Jump to content
Dogomania

jostra

Members
  • Posts

    3598
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jostra

  1. orsini to był żart, ale choć może auto ma fajne :P
  2. Dla orsini prosimy o przystojnego pana sędziego np. Jarek Matyas, P. Król itp. Może być? :evilbat: Ty lubisz starszych, nie? :P A Jarek fajny brzuszek zapuścił, widziałam go w Nitrze ;) Mr Jakiel chyba nie przyjedzie :-?
  3. Masz na myśli Marię B???
  4. No wiesz, boje się, bo mam spać z Tobą w jednym domku na Węgrzech, nie? :evilbat: Więc wolę się upewnić wcześniej, hi hi :P A Ty cały czas nawijasz o kobietach, hmmm :roll:
  5. Dzieki A kto to jest Kari Salminen, bo Marię B. znam :)
  6. orsini - czy Ty masz jakieś inne upodobania ?
  7. [quote name='wanio']Pani Iwona Giczela jest naprawde odpowiedzim sędzią na sznaucery miniaturowe widać że stara się wybierać naprawde najlepsze psy i ma oko. Wystawianie psów u tej pani to prawdziwa przyjemność.[/quote] Podpisuję się pod tym zdaniem obiema rekami i wszystkimi 24 łapkami moich sznauciów :P [quote name='orsini']SUPER!!! wszyscy bedziemy wdzieczni jak miniatury wezmie kto inny!!!pani Zivile tez jest super i na 2ga grupe:))))zreszta mi wszystko jedno, byle nie pani Buklad!wystarczy juz , ze Jostra miala wyskubana mozgoczaszke czy cos:)))))[/quote] Na szczęście nie ja tylko mój pies :evilbat: :lol: :lol: :lol:
  8. Orsini Ty jakaś jesteś zakręcona i niekumata ostatnio :evilbat:
  9. A Tobie co? Wiosna w głowie miesza? :wink:
  10. :lol:
  11. Fajnie, że jest taki topik i bardzo to doceniamy A jak widać p.Bukład wyzwala takie negatywne emocje, co powinno utwierdzić oddział, że sędziego na sznaucery trzeba koniecznie zmienić :P
  12. Romas, ale Ola Cię fajnie przechrzciła :P
  13. O bosh Romas, ale Ty ludzi straszysz 0X Teraz będę co chwilę patrzeć do lustra :evilbat:
  14. [quote name='Romas'] Orsini! Niestety z popekanym naczynkami to prawie nieodwracalne.Nie pal,nie pij kawy,nie rob goracych kapieli,nie opalaj twarzy . ...[/quote] Orsini - najlepiej idź się powieś :evilbat: :lol: :lol: :lol:
  15. ogólnie było smiesznie :evilbat: tylko kasy szkoda :x
  16. już trzymam :) Tyko trudno mi będzie korzystać z klawiatury ;)
  17. [quote name='orsini'][quote name='wanio']Pani Iwona Giczela - sznaucery miniaturowe - jestem za !!!!![/quote] dodam, ze Wanio:))tez ma miniatury:))))) i to nie ja:))) [/quote] Coś Ty, serio??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: No i Ka-Vanga chyba też nie przyjedzie? Chyba, że masochistką jest? :evilbat:
  18. Ja u p. Bukład byłam raz i więcej się nie wybieram Dość powiedzieć, że jeden z moich psów miał w opisie: "wyskubane owłosienie na mózgoczaszce" a chodziło o brodę :lol: :evilbat: I dzięki podskubanej z lekka brodzie (chyba) dostaliśmy b.dobrą, a jak poszłam się zapytać dlaczego tak obnizona ocena to mi p. sędzina powiedziała, że pies ma kiepski włos (choć szorstki jest jak dzik ;) ), jak go wkurzona wprowadziłam na ring to mi powiedziała, że się pomyliła 0X I w sumie, dlatego tak przypuszczam, że ta wyskubana MÓZGOCZASZKA była powodem takiej oceny A psa znajomych jak złapała upierścienioną ręką za jajka (a było zimno), to aż podskoczył do góry i też miał obnizoną ocenę Rewelka, nie? :P
  19. [quote name='orsini'] Romas HELP!!! wlasnie spojrzalam w lustrze na swoj pysk:((((mam miliard popekanych naczynek!!!masz jakis dobry krem na to????tylko zeby mnie cena nie powalila:))bo drogie kosmetyki to ja tylko psom kupuje:)))dla mnei juz kasy nie starcza[/quote] :lol: skąd ja to znam :evilbat:
  20. [quote name='Flaire'][quote name='jostra']Interesting nie musi oznaczać, że był taki super, mógłby mieć dziwny wygląd i też byłby interesting :P[/quote]jostra, tym razem Ty i ja w tym samym czasie! Dziewczyny, jesteście super! To dlaczego tak trudno znaleźć dobrych tłumaczy i kończy się "mądrymi" szkotami??? :o[/quote] :lol: Kiedyś nawet byłam tłumaczem ang. przez pewien czas :roll: Nikt mi nigdy nie propnował, żebym się udzielała na ringu jako tłumacz, ale przy swoich psach zawsze pilnuję tłumacza, o ile jest to tylko możliwe
  21. Interesting nie musi oznaczać, że był taki super, mógłby mieć dziwny wygląd i też byłby interesting :P
  22. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  23. [quote name='Flaire'][quote name='orsini']a ja z kijowa mam same znaczki ox wszedzie...i sie pytam szto eta:))a to oznacza: oczień charaszo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]orsini, a wiesz może, jak to budiet po wegiersku? :wink:[/quote] Ja wiem (uczę się węgierskiego na wyjazd do Szilvasvarad ;) ) kitûnõ - dosk. nagyon jó - b.dobra jó - dobra
  24. [quote name='orsini']hmmmm no proponuje zamiane z pania Giczela!!!:))))[/quote] Jestem za!!!!
×
×
  • Create New...