Jump to content
Dogomania

jostra

Members
  • Posts

    3598
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jostra

  1. Widziałam w necie jej zdjęcie, widać, że jest akurat z tego kraju, z którego jest :P
  2. kobita jest sędzią AKC, więc powinna lubić typ amerykański :) [url]http://www.infodog.com/judges/35686/juddat.htm[/url] I nie zwalaj na mnie, powinnaś mi być wdzięczna :P :evilbat:
  3. Tak czułam, że się skusisz, to w końcu tylko 55 jewro :evilbat:
  4. :lol: 400 koron to naprawdę ponad 40zł, ale raczej tak bliżej 60zł :P
  5. Termin mija 22 kwietnia
  6. [quote name='orsini']jaki znowu klub???to tam od razu jest klub sznaucera?????? i co na biezaco zmieniaja jostra te statystyki?[/quote] już w moim poście nie ma klubu :P pop ... mi się :evilbat: Nie wiem czy zmieniają, bo ja patrzę tylko na swoją klasę i tam póki co się nic nie zmienia, tylko, że część ludzi może zgłosić dziś i jutro, więc pewnie za chwilę ulegną zmianie
  7. suka w championach jest Hedviki :) Śledzę na bieżąco kto i co :D nie mam tyle kasiory, żeby wszystkie zgłosić 0X
  8. ja mam 1 :P
  9. [quote name='orsini'][quote name='orsini']PLEASE SEND YOUR ENTRY-FORM ONLY ONCE !!! hehehehe, a ja im nie wysylalam zgloszenia:)))widze, ze wiecej osob robi tak jak ja :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] napisalam,ze ja im sie nie zglosilam, a dali takie ostrzezenie:)))i ze widac wiecej osob tak samo robi jak ja-czyli jak juz sle to na maxa wszelkimi dostepnymi drogami:)))))))))))))))))))[/quote] Ja się wcale im nie zdziwię, że się wkurzają, ja zawsze wysyłam tylko jedną drogą, bo inaczej burdel mieliby straszny, jakby tak każdy wysłał poczta, mailem i faksem 0X
  10. No i co, że nie wysłałaś? Nie rozumiem Twoich skrótów myślowych :evilbat:
  11. komu nie wysłałaś????
  12. Na jewropską szczenk też taniej :)
  13. Tak, ale za 3 zapłacisz 135 euro albo na wystawce 150, nocleg pewnie wyjdzie nam taniej, szczególnie ten pod mostem :evilbat:
  14. Cza sie pokazać, nie? :evilbat: Poza tym jewropska jest droższa od węgierskiej tylko o 15 jewro, nocleg mam 80km od Tulln za niecałe 100zł, ale za to jaki prestiż :P
  15. Mi jakoś też ten Koszalin nie leży, na razie zajmuję się szukaniem noclegu na jewropejską, chyba pojadę na 2-3 dni, to przynajmniej będę miała więcej czasu na pooglądanie psiaków
  16. Dajcie już Danie spokój, przecież nie przepisze Wam całego katalogu :P
  17. BSZ jest napewno w październiku
  18. tyle znalazłam w necie, skoro jeszcze nic nie wiadomo to chyba jesienny
  19. ISPU 2005 będzie w Niemczech, razem z wystawą bundessiegerzuchtschau (????) wystawki holenderskie: [url]http://www.schnauzer.nl/div.htm[/url] Na koniec sierpnia jest wystawka CACIBowa w Rotterdamie
  20. Akurat nie ma problemu, napiszę mailika i już będziemy widzieć ;) Poza tym są jeszcze coffee shopy, nie? Co tam wystawa :evilbat: Ale za to dobry pretekst będzie
  21. 3 grudnia tj. sobota, sznaucery min. sędziuje Dhr J.Hiddes (NL)
  22. [quote name='orsini']mogliby zrobic w Holandii to bym pojechala :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: w jakims coffe shopie, a tak?:))) a czy ktos sie orientuje co do ISPU 2005???gdzie, kiedy itp???[/quote] Nie mam pojęcia, gdzie będzie ISPU w tym roku Ale jesli chodzi o 1 propozycję, to może w grudniu skoczymy do Amsterdamu? :) (Jak nam Mikołaj tydzień wcześniej jakąś kasę podrzuci :P )
  23. [quote name='orsini']a co to pod francuska granica jakos? ze daleko? moze byc ciekawie dla kogos kto white lubi[/quote] raczej pod holenderską :) to zależy kto przybędzie, póki co robię wywiad na ten temat U nas nie pisałam, że będzie to spotkanie, bo tu raczej nie ma miłośników białasów :evilbat:
  24. [quote name='orsini']Jostra widzialas? [url]www.schnauzer.cz[/url] meeting dla white minis breeders i friends?:))))[/quote] Kochana - dali mi znać już 2 tygodnie temu :P Tylko cholernie to daleko, właśnie się zastanawiałam czy tam jest jakaś wystawa wtedy, no i na dodatek to w piątek wypada :(
  25. zapytam się, jak będę dzwonić w piątek
×
×
  • Create New...