-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Kostek replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
ja poprosze [email][email protected][/email] :) -
Saddam - Pit który miał umrzec- Ma Kochający DOM!!!!!!
Kostek replied to Apbt_sól's topic in Już w nowym domu
on jakis taki obrazony na tej focie jest :D -
Saddam - Pit który miał umrzec- Ma Kochający DOM!!!!!!
Kostek replied to Apbt_sól's topic in Już w nowym domu
swieza krew zawsze w cenie hihi;) dzialaj kobitko dzialaj widac ze sprawnie Ci to idzie:) -
Saddam - Pit który miał umrzec- Ma Kochający DOM!!!!!!
Kostek replied to Apbt_sól's topic in Już w nowym domu
mrowa jak beda jacys sensowni chetni a Sadus bedzie juz mial swojego pancia ukochanego pokazuj im inne bullowate...tyle ich tu mamy a domow zero:( -
:D lobuzica hahaha ten wzrok zawsze miala cudaczny...widze ze juz nawet taka tlusciutka nie jest taka w sam raz;) serdecznie dziekuje za nowe foteczki i oczywiscie czekam w przyszlosci na nowe;)
-
dziwne zeby 10 miesieczna sunia miala szczeniaki "juz"...wyslij tam maila i uswiadom towarzystwo czesto na szczescie zdaza sie tak ze ludzie po prostu nie wiedza co robia...
-
[IMG]http://img205.imageshack.us/img205/7159/mxw0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/1543/1fh8.jpg[/IMG]
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Kostek replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
no fretka lobuzuje najbardziej :P -
nie ma za co jak zrobisz wiecej fotek ktore na pewno sie przydadza to odrazu przesylaj;)
-
panienka jak laleczka:loveu: [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/7629/p1010492as0.jpg[/IMG] taka ONkowa ona troszke z tej fotki jest...
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Kostek replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
widze ze jakies prorocze te noce mam chyba;) -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Kostek replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
napisze Wam moje nocne przemyslenia co do nowych uzytkownikow dogomanii... nie pamietam czy w tym watku czy 2 buldozek ktos napisal ze nie mozna skreslac nowych uzytkownikow dogo jesli chca adoptowac psiaka...moze zabrzmi to zle ale ja bym ich skreslala na wstepie...juz pisze o co mi dokladnie chodzi... na dogo trafil sie lakomy kasek w postaci szczeniat po pieknej buldozkowej mamusi... -male szczenie piekne malo je chce sie tylko bawic itd -mamusia buldozka no to przeciez dzieci tez buldozkowe bede nie wazne juz ze ojciec NN i nie wiadomo kto mial jaka sile w genach... lub watek 2 buldozek -piekne sunieczki z pseudohodowli wiec rasowe byc musza -jedna sunieczka Layla mloda wiec przez pare miesiecy dopoki nie bedzie wiekszych problemow mozna sie pobawic -sunieczka Sophia dziwne ze jakos mniej ludzi o nia na dogo pyta no tak przeciez "stara" do czego daze... powiedzmy ze osoba ktora pisze puerwszy post na buldozkach obserwowala wczesniej forum tylko dlaczego skoro chce/chciala buldozka nie pokierowala sie najpierw co jest dla mnie logiczne do subforum buldozkowego na dogomanii?skoro tak bardzo kocha buldozki i tak sie jej podobaja to jakies ochy i achy wzgledem innych psiakow tej rasy byc powinny,nie sadzicie? idac dalej... ok pierwszy post w buldozkach do adopcji ale dlaczego taki delikwent nie zapyta sie na wyzej wymienionym subforum o spostrzezenia hodowcow czy wlascicieli buldozkow,co robic najlepiej czym najlepiej karmic jak pielegnowac co zrobic aby uniknac tego czy owego...jasne buldozkowe cioteczki powiedza co i jak ale wiedzy nigdy za wiele ale nie zauwazylam aby ktorys z uzytkownikow piszacy pierwszy post w "naszych" buldozkach pozniej skierowal sie do subforum... zaraz beda krzyki ze przeciez sa ksiazki ze takie osoby wszystko wiedza...a gucio!nie ma nic bardziej edukujacego niz rozmowa z osobami ktore maja psy TEJ WLASNIE rasy...kazda rasa ma inna budowe inne schorzenia a to ze ktpos napisze ze mial pieska ale umarl a co z tego ze miales pieska po pierwsze to sa psy po traumatycznych przezyciach a po drugie psy tej rasy lub w typie potrafia bardzo ciezko zachorowac m.in przez glupi ludzki blad! wkleje to tez do 2 watku dotyczacego buldozkow...przepraszam za offtopik ale chcialam sie z Wami podzielic tym co naszlo mnie w nocy... -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Kostek replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
zeby bylo smieszniej ja to juz od dawna nie wiem ktora to moja wnusia Zoja:( wiem ze to jedno z tych maluchow co na glowce ma 2 takie plamy po bokach i srodek bialy(nie wiem jak Wam to opisac) -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Kostek replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
ewka8 mi sie raczej wydaje ze jak jestes zainteresowana jakimkolwiek psem to kontaktujesz sie z a)zalozycielem watku b)osoba do ktorej podany jest kontakt c)piszesz post i czekasz na odpowiedz nie musze chyba pisac ze jesli osoba jest powazna to wybiera opcje a i/lub b... tyle na ten temat -
a co psisko ma jesc?tez kupujemy?oczywiscie pisze sie na spacery tylko jest problem bo jednego tygodnia bede mogla przyjezdzac codziennie innego np raz opiekuje sie tez moja przyszla chalupka a w niej dziadki wiec nie jestem w stanie zaklepac sobie jakiegos dnia/dni...nie wiem czy cos takiego Was/nas ;) urzadza wiec prosze mi szybciuto pisac no i co psowi potrzebne
-
Próba miłości-Ajka zostala w swoim domu !szczegóły str.10
Kostek replied to Iza i Fidel's topic in Już w nowym domu
temacik zmieniasz wchodzac w edycje 1 postu pozniej klikasz go advane i na gorze zmieniasz temat tematu;) -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
------------:cool3:---------:evil_lol: -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Kostek replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
brak mi slow po prostu:D fretka wymiata;) -
Kochany spanielek z Zabrza MIAŁ DOM, teraz ZA TM :placze:
Kostek replied to Patikujek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bidulku a Ty jeszcze nie masz domku:(