Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. Plicha mam nadzieje ze ta "instrukcja" Ci jakos pomoze [URL AA="http://www.%20dogomania.pl/threads/175410-15-szczeniAE-t-w-wieku-3-miesiAE-cy-szuka-domA-w-i-prosi-o-karme?p=13688481#post13688481"]AA[IMG]AAhttp://i50.tinypic.AAcom/vp9qpd.png[/IMG]AA[/URL] tylko pokasuj "AA" i wklej w miejsce sygnaturki w panelu swojego profilu gdyby nie weszlo daj znaka mi kazdy banerek sie podlinkowuje i nie mam problemu tylko wszystko trzeba skopiowac emilak wysle Ci moj adres na pw(telefon to ten z ogloszenia-ogolonodostepny:) ) mysle czy sie jeszcze zwalac tym ludziom na glowe przed swietami
  2. te reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee [B][COLOR=Red]FRIDA I FLAVIO W NOWYCH DOMACH!!!:multi:[/COLOR][/B]
  3. moze ktos chetny pomoc nam w oglaszaniu dziewczynek:(
  4. dostalam 2 kolejne maila o suczke nr 3 i ogolnie o malego szczeniaka-zobaczymy... mysle nad tym zarelkiem jakby sie dogadac zeby bylo dobrze
  5. w poniedzialek mamy przymiarke 9 suczki do nowego domu, zobaczymy jak wypadnie pani podczas wizyty-bardzo prosze o kciuki nasz szczeniakowy dt czyta dogo wiec prosze o szerokie usmiechy:) a ja baaardzo dziekuje za pomoc emilak w jakiej czesci Wawy mieszkasz?
  6. [COLOR=Red][B]DZIĘKI UPRZEJMOŚCI KOCHANEJ SODALIS MOŻEMY ZASZCZEPIĆ MALUCHY ZA 30ZŁ ZA SZTUKĘ DO TEGO KSIĄŻECZKA[/B][/COLOR]:multi::multi::multi: tylko sa pewne ale mnie samej na to nie stać a przed szczepieniem musimy maluchy odrobaczyć([COLOR=Red]Sodalis może zalatwić nam Pratel za 4zł za tabletke[/COLOR] [1 na 10kg psiaka]) szacuje, że odrobaczenie wyniesie nas około 40zł na tą chwilę największe bomble mają około 5kg Kochani potrzebuje Waszej pomocy-zajrzyjcie na mój bazarek lub do wątku usługowego może będziemy mogli się wymienić ja coś Wam wykonam a Wy zapłacicie za usługę Nie wiem jak inaczej zebrać dla maluchów pieniążki na podstawowe zabiegi:shake: bardzo proszę też o ogłoszenia sama już nie ograniam
  7. nie jestem w stanie wypisac Ci yadnego kwitku za pieniazki bo nie jestem jeszcze fundacja-czy to Ci na pewno odpowiada?
  8. o matko nawet nie wiecie jak sie denerwowalam 2 dni nie moglam polaczyc sie z internetem cyrki nie z tej ziemi, na ta chwile wszystko ok wiec odpowiadam Wam Kochane moja wetka powiedziala ze moze zaszczepic psy za 35zl za sztuke nobivaciem puppy DP odrobaczenie ja lubie odrobaczac flubenolem(tylko ze trzeba 3 dni z rzedu) tubka jest na 15kg a cena kurcze nie pamietam maluchy sa pod warszawa w domu tymczasowym jakies pytanie jeszcze ominelam? jedza sucha puszki i to co nam przyjdzie do glowy i na co jest kaska gotowane mieso serki biale twarozki-musimy kombinowac bo 15 mordow wykarmic to trzeba miec gleboka kieszen a poza ta 15 mamy jeszcze kilka innych psiskow pod opieka
  9. [quote name='gusia0106'] Zmieniłam swój żel pod prysznic tylko.[/QUOTE] a Marlej korzysta z prysznica?;)
  10. dla mnie to wyglada jak jakas alergia kontaktowa a sisiok to moze byc sprawa kastracji po prostu nie zmienialas zadnego plynu czy innych specyfikow czyszczacych?ewentualnie czy Marlejos nie wylizywal sobie bylych dzonder zbyt uporczywie?
  11. dziewczyna mieszka w minsku mazowieckim w domu z ogrodem, ma dwie suki ON na dworze a szczyla chce do domu bo teraz ma na przechowaniu szczyla wetki ktora wyjechala i jej bedzie teskno za psem...osobiscie nie lubie rozgraniczania psow na domne i podworkowe wiec jeszcze nie wiem co to z tego bedzie
  12. o matko zasypalo chyba wszystkich... mialam jeden telefon o szczyle suczke czarna wlochata
  13. mozliwe ze pod koniec tyg bede mogla napisac tutaj super wiadomosci-trzymajcie kciuki
  14. dopiero wlazlam do domu... ogloszenie juz klikniete-dziekuje ja Wam Kochane w ogole serdecznie dziekuje bo sama rady bym z tym wszystkim nie dala jesli chodzi o szczepionki-ech ja bym je zaszczepila jak najszybciej ale za co:(
  15. ciociu Plicho maluchy powiedzialy ze karma smaczna i bardzo bardzo dziekuja:) cioteczkom Gosi.Marcie Aganelii i Kossiek takze bo z jedna cioteczka byloby im smutno tu na watku:D
  16. [url]http://www.allegro.pl/item851219622_szczeniak_szczeniaki_szczenieta_mlode_ladne.html[/url]
  17. za psiaki wisimy 250zl jeszcze nie odliczylam bazarkow bo 3 jeszcze trwaja
  18. serdecznie Ci dziekuje za pomoc ze wszystkim!j super ze wstawilas je na adopjce.org ja tam juz od miesiecy konta nie moge zalozyc nie wiem czemu:roll: kurcze zero telefonow po te bomblaste
  19. lobuzuja cholerniki male:) smieszne sa tylko troszke mnie przeraza zero telefonow w ich sprawie:(
  20. bardzo bardzo dziekujemy moze tez nie zdarzysz jak u Hessi i wszystkie do srody beda w domkach :D marzyc fajna rzecz ;)
  21. zawsze mozesz zamiast Hessi porobic szczeniakom jesli masz ochotke :D rowniez bede bardzo bardzo wdzieczna
  22. no nie tak do konca wieczor bo pierwszy pakiet "dostalismy" jeszcze w dzien ale wiem jedno od tamtego dnia sie nie rozgladam na boki jesli gdzies jade bo jestem zaklopsowana po pachy:shake:
×
×
  • Create New...