Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='Elitesse']ehh Orsini dopiero tetraz sobie poczytalas ? :evil_lol:[/quote] no:)))lepiej pozno niz wcale nie?:)))))))))))
  2. Szorka no wiem wiem!!!ale oby tak dalej sie rozwijala!!!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULUJE jeszcze raz!!!!aaaa z Azerbejdżanem to juz w ogole super!!!no no!!zazdroszcze!!!!!tylko....jak oni to dż tam beda pisac?:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  3. Tusia pochodzi z hodowli Czar z Dębowej Góry. Jej matka to TIARA Czar z Dębowej Góry, a ojciec TENER Czar z Dębowej Góry. Pomimo takiego pochodzenia nie ma rodowodu tzn. co????wlasciciel Tenera i wlasciciel Tiary nie naleza do ZK ze miocik bezpapierowy puscili????i Tiara z Tenerem to nie czasem rodzenstwo?bo jakos tak imiona podobne jakby z 1 miociku:))))Czarne Gwiazdy Ty dziecko jeszcze jestes:((((((1989r urodzin?????????????????????buuuuuuuuuuuuuuu, w tym kraju za pedofilie wsadzaja do wiezienia:))))))wiec cofam wszystkie moje posty do Ciebie:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  4. uuuu moje wieeeelkiej kosci to nie zobacza:)))malej tez zreszta nie:)))bo maja rozwolnienie po nich:)))))))))))))))))
  5. [quote name='limnolka']Jak chcecie inne szczególy to prosze, musi jechac dwoch kierowcow (czyli koszty dodatkowe dwa noclegi, wyzywienie dla nich) oplaty drogowe w Slowacji chyba tez w jugoslawi[/quote] a jak zalatwimy JEDNEGO kierowce????to bedzie duzo taniej mysle:))))bo co jeszcze potem dwom kierowcom noclegi mamy poplacic?
  6. [quote name='Kenduś']Ja zdania nie zmienię, mam takiego szczureczka w domu :loveu:[/quote] serio???:)))))))))))))))))))
  7. hahaha no tak, bez cashu ani rusz, ja juz za stara zeby tak z milosci:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  8. [quote name='Czarne Gwiazdy']no niestety cię muszę rozczarować - nie pasuję do twojego rysopisu :P[/quote] tzn. co??????JESTES KOBIETA???????????????????jak pech to pech:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  9. Tak JA:)))))masz zone?????ale jak nie masz kasy to w sumie niewazne:))))))bo ja meza szukam, ale tak zeby mial troche cashu nie?chociaz czekaj czekaj...a jakie masz auto i ktory rocznik????:)))))))))))))))))))))))))
  10. szorka ale ona ma leb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szok!!!!!!!!!!!!!!!
  11. [quote name='Czarne Gwiazdy']Jak ktoś kupuje psa bez obeznania w cenach to dobrze wiemy jak nazwać takiecho przyszłego włąściciela, nie? I czy ja mówiąc, że ten pies kosztuje 3000zł oznacza to, ze jest showem? Sprzedaję za 3000 bo mi sie tak podoba - nie mówiąc, że to będzie niewiadomo co, prawda? Mam do tego prawo. Mam prawo wycenić psa na kwotę jaką mi sie podoba. To, że sprzedają psa w cenie wyższej niż inni nie oznacza, że bedzie on championem, nie? Nie mówię przeciez nic takiego. Tak samo kupujący ma prawo kupić ode mnie tego psa za taką cenę jaką sobie wyznaczyłem. A, że kupił psa niewystawowego w cenie wystawowego to jego sprawa, jego broszka. Mógł mi przecież powiedzieć, ze chce wystawiać, a on nie mówił nic.[/quote] no ciezko sie z Toba nie zgodzic!!!:))))))))))))ale....to kwestia chyba wlasnego sumienia. Ty bys sie z tym dobrze czul???bo ja nieno i moze bys sie przedstawil?:))
  12. [quote name='Czarne Gwiazdy']Ponad 20 lat doświadczenia ;)[/quote] no tak:)))to sie nie dziwie!!!:)))))))ale i tak niezla ta osoba!
  13. [quote name='Czarne Gwiazdy']. Hodowca ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie: MOIM zdaniem ten pies będzie showem. Jeśli Pan/pani [potencjalny nabywca] mi zechce zaufać to sprzedam to szczenię za 3 000zł. < :]][/quote]</p>hmmmm...wiesz masz chyba racje!!!ze to jest kwestia zaufania do ludzi!!!jesli komus ufam to wiem ze moge zaplacic nawet i 10000 i bedzie to piesek OK i spelni moje wyobrazenie o nim, a jak komus nie ufam to i 500zl bedzie za duzo, bo psiak moze sie okazac np. chory itd.
  14. [quote name='Czarne Gwiazdy']Oczywiście moim zdaniem można to określić, ale nie gwarantować. Osobiście widziałem hodowczynię, która wybrała 4 tygodniowe szczenię i powiedziała, że to będzie pies króciutki, o dobrej głowie i pięknym kątowaniu, jednak sierść to nie jest to. I już widze, że się nie pomyliła. Pies nie jest jeszcze dojrzały, ale te cechy, które wymieniała ida w tym kierunku [choć trzeba brać zawsze margineś, coś się tam może wydarzyć niespodziewanego :]][/quote] juz 4tygodniowego????????????????wow!!!!no to musi byc niezla w te klocki!!!!
  15. Czarne Gwiazdy: no podam przyklad:ktos sprzedaje szczeniaka za 2000 np. pieprzaka, gdzie indziej pieprzaki "chodza" po 1200zl, i teraz mowi ludziom, ze dlatego placa prawie 2 razy wiecej ze to jest super zwierzatko itp. no i niestety ale nie wyrasta zadne super zwierzatko co zreszta bylo widac jak maluch byl maly i po nim samym i po jego rodzicach, ze nia ma szans aby po 2 krzywulcach wyrosl z prostymi plecami np., wiec najwyrazniej "hodowca" wciskal ludziom kit, zeby zarobic.Czy to jest fair????bo gdyby sprzedal za 1200 ( u mnie na wiosce srednia za sznaucera wynosi 800zl wiec i tak zawyzylam:))))) to kupujacy nie moglby miec pretensji, bo po tyle sa u innych. Ale jesli przeplacil prawie 2 razy to chyba ma prawo oczekiwac, ze bedzie mial cos ladnego-moze nie prawie 2 razy ladniejszego od tych za 1200, niemniej jednak , ze bedzie to bardzo ladne zwierzatko show, breeding zwal jak zwal, ale ze bedzie to ladne i nie tylko na zrobienie hodowlanki lub wyjezdzenie championatu przy braku konkurencji. No dla mnie to jest logiczne, ze cena jest wyznacznikiem jakosci, dlatego np. orginalne perfumy kosztuja 500zl, a podrobki 30zl i przyklady mozna by mnozyc i mnozyc
  16. Juz wiem:)))))
  17. Ameryka?????????????nie otwiera mi sie pedigree:((((((((((szto eta???nie chwalilas sie!!!!
  18. szorka GRATULUJE nowej strony!!!!ja tam sie nie bede czepiac literowek!!!jest SUPER!!!!!!!!!!!!!!
  19. [quote name='Czarne Gwiazdy']Oszustwem jest powiedzieć bez przekonania [czy jak kto woli okłamać]: Ten pies kosztuje 2000zł, bo będzie show'em[/quote] no:))a jak sprzedajacy powie z przekonaniem???to juz nie oszustwo???zmienilam cene, zeby sie z nikim nie skojarzylo-wiesz licho nie spi:)))kancelaria prawnicza czyta te wypociny nasze:)))))))))))))))))))))))))))))
  20. mysle, ze to PANIKA!!!ile na calym swiecie umarlo ludzi na ptasia grype???(bo pomijam fakt ze to ludzie ktorzy albo zzarli surowe miesko, albo sie bawili zdechlakami) ale ile???a ile ginie w jeden zwykly weekend na polskich drogach????tak jakby wiecej w jeden weekend. Uwazam , ze sie powinno zakazac jazdy samochodem z powodu na te wysoka smiertelnosc:))))))))))))))))
  21. no no niezle!!!!nie ma co!!!:))
  22. [quote name='flashka-g']ja wole długowłose:p[/quote] a ja wole wieksze pieski:)))))))))))Flaszi wez sie odezwij na GG do mnie:))bo nie mam Twojego numeru:(((
  23. hahaha wszystkie fajne, ale Waszkowe normalnie the best!!!!
  24. [quote name='Germanika'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1776/tnsaku7tj.jpg[/IMG][/URL] PROBAT Germanika[/quote] no ten tu jak zwykle poziom zawyza:)))))))))))))))))))))
  25. jaki piekny???? jak sie Wam moga takie pizdziki podobac????niewielewieksze od szczura!!!bleeee
×
×
  • Create New...