Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. [quote name='Cienka']Asiu przybywamy do Warszawy 4:25 (koło czwartej) 7 lutego w czwartek, jesteśmy cały piątek i w sobotę 10 albo 11 mamy powrót do Gdańska. Co do szczegółów to się umówimy bliżej lutego :)[/QUOTE] Zapisuję 7-8 luty dla Was:) Szczegóły - dogadamy:) [quote name='M&S']Albo pod koniec tego;) A kiedy jedziesz na sekcje?[/QUOTE] O, może sobota lub niedziela...? Na Sekcję pojade chyba dopiero w poniedziałek. Za duzo mam dzisiaj i jutro do załatwienia... nie dam rady... [quote name='jamnicze']Jakie ciekawskie pysie :) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0045_zpsca9f6d9d.jpg[/URL] która silniejsza [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9969_zps88bbca46.jpg[/URL] słodkich snów [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0062_zpsea411e78.jpg[/URL][/QUOTE] Dobre komentarze:) [quote name='*anusia&ajlu*']Asiu znalazłam fotki Rudego jak był mały ;) czyli sądząc po dacie na fotkach teraz skończy 6 lat ;) [/QUOTE] Hohoho, ale juz wiekowy jest Rudy Bolek:) A coś wiesz o Burej? [quote name='M&S']kurdupelek:):) [URL]http://allegro.zapodaj.net/thumbs/6fdf824b9cdd.jpg[/URL] Dzień dobry.[/QUOTE] Taki był. a teraz to kawał kota.... Garfield, jak nic! Pzdr.
  2. [quote name='Matusz']już zrobiony :)[/QUOTE] ...i pewnie juz wyemitowany? pzdr.
  3. Alez piekna kolekcja szydełkowyc bałwanków:) [url]http://portadosol.blox.pl/resource/Wesolych_Swiat_BN.JPG[/url] Wszystkiego dobrego w 2013 Roku:) pzdr.
  4. No to możemy pogadac konkretniej na poczatku przyszłego tygodnia:) pzdr.
  5. Dla Cajusa i Dinusia - wysyłam dobre zyczenia na 2013 Rok:) pzdr.
  6. [quote name='Alicja']Do CR możesz skoczyc w nowym już obecnym roku ;)[/QUOTE] I tak tez pewnie uczynię:) pzdr.
  7. Zdrowia i bądź z nami w kontakcie:) Zaciskam kciuki! pzdr.
  8. Jezeli dobrze pamiętam, to razem to chyba 14:) pzdr.
  9. ... no i wiesz, głupio, jak się obieca, a potem .... djupa.... ja tak nie lubię... pzdr.
  10. A masz lodówke w pracy? Bo wiesz, one nie będa zamrożone, bo u mnie ani zamrażalki ani zamrażalnika niet;) pzdr.
  11. Hohoho, ale u Was różnorodności sie pojawiło:) Pogratulować i .... tak trzymac:) Wszystkiego dobrego w 2013 Roku:) pzdr.
  12. Witamy się w Nowym 2013 Roku:) pzdr.
  13. Na FB pisza, więc żyja. Ale podejrzewam, że coraz mniej czasu na zycie towarzyskie;) Wszystkiego dobrego w Nowym 2013 Roku:) pzdr.
  14. Co do podrzucania to tez jest problem, bo mam okolo 120 aktywnych watków. W tym tez i pomocowych. Nie daję rady byc na wszystkich i podrzucac.... Pzdr.
  15. Teraz jeszcze ciągną Żelkę (oj, chudziutka ona bardzo). Od wczoraj dostają Startera, więc może juz jutro-pojutrze dadza jej spokój. jedza bardzo ładnie, kupy po Starterze - OK. I przepluwam, oby nie zapeszyc:) pzdr.
  16. Jak chciała, tak ma:) pzdr.
  17. No to chyba podrzuce pierozki do pracy, hahaha... pzdr.
  18. Witamy się w 2013 Roku:) pzdr.
  19. [B]jamnicze[/B], czy Ty juz do pracy pomykasz? Pzdr.
  20. Do młodek tez się raczej nie zaliczam, ale i do "młodszych" galerii wpadam. Fakt, nieraz zupelnie nie rozumiem, o czym towarzystwo pisze i mam ochote jakos tak mocniej napisac, ale.... bananów nie chce;) pzdr.
  21. [quote name='M&S']A po co mu młodzieżowy....? Jak już, to wolę mu zrobić dorosły. I jest jeden zasadniczy powód-Bilety NBP:diabloti:[/QUOTE] Te bilety NBP to chyba najwazniejszy powód. Ale napisałam do Pana i będe wiedziała, o jakiej kwocie mówimy. Dam znac. [quote name='M&S'][U][B]Ponawiam prośbę!!!!!!! zajrzyjcie!!!!![/B][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237921-Wołanie-o-pomoc-dla-Daszki-!-Do-15-01-2013-godz-20-00[/URL][/QUOTE] Zajrzałam, ale i tak mam ponad 100 zł stałych deklaracji miesięcznych.... Wiesz, u mnie obecnie finanse sa wyliczone... Przykre, że nie moge pomóc... pzdr.
  22. Tak samo jak Lucyna, tak i imie Matylda jest jednym z moich ullbionych:) pzdr.
  23. To może jakos na przyszły tydzień się umówimy na te pierogi, co? Ale Ty chyba juz do pracy idziesz...? To może weekend? pzdr.
  24. Nie Matyldę, tylko Matylkę;) pzdr.
  25. [quote name='M&S']Jeszcze jest trochę czasu na zgłoszenie.[/QUOTE] Tak, i dlatego ze względu na jeszcze inne okoliczności przyrody - czekam do przyszłego tygodnia:) Pzdr.
×
×
  • Create New...