Jump to content
Dogomania

jostra

Members
  • Posts

    3598
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jostra

  1. Bubelek jest przecudny, wygląda jak maskotka :P Denis jak zawsze elegancki A Galcia mała czarna latająca wariatka :lol:
  2. [quote name='carragan'] Jostra,z tym ukrywaniem to jestes moim przeciwienstwem 8) Ja sie tam ukrywam jak moge,ale i tak przewaznie mnie jakis paparazzi ustrzeli,bowiem wodze za soba znak rozpoznawczy :wink: Chyba wiec musze sie przerzucic na mniej charakterystyczne ONki :wink:[/quote] Ja z kilkoma sznaucerkami raczej sie nie ukryję :P Ale jakoś na razie nikomu bardzo nie podpadłam, żeby się ukrywać :evilbat:
  3. [b]florance[/b] :beerchug: :buzi:
  4. Ja tam nie widzę sensu ukrywania się 0X
  5. Ja jezdem :P I tyż mam żarówkę
  6. [quote name='carragan'][quote name='jostra'][quote name='carragan']Jesli nie jedziesz do Kielc lub Bytomia to moze byc problem,bowiem my na Bytomiu teogroczny sezon konczmy :roll: [/quote] Szkoda :( - tam się akurat nei wybieram[/quote] No coz,pozostaje przyszly rok :wink:[/quote] Trzymam za słowo :fadein:
  7. [quote name='Asiaczek']A znajdzie się łaskawca i poda mi stawkę basenji (V grupa)? Pzdr.[/quote] PSY POŚR. FAROLAND VICORY&FREEDOM PSY OTW IT'S RAINING MAN YPSYLON SUKI POŚR I AM NOT AN ANGEL YPSYLON SUKI OTW CHATTANOOGA CHOO CHOO YPSYLON SUKI CH KLASSIC'S A STAR IN STRIPES
  8. Florance - dzięki Niestety mam tylko te 2, bo moj TZ jest bardzo oszczedny w robieniu zdjec, kazdemu z psow zrobil tylko 2!!! 0X Ale za tydzien zrobie w Banskiej - obiecuję
  9. [quote name='carragan']Jesli nie jedziesz do Kielc lub Bytomia to moze byc problem,bowiem my na Bytomiu teogroczny sezon konczmy :roll: [/quote] Szkoda :( - tam się akurat nei wybieram
  10. Też się pochwalę :D Moja biała sznaucerka miniaturowe Iceflower wzięła wszystko tj. CWC, CACIB, Najl.Suka w Rasie i Zwycięstwo Rasy Czarny Unison Rezlark - srebro, choć był o krok od złota, sędzia długo się zastanawiał Czarna Berryllka i Parysek Etruria Polonia koloru pieprz i sól - zdobyli brąz Poza tym gratuluję wszystkim zwycięzcom
  11. Carragan - nie wiem!!! 0X Następnym razem daj mi nr komóry i się zgadamy!!! Może Maleństwo do tego czasu podrośnie i bedzie lepiej zauważalne :evilbat: No i wielkie GRATULACJE i całusy dla Maleństwa :angel:
  12. madziorka i julcia - dzięki :D Całuski od Fifi :buzi:
  13. To bedzie długa potyczka :P
  14. Nie mam wiecej, zobaczysz na zywo za tydzien :P
  15. A to zdjecia Fifi (Iceflower) z wczorajszej wystawki [img]http://img20.echo.cx/img20/6013/fifilodz6lg.jpg[/img] [img]http://img159.echo.cx/img159/4452/fifilodz19vz.jpg[/img] cdn
  16. Hello! Już wstałam :P Białaska Fifi (znaczy się Iceflower) wzięła wszystko, sędzia był nią zachwycony Nawet się nie zastanawiał, nie chwaląc się :evilbat: Uni zajął drugą lokatę 0X :evil: Jeszcze się odkujemy!!! A Berry i Parysek 3 miejsce Wszyscy doskonali :D Mamy pięć medali i dwa puchary na 4 psiaki, więc nie jest najgorzej, tylko już trofea nie mieszczą nam się na kominku 8) Ola - dzięki za to, że się za mnie chwalisz i gratulacje dla Besi :buzi:
  17. Życzę wszystkim wystawiającym jutro powodzenia :D Jakby ktoś dał radę póżniej podać mi stawki sznaucerów miniaturowych czarnych: psy otwarta i suki młodzież pieprz i sól: psy otwarta białych: suki champ. Będę niezmiernie wdzięczna
  18. Sznaucerki tyż cza skubać :evilbat:
  19. Romas masz moj głos :D
  20. hehe żartowałam 8) Dobrze, ze mamy pewnosc, w koncu to bylo na ulotce :P
  21. W takim razie się powtarzam :P I ceny się zgadzają, a nie chcieliscie mnie słuchac, brzydale :evilbat: [quote name='jostra']I termin - 16.05 1 pies - 40 EURO następne - 35 EURO kl.szcz., wet. 20 EURO konkurencje hod. 10 EURO II termin - 20.06 1 pies - 45 EURO następne - 40 EURO kl.szcz., wet. 25 EURO konkurencje hod. 10 EURO [/quote]
  22. [quote name='Sajko']A powrót, musimy ustalić czy w poniedziałek wieczorem z przystankiem, co by mi bardziej odpowiadało. [/quote] To zapraszam na przystanek :P
  23. Przydaloby sie, zeby nam sie koszty wystawki zwrocily :P
  24. ja sie zaczynam zastanwiac nad jakims noclegiem
×
×
  • Create New...