Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. znowu pewnie po znajomosci:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [SIZE=5][COLOR=cyan]GRATULACJE ASIACZEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  2. no juz wiem:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
  3. Olivko dziekuje. Ale ja prosze MARYYYYYYYYYYYSIEEEEEEE,bo to ona napisala:)))to ja poprosze o konkrety, bo z tego co widze, marysia lubi poprostu sobie popisac texty niepoparte przykladami
  4. marysiu kurcze widze ze nie czytasz dokladnie:)))NIKT nie napisal, ze w 100%!!!!!!!!!!!!!!NIKt!!!!!!!!!!!!! i ja pisalam o 8tygodniach:)))))to dwa!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Pomylki sie zawsze zdarzaja nawet ja sie nam pies wydaje show!a inna sprawa-co dla Ciebie jest show dla mnie jest petem jak sama zauwazylas trafnie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [B]konsekwentnie sie pytam Ciebie i jakos nie widze odpowiedzi ani TU ani na privie:[/B] [B]prosilam o podanie przykladu gdy hodowca sobie zostawil gorsza sztuke, a lepsza sprzedal!Olivka mi tylko odpowiedziala, ale to TY pisalas, wiec Ciebie poprosze o przyklad!Rodzenstwo i to jedna plec i MINIATURKI plizzzzzzzzzzzz[/B]
  5. [quote name='marisia'][FONT=Tahoma]Orsini a to kolejne przykłady (rozkręcam się ;-)):, oczywiście nie podam nazw psów, ani nazw hodowli, żeby nikogo nie urazić:[/FONT] [FONT=Tahoma]1. Pewna pani ma naprawdę ładnego psa mini cz-s, sierść OK., kolor również i cała reszta też, nie jest to tylko i wyłącznie moja ocena ale ocena różnych sędziów i wystawców. Problem polega na tym, że piesek ma brak P1. Nie wiem, dlaczego sędziowie taką wagę przywiązują do tego braku, bo podobno u miniatur dopuszczalne są takie braki, więc osobiście bym się tego nie czepiała, ale jak to stwierdziła, jedna z sędzin, to podobno hodowcy wymuszają na nich napiętnowanie takich wad. Kontynuując pies chyba ma wymęczonego championa. [/FONT] [FONT=Tahoma]Po porażce z tym pieskiem pani kupuje następnego psa, tym razem z bardzo znanej hodowli z północy, [B]wymieniłaś właścicielkę tej hodowli, jako tą, która bezbłędnie umie wybrać z miotu[/B] show dog-a .... i co się okazało piesek jest naprawdę nieciekawy. Nie sądzę, żeby ludzie nie uprzedzili Twojej znajomej, że będą pieska wystawiać i nie sądzę, żeby Twoja znajoma sprzedała psa na wystawy wiedząc, że wyrośnie na mało ciekawy egzemplarz.:eviltong:;-);-)[/FONT] [FONT=Tahoma] [/FONT][/quote] i nikt nie jest bezbledny:)))nawet komputery sie myla czasami prawda?wiec nie moglam napisac o kimkolwiek ze bezblednie umie wybrac z miotu czy to ladnego czy to peta:mad: :mad: :mad:
  6. [quote name='Elitesse']ale Orsini sie na sredniakach nie zna hihi :eviltong: choc Zadre wystawila super :loveu:[/quote] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ZADRUNIA:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Zosia specjalnie podaje sredniaki :))bo wie ze nie mam zielonego pojecia o tym Czekam na MINIS:evil_lol: :evil_lol:
  7. [B]Marysiu pliz MINIATURY!!!!!!!!!![/B] a propos Twojego znajomego: na pewno nie kupowali najlepszego z miotu, a nawet nie wiadomo czy kupowali jako showdoga-nie znam sytuacji wiec sie nie wypowiadam. Choc na mojej liscie jest tylko jedna hodowla z polnocy:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  8. Marysiu ja znam pieska Intera z brakiem p1, a nie wymeczonego championa:)))))wiec chyba Twoj przyklad pieska jest zly, bo jak pies ladny to i brak p1 nie przeszkadza w zdobywaniu CACIBow:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. [quote name='Elitesse']Lars jest pradziadkiem mojej Zadruni :loveu:[/quote] Zadrunia:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  10. Marysia co Ty mi tu jakies sredniaki wymieniasz:)))wiesz ze nie mam o tym zielonego pojecia i nie moge z Toba nawet polemizowac. Miniatury plizzzzzzzzzzzzzzzzzz ktokolwiek???? Poprosze przypadki gdy hodowca sobie zostawil gorsza sztuke, prosze o [B]RODZEŃSTWO i to w dodatku tej samej plci[/B], bo wiadomo, ze jak hodowca chce zostawic suke, a wyjdzie mu lepszy pies to go nie zostawi a sprzeda, bo po co mu on, i na odwrot. A poniewaz serio Pink ma racje , ze ktos by mogl sie obrazic to poprosze na priv:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. [quote name='marisia'][FONT=Tahoma]OK. Orsini, przestaję ściemniać, nie udało się zbyt długo niestety :placz:, bo zabawa w tym, aby gonić zajączka a nie złapać go :evil_lol:, czy jak tam to leci. Jestem mile zaskoczona. Zauważ, że nigdzie Ciebie nie oszukałam, jak już przyparłaś mnie do muru Wektorkiem, to zpytałam o drugiego typa, czyli nie zaprzeczyłam a wcześniej sformułowałam pytanie „jak trafisz to nie zaprzeczę" . Jeszcze jedno sprostowanie, napisałam, że nigdzie nie było mowy o tym, że mam psa, bo mam 2 psy.[/FONT] [FONT=Tahoma]Zaskoczona jestem, bywam dosyć często na wystawach i nie wszystkich pamiętam a na pewno zwracam uwagę na to co mi się podoba lub wygrywa, czyli podoba się sędziom. Nie sądziłam, że zapamiętasz jakąś tam kobitkę z psem, który wg. Twoich kryteriów Orsini powinien być, jak domniemywam pet-em. A to, że poznałaś Wektorka po oku to jest nieprawdopodobne ;-)[/FONT] [/quote] hahahahahhaa no masz racja nie klamalas w niczym:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: cholera za szybko Cie namierzylim-serio tropienie jest fajne:)))) popelnilas jeszcze jeden blad:))ale jaki nie powiem, bo to sie moze przydac w przyszlosci w namierzaniu innych:))))) aaaaaa nie poznalam go po oku:(((((:-( :-( :-( szczerze powiedziawszy na poczatku myslalam, ze to oko pewnej czarnej suki osoby, ktora wszyscy tu kochaja:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a ta suka , ktora wkleilas jest po Wektorku???dobrze typowalismy?
  12. [quote name='Olivka']Ja się nie wypowiadam, bo właściwie celem mojej teorii, było nie to, że u 8 tyg szczeniaka nie widać cech predysponujących go na show, [B]bo widać oczywiście[/B], to każdy wie, zresztą tymi cechami się właśnie kierowałam wybierając Fancy. .[/quote] czyli jednak widac tak????wiec widac i w druga strone prawda???? czyli mozna podzielic szczenieta na pety i na show dogs?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: oczywiscie w przypadku show dogs dobrze jest poczekac az w pelni sie rozwina czy maja zebiska, jadra, wzrost itd, ale klase szczeniaka widac, teraz Cie dobrze zrozumialam?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. limnonka a ja do Ciebie pisze i pisze i nie odpisujesz!!!! moglabys sie odezwac prosze????
  14. GRATULUJE WSZYSTKIM LESZNA!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Zadrunia moja kochana:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  15. Cytat: Napisał(a) [B]marisia[/B] [I][FONT=Tahoma]Piesek jest na krótkim włosie, tzn. fotka wykonana 5 tygodni po [B]wytrymowaniu tego co łatwo wychodziło i zgoleniu reszty[/B]. .[/FONT][/I] Cytat: Napisał(a) [B]cytat nr 2 z zupelnie innego zrodla[/B] [I]: Widzisz, ja mam mix-a, raz do roku [B]trymuję, ale tylko to co łatwo wychodzi, resztę golę[/B], ale mogłabym spokojnie zostawić, przez cały sezon go tylko podtrymowuję i jest OK a [/I] pewne podobienstwo ?? buhahahahahahahaha no ja tez mowilam, ze nasza marysia to wlascicielka Wektorka:))))))))))) [B][SIZE=6][COLOR=magenta]MAMY CIĘ, MAMY CIĘ, MAMY CIĘ!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. [quote name='marisia']A ta Pani z Koniakiem i Dereniem też by zdobyła ten tytuł :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] aha one tez byly sprzedawane jako SHOW:)))) wiec sama widzisz, ze jednak po malym szczeniaku WIDAC JEGO KLASE:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tylko Olivka twardo przy swoim:)))))))))) a wszystkie psy podane przez nas wygrywaja przez przypadek. Dengi jest o niebo lepszy od swojego brata moim skromnym zdaniem i sedziow tez bo jak do tej pory z nim wygrywal do jutra pappaa
  17. [quote name='marisia'][FONT=Tahoma]Jak trudno wybrać jest najlepsze szczenię widać często po szczeniakach które pozostawiają sobie hodowcy i to doświadczeni, często [B][COLOR=red]rodzeństwo[/COLOR][/B] sprzedane jako mniej rokujące wystawowo bije na głowę to w rękach hodowców na wystawach - a przecież trudno przypuścić że hodowca zostawił sobie świadomie gorsze szczenię :shake: .[/FONT][/quote]] sama napisalas RODZENSTWO!!!! to podaj mi to rodzenstwo, a nie zciemniasz z Koniakiem:))))) bo Dziecielina i Xara to doskonaly przyklad ale na poparcie MOJEGO zdania:))))))bo byly w miocie najlepsze hahahahahaha i dlatego zostaly
  18. [quote name='marisia'][FONT=Tahoma]Koniak Sasquehanna i Deran Sasquehanna a nawet Xanti Saquehanna bardziej mi się podobają od Foremniaka i Grog :cool3: a te właśnie zostały w hodowli. [COLOR=black] [/COLOR][/FONT][/quote] Marysia udajesz czy Ty tak jak ja nie rozumiesz textu pisanego?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Pytam o TEN sam miot!!!!!i te sama plec co wiecej!!!!!!!! z miotu Koniaka-hodowca nic sobie nie zostawil, Deren-zostala Dziecielina(kolejny przypadek gdzie hodowca wie co zostawia dziekuje za podanie przykladu), Xantii to samo-zostala Xara. A wiec Twoja lista jest ZLA:)))) prosze o podanie psow z TEGO SAMEGO miotu i tej samej plci!!!!!!gdzie hodowca ma gorszy egzemplarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. [quote name='Basenji']Aż jako to intelektualna rozmowa:diabloti: zdrówko[/quote] z Senga zawsze jest taka:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. Foremniak-Zwyciezca Europy itd.... kolejny pzypadek:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: powtarzam: [B][SIZE=5][COLOR=deepskyblue]zacznijcie grac w totka[/COLOR][/SIZE][/B] hahahahhahahhaha
  21. [quote name='Olivka']Dobrze napisane " udało się"[/quote] serio piszesz czy jaja sobie juz robisz???? masz jak na tacy kupe psow podanych:)))wybieranych w wieku szczeniecym. Serio wierzysz ze to wszystko to czysty przypadek i fuks??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: mysle, ze zaczynasz zartowac, ale wtedy wklej pliz jakas ikonke, bo osoba postronna moze nie zalapac zartu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a ja dalej czekam na liste psow zle wybranych przez hodowce:mad: :mad: :mad: :mad: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  22. [quote name='Natalia_W']No i mysle ze najlepszy przyklad : Evita Essentia!!!!!!!!!![/quote] hahaha no ta to juz zupelny przypadek:)))v.Zwyciezca Swiata:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. no wlasnie!!!!!!! wiec liste tych topowych wygrywajacych mozna by ciagnac i ciagnac.... Boze sami fuxiarze hahahahaha
  24. hahaha sluchajcie wszyscy majacy topowe psy-poniewaz wybierane byly jako szczeniaki a wiec nie mieliscie prawa wybrac tego najlepszego bo przeciez nie widac:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: to mam propozycje: [B][SIZE=4][COLOR=magenta]GRAJCIE W TOTKA[/COLOR][/SIZE][/B] skoro macie takiego fuksa hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  25. Agatke to wcielo, ale moze KaVang odpowie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: w jakim wieku wybieralyscie Dengika?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: qrcze no kolejny przypadek!!!!no bo przeciez nie idzie wybrac w tym wieku:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...