-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
[quote name='puzzle']No to moze teraz na temat sedziowania sznaucerow ktos, cos powie:razz:?[/quote] preferuje psy kopiowane w sredniakach lubi nieduze sucze suczki lepiej wiedziec po co sie jest na ringu i co robic lubi dac bdb albo nie dac tytulow
-
[quote name='Asiaczek']Załuj, Kochaniutka, żałuj... No, ale u Taty też pewnie było duuuuzo dobrego...:lol: Pzdr.[/quote] taaa dzis chyba nic nie zjem :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']Co do wystawy> Oto nasze dzisiejsze rezultaty: [SIZE=3][COLOR=purple][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, r.CACIB[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=purple]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=purple]JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI - dosk.1, CWC.[/COLOR][/SIZE][/B] Najbardziej cieszy mnie wynik Erki. Niedość, że dostała swoje drugie CWC do Championatu Polski, to na dodatek rozpoczęła Interchampionat!!!:loveu: Nie do uwierzenia, w wieku 16 miesięcy...:lol: Pzdr.[/quote] [CENTER][B]ogromne gratulacje !! szczegolnie dla najmlodszej panny !![/B] [B]:laola: :laola:[/B][/CENTER] a my podjezdzajac pod wystawe widzielismy ring baskow i... tyle :placz: jakos dziwnie rozmiescicli sznaucery na 2 ringach kilometr od siebie, a jeszcze p.Mania gnal z ocena i co rusz ganialam to tu to tam i na inne rasy zabraklo mi czasu :placz: na 14 mialam imieninowy obiad mojego taty we Wroclawiu i po ocenie od razu pojechalismy
-
[quote name='Asiaczek'][B]Aga[/B] - gratulacje! szkoda, ze nie wpadlas na pyszne ciacha...:lol: domowe...:cool3: Pzdrt.[/quote] najzwyczajniej w swiecie nie zdazylam :placz::placz:
-
my juz w domu Waciak czyli [B]PONTIAC Grasant - V1 CWC CACIB NPwR[/B] :multi::multi: [B]DEE DEE Elitesse - V1 CWC r.CACIB[/B] - ukonczyla CH.PL i rozpoczela INT.CH :multi::multi: Tess V3 :placz::placz: miniatury mialy wiegachny ring a olbrzymy i sredniaki dla odmiany ring malutki :roll: i to rozmieszczone kilometr od siebie tak wiec uprawialam sprint co kilka minut bo mi sie rasy nalozyly :shake:
-
sliczna ta mala bandziorka :loveu::loveu:
-
wlos odrasta roznie, przewaznie ok 2-3 miesiecy wcale sie nie dziwie ze pies byl nie w humorze po strzyzeniu bo byl to jego "pierwszy raz", i w dodatku przez obca mu osobe, wiekszosc psow po jakims czasie sie przyzwyczaja ze cos przy nich jest robione przede wszystkim kup trymer do wyczesywania podszerstka np. MARS M330 i w miare jak wlos bedzie odrastal "czesz" tym trymerem jak grzebieniem co kilka dni jesli twoj pies ma bardzo miekki wlos a chcesz uzyskac wlos szorstki najlatwiej to uzyskac przez wytrymowanie psa do lysa ale watpie ze samej ci sie uda psa wyskubac, jesli nie chcesz korzystac z groomera w swoim miescie znajdz moze jakas hodowle sznaucerow ktora zajmoje sie rowniez pielegnacja wlosa jesli wlos twojego psa jest szorstki mozesz go przeskubywac co jakis czas zostawiajac te nowo odrastajace wlosy mie wiem czy oplaca ci sie inwestowac w dobra maszynke do strzyzenia - to koszt kilkuset zlotych, do golenia glowy, szyji, doopki itp
-
tez pomyslalam o recznej maszynce - mi zdaje egzamin przy psach bojacych sie buczenia zwyklej maszynki a co do dredow - 90 % psow jakie robie jest rastamanami :shake: czasem z wierzchu sa tylko super rozczesane ale jak sie do podwozia dojdzie to horror :angryy:
-
no to ladna kwota :evil_lol::evil_lol: u mnie prawidlowo 55 EUR BTW na ichtejszej stronie jest liczebnosci psow w klasach, plan sedziowania i lista wystawcow podana
-
dostalam dzis potwierdzenie :multi::multi:
-
NIE !! w Czechach res CAC za CH.CZ = CAC
-
gratuluje !! :klacz: :klacz: a ktory pies wzial rase ??
-
czy ktos jedzie ? kolezanka szuka miejsca na niedziele z Poznania / Wroclawia
-
SŁOWACJA - spis wystaw 2009 +jak zrobić Championat Słowacji
Elitesse replied to panienkabubu's topic in 2009
[B]na ich stronce dalej 10 jest :[/B] Fees for the Slovak Beauty Championship: - for dogs/bitches owned by Slovak citizens – 200.- SKK - for dogs/bitches owned by Czech citizens – 200.- CZK - for dogs/bitches owned by foreign citizens – 10.- EUR -
SŁOWACJA - spis wystaw 2009 +jak zrobić Championat Słowacji
Elitesse replied to panienkabubu's topic in 2009
napewno papiery mozna skladac na wystawie w Bratyslawie bo organizatorem jest bezposrednio SKJ ja 1 raz skladalam na wystawie, 3 razy wysylalam poczta - nie bylo roznic w dlugosci oczekiwania - wszystko odbywalo sie ekspresowo :p -
ja tez mam potwierdzenie :multi:
-
dawaj sznaucery :eviltong:
-
musisz wystapic do oddzialowej komisji hodowlanej z podaniem o zgode na krycie miedzy kolorami i pamietaj ze rozpatrzenie takiego podania najczesciej trwa baaaardzo dlugo
-
[B]jabuba[/B] miniatury z lini amerykanskiej maja wlasnie taki niewychodzacy wlos, moj miniatur nawet z 8-9 miesiecznym wlosem go nie gubi do trymowania zapuszczam mu wlos co najmniej 5-6 miesiecy i skubie paluchami, nie jest to przyjemne ani dla psa ani dla mnie, ale to jedyna droga do wlosa twardego - szorstkiego i czarnego i zeby byl efekt trzeba to powtarzac regularnie bo jednorazowe skubanie nic nie daje mysle ze nie ma sensu meczyc tak psa ktory nie jest wystawiany wystarczy przeczesywanie co jakis czas trymerem np mars m330 by usunac podszerstek
-
"PIES" - Kwartalnik Związku Kynologicznego w Polsce
Elitesse replied to gwiezdny-wyslannik's topic in Czasopisma
ja dostalam poczta jakos w polowie marca, i wygladala jak typowo prenumeratowa wysylka - w folii z nalepka adresowa wiec to chyba zewnetrzna firma wysyla -
w wielu krajach nagrody sa do odebrania w sekretariacie a nie wszyscy o tym wiedza moze stworzymy przewodnik co i gdzie odbierac :p [B]AUSTRIA [/B] [COLOR=red]Jugendbester, CACIB[/COLOR] - puchary do odbioru w sekretariacie przewaznie ok 14-15 godz [COLOR=red]BOB[/COLOR] - rozety na bisach [B]CZECHY[/B] [COLOR=red]CAC, CAJC[/COLOR] - medale do odbioru w sekretariacie [COLOR=red]Narodni Vitez, CACIB[/COLOR] - puchary do odbioru w sekretariacie [COLOR=red]BOB[/COLOR] - puchary na bisach [B]SŁOWACJA[/B] [COLOR=red]CAC, CAJC, CACIB[/COLOR] - medale do odbioru w sekretariacie [COLOR=red]Zwyc Slowacji[/COLOR] - puchary do odbioru w sekretariacie [COLOR=red]BOB[/COLOR] - puchary na bisach [B]LUKSEMBURG[/B] [COLOR=red]CAC, r.CAC, CACIB, r.CACIB, BOB[/COLOR] - puchary do odbioru w sekretariacie [COLOR=red]Zwyc. Ml., oceny dosk, bdb, db[/COLOR] - medale do odbioru w sekretariacie UWAGA ! praktycznie za kazde osiagniecie jest jakas nagroda ale dostaje sie tylko za to "najwyzsze" np przy zdobyciu cac, cacib i bob dostaniemy puchar tylko za bob [B]WEGRY[/B] [COLOR=red]CACIB, r.CACIB, BOB[/COLOR] - sznurki na ringach [COLOR=red]BOB[/COLOR] - na wiekszosci wystaw puchary na bisach
-
czechy tez robila resami :p
-
z tego co wiem maga18 miala resy do championatu dla swojego grzywacza i nigdzie wczesniej tego nie wysylala - tylko juz razem z wnioskiem o Championat :roll:
-
i tak wlasnie jest