-
Posts
3598 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jostra
-
W tamtym roku na wystawie w Warszawie, ja służyłam jako tłumacz, bo panienki były bardzo zajęte plotkami i tłumaczyły co trzecie zdanie podyktowane przez sędzinę, ale dzieki temu przynajmniej moje psy nie mają głupot w opisach z tej wystawy i opis jest dość dokładny, osobiście wolę już opis po angielsku czy niemiecku niż jakieś durnoty po polsku
-
Miejmy nadzieję, że wszystkich przyjęli :) [b]Orsini[/b] zapytaj Asiaczka, ja się pytałam i na ostatniej CACówce wogóle nie było czarnych ani białych. ale pisała, że czsr i p+s były
-
Madziara - też tak uważam Kiedyś przez przypadek wzięłam do ust kawałek jakiejś potrawy z wątróbką i przełykałam około pół godziny, to był horror, a byłam w restauracji i nie wypadało wypluć, faktycznie chyba szczur lepszy ;)
-
[quote name='Ka-Vanga'][quote name='orsini']no wlasnie??? chociaz ja nawet nie wiem czy mi przyjeli, bo mejlem wyslalam i bez odzewu!!! :evil: :evil: :evil:[/quote] A pisalas do tego Roberta od naszego klubu???? On mi gdzies w ciagu godziny potwierdzil, a wyslalam mu maila po 22 a on mi po 23.[/quote] Ja zgłoszenia na klub wysyłałam mailem do Roberta właśnie i nic mi nie odpowiedział :( A na CACIBówki faxem
-
[quote name='Ka-Vanga'][quote name='jostra']A myszek jeszcze nie łapie? :evilbat: To kiepsko ;)[/quote] Haha u nas na szczescie myszy niet :lol: :lol: :lol: :lol: .[/quote] Może Ci przesłać kurierem z jedną albo dwie? :lol: Wątróbka fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ! :evilbat:
-
[quote name='orsini']Livia???kwiat??????????????nie znam.....[/quote] kwiat to Clivia
-
[quote name='Ka-Vanga']Wiecie co mam w domu robakojada :evilbat: :evil: . Zaczelo sie od polowania na muchy, najpierw sie przyczaila, a pozniej chap i jej, fuuuu [img]http://img68.echo.cx/img68/3691/zygi2td.gif[/img] , potem zezarla pajaka w nocy i podobno poszla do mnie spac (pisze podobno bo brat mi to opowiadal) [img]http://img68.echo.cx/img68/3691/zygi2td.gif[/img] , nastepnie przystawiala sie do zaby, haha dobrze, ze w pore to zobaczylam, no i dzis patrze, a ona cos nosem w trawie przebiera, no to ja do niej feeee, a ona zaczyna wypluwac skorupke slimaka, fuuuuuuuuu [img]http://img68.echo.cx/img68/3691/zygi2td.gif[/img] . Haha szybko poszlam jej zeby umyc :evilbat: .[/quote] A myszek jeszcze nie łapie? :evilbat: To kiepsko ;)
-
Za to do przygotowania na wystawę są okropne :( To się pojawi żółte, to czarne, to białe, nie podgolisz, bo zaraz widać różnicę, brrrr. wolę inne kolorki
-
Dziekuję bardzo :D Elitesse łączmy siły i ruszajmy na podbój Hungarii :P
-
[quote name='orsini']a ja to juz czarno widze;((i mi sie nie chce jechac:((i jeszcze chwila i im wysle mejla,ze maja mni ewyglosic./..o ile przyjeli poprzedniego ze zgloszeniem, bo nic nie odpowiedzieli[/quote] Nie wkurzaj mnie, dobra???? 0X
-
[quote name='orsini']tnx,tylko liczby:)))w klasach[/quote] Lepiej się zapytaj Asiaczka w ostatnim topiku o węgierskiej wystawie CACowej, przecież szczenki z tamtego roku już nie będą w szczenkach :evilbat:
-
[quote name='Romas']Pieprzaki piekne :D Ale chwilowo Czarne w moich marzeniach :D Tylko wielkosc nie ta o ktorej rozmawiacie :D Ide do lasu ,trzeba korzystac ze slonca :D[/quote] Romas - nie denerwuj ludzi :evilbat: Ja tu hoduję odciski na d..., a Ty do lasu idziesz, nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie :x
-
Ka-Vanga ratuj!!!!!!!!!!!!!!! Powiedz, że czarne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P 8)
-
[quote name='malawaszka'][quote name='Agatka']Prosze tu trzymac kciuki za cz-sr suczki !!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote] trzymamy :kciuki: bo są najpiękniejsze :evilbat: :wink: :angel: [/quote] A nieprawda! :evilbat: Bo najpiekniejsze są czarne :P :roll:
-
kiedyś podawałam linka do tej genetyki in english, mam wydrukowane, ale jeszcze się nie zabrałam za czytanie
-
Trochę nabałaganię :P Po takich kolorkach jest biała suczka i niby skąd to się wzięło? Sire Sir Clyde Of Duke Blk & Silver Sire Shawnee Duke Of Smurfs Blk & Silver Sire TLC's Ramrod Of Black Cloud Blk & Silver Dam Schatzi From Von Beck Salt & Pepper Dam Migi's Frau Precious Second Salt & Pepper Sire Dynamic Major Red Baron Salt & Pepper Dam Muffy Mullenix Salt & Pepper Dam Madem Heidi Of Duke Black Sire Max Devilin The Maxinator Blk & Silver Sire Ginny's Little Buddy Blk & Silver Dam McNabbs Dutchess Of Wendy Go Salt & Pepper Dam Mimimaemia Black Sire Reeses Iam Ebony Too Black Dam ReesesMercedesbenz Black
-
[quote name='Ka-Vanga']Ewentulanie bialasa co :wink: :lol: .[/quote] To chyba byłby cud - ale w razie czego biorę :lol: 8)
-
A idzcie z tymi genami w cholerę :P :lol: :lol: :lol:
-
Oki 4 dziewczyny 2cz 2 czsr 3 chłopaki 1 cz 2 czsr
-
Dla mnie to za trudne :( :lol: Poddaję się walkowerem i będę czekać na wieści 8)
-
[quote name='orsini']wiadomo,wiadomo,wlasnie ile?:)))i w jakaim kolorze? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] :laugh2_2:
-
Tylko czy oni tam mają mosty? :lol: Może tam nie ma żadnej rzeki ;)
-
[quote name='Agatka']Chciałam doniesc , ze livka ma sie dobrze. BYła na kolejnym USG i zastrzyku , a także na 2 wizytach u bioenergoterapeuty! Wet powiedział,ze jest szansa na samodizleny poród w terminie!!!!!!!!!!! Do Dengiego pryzjechała zas kobietka i mamy nadzieje, ze za 2 miesiace beda na swiecie jego pierwowordne!!!!![/quote] No to gratulacje! Widzę, że nasze kciuki pomogły :D To trzymamy dalej :) A ile tych bobasów będzie? Coś już wiadomo po USG?