wolno a w relacjach z wystaw non stop sa foty psow kopiowanych :roll:
-
ja w tym czasie jade do ostravy :roll: strasznie duzo wystaw w ten weekend wypada, jest tez Papa na wegrzech - szkoda :placz:
-
tak ale tylko te urodzone [B]przed 1 stycznia 2008[/B]
-
[quote name='jefta']po jakim czasie przyszły? szczerze powiedziawszy ja bym się nie zdecydowała na taki krok, bo na exportowy czekałam 11m-cy :shake:[/quote] szok !! ja na eksportowe czekalam 1-2 miesiace :crazyeye:
-
zapakowalam zgloszenie w koperte, pewno jutro dotre z nim na poczte ;) Asiaczku wysmaruje ci zaraz PM z pytaniami "technicznymi"
-
dostalam potwierdzenie przyjecia zgloszenia, teraz trza zaplacic ;):evil_lol: