Hello!
Już wstałam :P
Białaska Fifi (znaczy się Iceflower) wzięła wszystko, sędzia był nią zachwycony
Nawet się nie zastanawiał, nie chwaląc się :evilbat:
Uni zajął drugą lokatę 0X :evil: Jeszcze się odkujemy!!!
A Berry i Parysek 3 miejsce
Wszyscy doskonali :D
Mamy pięć medali i dwa puchary na 4 psiaki, więc nie jest najgorzej, tylko już trofea nie mieszczą nam się na kominku 8)
Ola - dzięki za to, że się za mnie chwalisz i gratulacje dla Besi :buzi: