Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='Asiaczek']A kto to jest SengaSengana? Ja Ciebie nie znam. Przedstaw się bliżej, zaprezentuj na tym topiku. Pzdr.[/quote] NIEEEEEEEEEEEEEEE Nie przedstawiaj sie pliz!!!!! oszczedz reszcie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Asiaczek szkoda czasu uwierz mi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. a mnie to nie interesuje!!!! to hodowca/wystawca decyduje co chce pokazywac z czego nie i ot jego decyzja.Skoro zgodna z prawem to w czym problem??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  3. [quote name='SengaSengana']jestem zawiedziona, że ta arcyciekawa dyskusja już się zakończyła :-( :-([/quote] jaka dyskusja??? ja zadalam konkretne pytanie: kiedy byly finaly??? bo jesli PO OCENIE na ringu to w czym widzisz problem???ze komus sie cos stalo i nie zdazyl na ocene???to taka afera???ja bym nie chciala byc na miejscu Asiaczka!bo i tak za zgloszenia psow musiala zaplacic, a ocen brak i zwyc.klubu poszlo sie j....
  4. hmmm...ale to chwyt ponizej pasa tak?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a gramy fair:mad: :mad: :mad: :mad:
  5. zwlaszcza to perfekcyjne przygotowanie!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: chyba rozumiecie mnie ze sie normalnie zakochalam:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  6. [quote name='Ania i Psy']Orsini, now wiesz co???? Kura to Shadow White Sub-O-Divo:)[/quote] aaaa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale sorki Aniu wiesz wąskiego pies mi sie jeszcze bardziej podoba, mam nadzieje ze sie za to nie obrazisz hahahahahahahahahah
  7. [quote name='resuruss']Kura is ZW.ML. POLSKI 2004!!![/quote] oooo no:))ale to sucz tak??? no to psy wygra wąski:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  8. who is KURA????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  9. [quote name='asiek']No to ja czekam na II grupe :D[/quote] ja tez pliz:loveu: :loveu:
  10. caly czas moja milosc: WĄSKI:evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  11. [quote name='Savannah']zamiast oceniac innych spójrz na siebie prosze:roll:[/quote] przestan ja ja lubie:))) a jak spojrzy na siebie to moze tego widoku nie przezyc:)))przeciez nie chcemy zeby odeszla od nas na jakis zawal serca prawda?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. [quote name='SengaSengana']o właśnie odezwały sie wzory do naśladowania, ostoje cnót wszelakich:cool3:[/quote] oj tak tak:)) ja tez sie z Toba zgodze hahahahaha
  13. [quote name='SengaSengana']a co rasa ma do tego ???? ja napisałam o wystwie i zachowaniu wystawcy a nie oceniałam jakieś psy na których się nie znam !!!!! [SIZE=4][COLOR=darkred]widzisz różnice ?????[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]bo ja tak!!!! [B][SIZE=6]odpowiedz na moje pytanie[/SIZE][/B], no chyba że nie potrafisz???[/COLOR] [COLOR=seagreen]jakie to ma znaczenie w tej sprawie???? [/COLOR][/quote] a Ty odpowiedz na moje: kiedy byly konkurencje finalowe?przed ocena czy po, bo jak po to ja nic dziwnego nie widze w tym, ze ktos sie spoznia i nie moze wystawic swoich psow:(((a zaplacic musial!!!
  14. [quote name='Savannah']A i kultury troche by się przydało, było by miło.. Pozdrawiam[/quote] uuu zapomnij:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. [quote name='orsini']hahaha JA kocham Senge a ona mnie:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: kochamy sie prawie na zabój:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: az strach pomyslec co sie stanie jak sie spotkamy face to face:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tak sie kochamy hahahahhahaha [B]ale ja mam takie pytanie: kiedy byly te konkurencje hodowlane?bo jesli po calym sedziowaniu to przeciez mozna na czas nie dojechac i wtedy logiczne, ze sie nie wystawi do oceny ale na finalach tak,prawda[/B]?[/quote] Senga to do Ciebie, bo jestes taka zorientowana w tym temacie:))))
  16. [quote name='SengaSengana']...:lol: :lol: :lol: :lol: BRAWO, gdzie Orsini???? jeszcze nie powiadomiona????[/quote] [SIZE=7][B]JESTEM!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE]
  17. [quote name='SengaSengana']... i vice versa Angelku !!!!! a co Ty tu robisz też mnie śledzisz??? no to mi poprawiłeś humor:lol: :lol: :lol: ... [B]teraz na Orsini czekam, cudowni jesteście...[/B] zaraz się zacznie o moim życiu prywatnym jakieś androny, o koniach , psach i nieżyjącym kocie....CZEKAM:lol: :lol: :lol:[/quote] jestem jestem jakzebym Cie mogla zawiesc hahahaha:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. hahaha JA kocham Senge a ona mnie:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: kochamy sie prawie na zabój:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: az strach pomyslec co sie stanie jak sie spotkamy face to face:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tak sie kochamy hahahahhahaha ale ja mam takie pytanie: kiedy byly te konkurencje hodowlane?bo jesli po calym sedziowaniu to przeciez mozna na czas nie dojechac i wtedy logiczne, ze sie nie wystawi do oceny ale na finalach tak,prawda?
  19. [quote name='Olivka']Orsini! Pink użyła przenośni. Chodziło jej długą kufę. Zresztą przecież, Ty wiesz, tylko się czepiasz.:cool3:[/quote] Olivko JA sie czepiam????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: chyba mnie z kims mylisz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. [quote name='AngelOfDeath']mam nadzieje , ze .... sama rozumiesz:lol:[/quote] tak:))))))))))))))))))))):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. [quote name='AngelOfDeath']nie zamierzam sobie brudzic rak :eviltong::eviltong::eviltong: choc kto wie :diabloti:[/quote] hahahahhahhaa no tez fakt:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. tylko sie nie pobijcie hahahaha chociaz taką malutką piąstkę ode mnie moglbys mu sprezentowac hahahahhahahahahaha:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  23. [quote name='Donio']W sumie dzięki. Nie przyszłoby mi do głowy jechać z Dońkiem do Łodzi. Ale w tej sytuacji trzeba próbować. Bo nie dosyć, że maluch, to jeszcze po Rossinim - wprawdzie jego ojcem jest Ticcolo, a nie Flavius Boy, ale zawsze:lol: Pozdrawiam.[/quote] Wąski Ty KONIECZNIE musisz jechac do Lodzi!!!masz szanse normalnie na Best of Breed!!!!!ahhahaha:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nie zartuje:)))ta sedzina sie tak zna super:diabloti: :diabloti: :diabloti: hahaha
  24. [quote name='Pink']A co do kierunku hodowli, to kazdy ma prawo sobie go sam wybierac :cool1: I czy ktos nastawia sie na stworzenie show-a, to jest jego sprawa... czy bedzie stopniowal szczeniaki i sprzedawal w roznych cenach, to tez jest jego sprawa, czy bedzie dazyl do tego zeby byly rowne mioty i bedzie bral za wszystkie tak samo, to tez jest jego sprawa... i nie ma tu jednej jedynej niezaprzeczalnie wlasciwej drogi. .[/quote] pewnie ze nie ma:))) ale potem Florance bedzie krzyczec ze sie hoduje dla kaski nie?:))) Ja na razie nic nie kupuje, ale jak bede to zdecydowanie wole tego najlepszego z miotu i za takiego z czystym sumieniem moge zaplacic inne pieniazki, natomiast hodowcom , ktorzy twierdza ze caly miot jest taki super i bedzie wygrywal conajmniej Swiatowki to ja nie wierze poprostu:shake: :shake: :shake: :shake:
  25. Pink ale wlasnie wiekszosc psow jest taka se:)))i powinna byc sklasyfikowana...eee...pet-breeding? no jak to jest Twoim celem, bo napisalas, ze wybitne osobniki Cie nie interesuja (w miot caly zlozony z wybitnych nie wierze) , wiec gratuluje:)))ale w sumie...ktos musi robic tlo na wystawie , zeby te wybitne osobniki byly wybitne i lsnily wsrod szarosci jak gwiazdy na bezchmurnym niebie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: aaaaa Pink....wczoraj otworzylam encyklopedie i zlukalam tego krokodyla:))a wlasciwie jego leb...ma podwojny rzadek zebow, zadarty do gory czubek nosa i wielkie wylupiaste oczy:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: hahahaha sugerujesz ze Waciak ma leb krokodyla dalej?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...