-
Posts
3598 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jostra
-
No i dobrze, im może to jeszcze pomóc, a mi nie, w tym wieku to mi już napewno nic nie urośnie :lol:
-
[quote name='Romas']No cos ty ,nie wiesz ,ze w gabinetach robi sie masaz i zabiegi na biust !!!! Biusty wszystkich krajow laczcie sie i nie opadajcie :D Mowie Ci czego kobiety nie robia zeby dobrze wygladac.....[/quote] Biust tak - ale sutki????? :o U mnie ta część ciała jest uboga :lol: więc nie muszę jej jakoś specjalnie dopieszczać :P Zresztą najważniejszy jest wygląd psów, nie??? :D 8)
-
[quote name='Romas'][quote]Romas dziś ma mnie kto drapać, ale zgłoszę się jutro [/quote] A prosze bardzo ,moge Cie zawodowo i profesjonalnie ,jak to technik kosmetolog, wymasowac w wyzej wspomnianych miejscach :D [/quote] To już chyba pod inny zawód podpada :P
-
[quote name='alexandra'][quote name='Agatka']A czekaj mamy w zanadrzu jeszcze malamuta ;)[/quote] Co tam olbrzymka i malamut :wink: Jak przyjdzie co do czego to i tak 4 miniatury pokażą na co je stać, zwłaszcza jesli chodzi o wokal :lol: :lol: :lol:[/quote] :cunao: :megagrin: :thumbs: I Besia nam pomoże :P - będzie 5 :P
-
[quote name='dzika orsini']to juz sie nie boje wscieklej jostry i jej druzyny[/quote] i tu masz rację :P ja nie szczepiona jezdem :evilbat: :lol: 8)
-
[quote name='orsini']Ciekawe jak Krysia nazywa Berylke za pocalunek w nos w Poznaniu w takim razie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] Z pewnością możesz na taki liczyć w BB :evilbat: Nawet lepszy, bo ząbki większe są :P
-
:evilbat: :evilbat: :evilbat:
-
A ja nie znam Bundy, Ka-Vanga co Ty ukrywasz??? :evilbat:
-
[quote name='Ka-Vanga']No nie macie nic litosci dla ludzi, ale co tam nie chce mi sie tego wszystkiego czytac :evilbat: .[/quote] Wbrew pozorom co niektórzy tu napisali, nikomu nie karzemy pisać ani czytać :evilbat: [b]Freedom and peace :D [/b]
-
[quote name='orsini'] ja tez te pile kocham :chainsaw: :snipersm: :2gunfire: :chainsaw:[/quote] Piła jest mój - SPADAJ!!! Byłam pierwsza! :iloveyou: :chainsaw: :iloveyou:
-
[quote name='orsini']hehhehehe:))) Jostra nie zakumala:)))))na serio to wziela:)))) Gombar wstawiaj nastepnym razem usmieszki :lol: :lol: :lol: :lol: bo Jostra zbyt lotna to nie jest, ale to blondynka wiec mozna jej wybaczyc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] Podła świnio (w tym miejscu przepraszam wszystkie porządne świnie :lol: ) Tobie też się zaćma na łoczy rzuciła? Moich usmieszków nie widzisz? :evilbat: Za dużo tego Pedigree wcinasz :lol: :lol: :lol: A blondi jestem farbowana, nie??? :roll:
-
[quote name='orsini'][quote name='gombar'][quote name='jostra']Ja tam wole psiaki męczyć :D[/quote] Jostra, ty się uważasz za miłośnika zwierząt a męczysz swoje psiaki????? Oj nieładnie!!! :[/quote] tak tak-i potem sie dziwi, ze pies na starosc ma zacme :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] I TY ORSINI PRZECIWKO MNIE!!!! 0X :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :diabloti: P.S. Kocham tego gostka z piłą ;)
-
[quote name='gombar'][quote name='jostra']Ja tam wole psiaki męczyć :D[/quote] Jostra, ty się uważasz za miłośnika zwierząt a męczysz swoje psiaki????? Oj nieładnie!!! [/quote] Czy ja się uważam za miłośnika zwierząt to nie wiem, hmmmm :roll: Trymuję je, strzygę i wożę setki kilometrów na jakieś durne wystawki :wink: Chyba nie jestem miłosnikiem zwierząt i właśnie dlatego piszę, że je męczę, to chyba jasne :evilbat: I nie jestem w tym zachowaniu odosobniona :P Tego psiaka co masz na focie po lewej to chyba nie trymujesz, ale co ze sznaucerkami??? Czy Ty się uważasz za miłosnika zwierząt??? :P
-
Świnia :evilbat: Ja Ci się odwdzięczę :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :splat: Już sobie lepiej niczego nie wyobrażaj :roll: 8) Poza tym nie robi wszystkiego, a szkoda :( :lol: :lol: :lol:
-
Nigdy nieczego nie robił z pokorą :x Na faceta jedynym sposobem jest metoda "marchewki" :P
-
Przekażę mu, że wątpisz w moje zdolności :P Pogadamy w BB :evilbat:
-
[quote name='orsini'][quote name='jostra'] Jak to przeczyta to napewno mnie sprzątnie :evilbat: [/quote] hehehehee rodzina brutali :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] a pewnie :lol: :evilbat: [b]Elitesse[/b] nie poprawiam i nie słucham gadania :P 8) A poza tym zawsze mogę się odwdzięczyć :lol: :lol: :P 8) hehe
-
Dobrze, że ja mam chłopa do sprzątania :P Jak to przeczyta to napewno mnie sprzątnie :evilbat: Ja tam wole psiaki męczyć :D
-
[quote name='Pink']jostra, jeszcze raz sorry ale mnie rozsmieszylas. Czyli w Twoim pojeciu nie ma czegos takiego jak pisanie na forach nie poczuwajac sie do przynaleznosci grupowej. Jezeli piszesz na dgm, to jestes przeciw fz, jezeli piszesz na fz, to znaczy ze jestes kontra dgm ??? [/quote] Pink - nie rozmumiem Twojego ataku na moją osobę? Nie jestem przeciwko nikomu, wręcz przeciwnie, ale tu jestem, bo osoby tu piszace lubię - to chyba jasne. I nie piszę, że to czy inne forum jest beeeeee, bo ich nie czytam, a jesli już to baaaaaardzo rzadko, tak jak mi się zdarzyło ostatnio Każdy ma prawo pisać, gdzie i z kim mu się podoba Zdziwiła mnie tylko odpowiedż na moje pytanie, to chyba jasne, akurat nie takiej się spodziewałam. Ale teraz już wiem czego mogę się spodziewać, więc nie będę już kierować żadnych pytań No i oczywiście cieszę się, że wpłynęłam pozytywnie na Twój humor :evilbat:
-
Wcale nie chcę wiedzieć Błogosławiona nieswiadomość ...
-
[b]orsini[/b]popieram Ja dopiero po poście Justy wpadłam na FZ zobaczyć kto o nas brzydko pisze, już wiem i to mi wystarczy, a przy okazji dowiedziałam się też wiele innych ciekawych rzeczy :evilbat: Ja czuję przynalezność grupową oraz nie zmuszam nikogo by z nami pisał 0X
-
Ja chyba też, jeszcze nie wiem z którym psiakiem, ale mam blisko to wpadnę :D :P
-
Mek - jestem pełna podziwu :lol: 8)
-
[quote name='Pink']Agenci sa zobowiazani do milczenia :evilbat: A i tak mozna sie wszystkiego w necie dowiedziec jak sie troche tu i tam pograsuje 8) :lol: [/quote] Z tych źródeł już wiemy 0X Ale bysmy się chcieli od Was dowiedzieć, czy to dziwne, skoro z nami piszecie? :-? - jeśli to nie tajemnica
-
Konieczny zakup na obecną pogodę: [img]http://www.cherrybrook.com/store/ProductImages/40/40-230-P.jpg[/img]