[quote name='orsini'][quote name='orsini']PLEASE SEND YOUR ENTRY-FORM ONLY ONCE !!!
hehehehe, a ja im nie wysylalam zgloszenia:)))widze, ze wiecej osob robi tak jak ja :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
napisalam,ze ja im sie nie zglosilam, a dali takie ostrzezenie:)))i ze widac wiecej osob tak samo robi jak ja-czyli jak juz sle to na maxa wszelkimi dostepnymi drogami:)))))))))))))))))))[/quote]
Ja się wcale im nie zdziwię, że się wkurzają, ja zawsze wysyłam tylko jedną drogą, bo inaczej burdel mieliby straszny, jakby tak każdy wysłał poczta, mailem i faksem 0X