Jump to content
Dogomania

jostra

Members
  • Posts

    3598
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jostra

  1. Dzięki Aga :) Orsini a ten Hotvath Ci coś mówi?
  2. [quote name='Fuka']Moja droga wycieczko - pamietacie o mnie? Przypominam na wszelki wypadek, ze beze mnie nici ze spania :D [/quote] Fuka, czy to jakiś szantaż? :evilbat: Ja się tyż przypominam :P
  3. Gratulacje :angel: :P
  4. Wstałam dzisiaj z łózka, po czym znalazłam się na podłodze :o 0X Kiepsko chodzę, siedzę, najlepiej jest mi w pozycji leżącej Mi się kilka razy w roku coś dzieje z kręgosłupem, ale dzisiaj jest naprawdę nieciekawie Wczoraj i przedwczoraj przygotowywałam moje psiaki na wystawę i chyba to kucanie z rękami do góry przyczyniło się do mojego dzisiejszego stanu A psy jeszcze nie skończone :( Muszę coś ze sobą zrobić, bo przecież za chwilę Łódź, a ja do wystawiania się nie nadaję, umówiłam się na masaż, ale nie wiem czy za 3 dni da się coś zdziałać
  5. Aleśćie się spisali :D A ja jestem na chorobie, bo mi kręgosłup wysiadł :( :evil: I mam problem nawet z siedzeniem przy kompie Zaraz lecę na masaż Agatka - czy wysłałaś mi liścik?
  6. od czegoś trzeba zacząć ... :evilbat: Czy piesek jest koloru czarnego???
  7. Romasku - oczywiście, że gratuluję :D Mam tyle roboty, że nie ma czasu taczek załadować :evilbat:
  8. Ja też stawiam na CTR-a :D A rozsiewane plotki na temat tej czy innej hodowli od pewnego czasu zupełnie mnie nie wzruszają :P
  9. Proponuję, przerzucić się z tą dyskusją na sznauceromaniaków :P
  10. Dzwoniłam przed chwilą i otrzymałam informację, że katalogu w necie nie będzie, potwierdziłam, że mój pies jest zgłoszony. Można dzwonić tydzień przed wystawą, żeby sprawdzić stawki.
  11. NIE dostałam żadnego potwierdzenia!!! 0X 0X 0X [b]Natalia: GRATULACJE!!!! [/b] Ale w sumie nie dziwota, bo Kenzio jest przecudny :D
  12. nr telefonów informacyjnych: +36 20 94 72 861 - angielski +36 30 98 27 421 - niemiecki
  13. [quote name='Agatka']MAM JUZ WIESCI!!!!!!!!!!!!!!!!!! BANGI wygrała klase młodziezy otrzymujac Zwycięstwo Młodziezy i zaczynając Młodziezowy CHampionat Polski!!!! Pani sedzina była nia zachwycona, pokazywała innym sedziom i znajomym !!! HUUUUUUUURRRRRAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote] Gratulacje! Czy to oznacza, że Bangi nie będzie w Łodzi? :evilbat:
  14. wszystko było regularnie, koszty uzyskania znam Ściągnęłam sobie formularz PIT11 i będę próbować wypełniać, może mi się coś uda, największy problem mam z tymi durnymi składkami :(
  15. Nie umieraj! A poza tym GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! :new-bday: Umiesz wyliczyć przychód, dochód i składki na ubezp. z dochodu netto?
  16. [quote name='AMIGA'] Jostro, dzięki za dobre słowo :angel: Ale z tym zaproszeniem lepiej uważaj, bo pewnie jak zwykle spędzę jeden miesiąc wakacji w Rzeszowie u mojego staruszka ojca i nie daj Bóg się Wanm zwalę na to depetanie grządek :lol:[/quote] Może jakoś damy radę :roll: :wink: A zaproszenie oczywiście nadal aktualne :P
  17. [quote name='Asiaczek'][quote name='jostra']Asiaczek - rozmawiałam po angielsku W necie są podane 2 nr telefonów informacyjnych, jeden w jęz. angielskim, a drugi niemieckim, więc nie jest tak źle[/quote] No to miałaś szczęście! A dzwoniłaś do Szilvasvarad czy do innego miasta węgierskiego? Pzdr.[/quote] Nie wiem dokąd dzwoniłam, chyba do organizatora wystawy, bo dzwoniłam na nr podany na stronie wystawy
  18. :o tak sobie właśnie pomyslałam :roll:
  19. słuchamy???
  20. [quote name='AMIGA']O BOGOWIE - trzeba by było iść an wcześniejszą emeryturę, żeby być na bieżąco z Waszymi wpisami! Jostro, mam nadzieję, że mnie nie zaliczasz do obcych, którzy nachodzili Twój dom i zniszczyli grządki (jeszcze ich chyba nei było ?? :shocked!: ) Bo ja siedziałam grzecznie na swoim miejscu i starałam się tak skulić, zeby wyglądało, że mnie tam wcale nie ma! A wiesz Sama jakie to trudne dla mnie, z moją posturą :rainbowa: I nawet nie pokazałam Amidze, że ma parę ptaszków przed nosem do upolowania!!! Taka byłam grzeczna jak :baby:[/quote] To nie obcy zniszczyli moje grządki, tylko goldek szwagierki 0X A poza tym i Ty i Amisia byłyście bardzo grzeczne :P Ptaszki nadal żyją i ćwierkają nieświadome zagrożenia, które przeżyły te kilka miesięcy temu :evilbat: I zapraszamy ponownie, chociażby z wizytą :D
  21. Może zmienicie temat Albo złozycie się na moje 200 euro, które straciłam 0X :evil:
  22. Goldki są w niedzielę, aż 160 sztuk :o Będzie co oglądać :P
  23. No chyba nie jest, szczególnie jak będę miała nowe degażówki :P A co zaatakujemy jakiegoś goldka w Łodzi, hi hi :P Siostra Kevina (tj.rodzinnego goldka ;) ) dostała ostatnio wo na klubie, ale ja się na tej rasie nie znam, więc nawet nie wiem czy oni powinni go wystawiać
  24. he, he :P Takiej odpowiedzi się spodziewałam :lol: Bo oni cały czas coś napomykają o wystawianiu i chyba liczą, że im psa przygotuję, a może i wystawię :-? Teraz to szczeniak, ale czas leci, już niedługo wejdzie w młodzież A dla mnie golden jest bleeeee i jeszcze mi grządki zniszczył :x A jak powiem, że nie, to stwierdzą, że ja jakaś nieużyta jestem A ja nigdy goldka nie robiłam nikomu obcemu, bo się nie znam :oops: A może nie będą wystawiali i będę miała z głowy :roll:
  25. Widziałam zdjęcia w necie z instrukcją obsługi goldena :P U nas robi jedna kobita, ale sznaucery robi beznadziejnie, więc nie wiem czy mogę ich tam wysłać, bo jak ma zrobić byle jak to ja ze zdjęć zrobię chyba lepiej :roll: Dam sobie sama radę? Czy za bardzo to skomplikowane, w zasadzie to chyba ta kryza mnie najbardziej martwi, czytałam, że ścinasz sam podszerstek, a góra zostaje dłuższa
×
×
  • Create New...