Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Musowo:) pzdr.
  2. Kurcze, jakbym książkę o kwiatach, motylach i owocach oglądała.... przy tej szarości za oknem, to az się wierzyc nie chce, że może byc tak kolorowo... Ja, po ubiegłorocznych zawirowaniach na żabie, przeniosłam sie do Photobucketa (jeszcze raz dziękuję Zuzi za pomoc:) i nie narzekam. Proste w obsłudze, szybkie (ważne!). dopóki Photobucket sie nie zmieni - tutaj pozostanę. A potem to sama nie wiem, zobaczymy. Nie ma co krakac. Oby Photobucket jak najdłużej był taki, jak jest:) pzdr.
  3. [quote name='Alicja']Nie działa mi wielocytat , od wczoraj pisanie na dogo to loteria , albo się uda albo nie .. Katerinas , no przecie cza spożytkować co z nieba leci ;) Co do fasolki , to nie będą latające kołderki , podkołderniki jadowite skutecznie są utylizowane majerankiem :diabloti:[/QUOTE] Mnie tez multicytat nie działa i muli.... A majeranek do fasolki to super sprawa. No i potem nfaktycznie nie ma latających kołderek:) pzdr.
  4. Bedzie smaczne, na pewno:) Pzdr.
  5. Wiesz, w milym towarzystwie to i czerstwa bułka inaczej smakuje:) A wczorajsze Wasze towarzystwo bylo super:) BTW - jak się Mania czuje? Przeziębienie sie rozwinęło czy zwineło?:) pzdr.
  6. [quote name='Alicja']no własnie większość odeszło tam ... ale realnie mam kontakt najbliższy z Clockwork , z Vectrą , Asiaczek ( z Warszawiankami ;) ostatnie 2 lata to raz w roku się widziałyśmy ;)) z dbsst kontakt smsowy i ostatnio widziałyśmy się chyba latem 2011 a tutaj z bliżej zamieszkałych ...też właściwie bez kontaktu [/QUOTE] No ja mam troche kontaktów z DGM-aniakami: Ty Vectra Metheora Lansik Anecioreczek Panienkabubu Anusia i Ajlu Kadziumia (z DGM wyszła, ale kontakt pozostał) Matagi Izabela124 Zuzia i Noddy - oj, sporo jest ludków z DGM. Ale fakt, z niekórymi widujemysie częściej, z niektórymi - rzadziej. Te moje wystawy to jednak cudowny sposób na podtrzymanie kontaktów. Pamiętasz, alu, jakies 2-3 lata temu wystawe w Chorzowie? Przyszłas Ty i Basia, widziałam sie z Metheorą, panienkAbubu (pomogła mi w porównaniach) itp.... Jest co wspominac:) A ja na DGM od listopada 2004 r.:) Tom juz stara czy jeszcze młoda stażem?;) Pzdr.
  7. Alez sobie dzisiaj pospałam:) do 6.30!!! Potem spacerki, sniadanie dla duzych, karmienie i harce z maluchami i siędze przy kompie. Normalka:) Małe już w kojcu, same tam wchodza, gdy sa zmęczone. No i sobie spią, moje Aniołeczki:) To ja teraz myk-myk do kuchni na sniadanko:) Pzdr.
  8. tyle dni bez żadnego zdjęcia....tak się nie godzi;) pzdr.
  9. Spoko, damy rade. Pierogi zacznę robic tez ok. 16-tej, bo na 17-ta jestem umówiona:) pzdr.
  10. Dobierałaś Tic-Taca do Mushu pod względem koloru oczu?;) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-SW9ncoH7EoM/UOhs7_devoI/AAAAAAAAG4o/CfHEenr1TSA/s756/IMG_5210%2520%25281%2529.JPG[/url] pzdr.
  11. A co fak oficjalnie i krótko? Bez żadnych dodatkowych info o Amisi, szczurkach, siostrze czy studiach...?:) Pzdr.
  12. A ja wczoraj - tak, jak obiecywałam - wieczorne spacery z psami, karmienie młodych i.... grzecznie poszłam spac:) Fakt, jeszcze ciut posiedziałam na FB, zwabiłam na dzisiaj kolege na pierogi i plotki;) i dzisiaj znowu zaczynam: DGM, FB....:) pzdr.
  13. I jak tam ze składem do Głogowa? Macie juz pelny busik?:) pzdr.
  14. Mnie tez nie działa multicytat (mówiłam o tym wczoraj). Ciekawe, dlaczego... No i wydaje mi się, że DGM muli i to bardzo... Jak się czujecie po wczorajszych pierogach?:) pzdr.
  15. Ależ cudny, elegancki Kofik:) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-Q2Ai5YGNIaQ/UNxSUNPD04I/AAAAAAAAB9E/sKIEQdmRmic/s640/15.JPG[/url] A i Cesarek - dostojny i jakie piekne futerko ma na zimę:) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Keja1B_LLbA/UNxSbU28RsI/AAAAAAAAB-A/_E9f0X6nnwM/s640/9.JPG[/url] Pzdr.
  16. Cholibka, że ja tak daleko... No nic, poczekamy:) pzdr.
  17. Ja tez zaglądam, bo i foteczki zawsze byly śliczne, no i Aza - niezapomniana:) To jak bedzie?:) Pzdr.
  18. [quote name='Vectra']Lusia ;) Fantastyczne są opowieści nowych właścicieli staffiorka , którzy do tej pory mieli buldożki :evil_lol:[/QUOTE] Czy te super opowiesci, to o Lusi-Aniołku? pzdr.
  19. [quote name='Korenia']Jeden to chyba wybiera się do Australii, prawda?[/QUOTE] Oooooo, pieknie:) Niech zawojuje australijskie ringi:) pzdr.
  20. [B]Agnethka[/B], kogo moje oczy tutaj widzą:) Witaj! pzdr.
  21. [quote name='szalej']hahahaha moja też tak robi ale nie wygląda to nawet w połowie tak imponująco, no, w końcu co " jej długość" to " jej długość" :evil_lol:[/QUOTE] Moje baski az tak się nie wyciągają, chociaz przednie łapki to bardzo chetnie wyciagną. Ale z tylnymi to juz gorzej:) pzdr.
  22. [quote name='M&S']Lubię pozy na "żabę":evil_lol:[/QUOTE] Oj, tak. Sa efektowne:) pzdr.
  23. Pięknie, znaleźć nowe domki dla tylu dozich maluchów.... gratulacje:) Pzdr.
  24. Jasne. Pogadamy.... jak starczy czasu;) Bo mam zamiar, przy Wasej pomocy, porobic troche fotek w stójce Maluchom:) pzdr.
×
×
  • Create New...