Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='AngelOfDeath']oj to podobnie do Ciebie :evil_lol:[/quote] hahahahhahaa:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. [quote name='Elitesse']ja tez ale znajac moje szczescie to nikt nie odbierze :evil_lol: Natalio jakby ci sie udalo to zapytaj o ktorej wchodza na ring sredniaki :modla:[/quote] o 10.00 leniu patentowany:)))od 10tej jest show????to czemu chcesz na 13 jechac?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. oczywiscie:))) ja zauwaze wszystko hahahahahahahaha:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale komentuje tylko wybrane:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. dla rozladowania atmosfery zobaczcie jaka fajna fote znalazlam na www:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/7942/kapiel4ts.jpg[/IMG]
  5. [quote name='matrix.....']tylko po co do tego stwierdzenia wracać i to w odstępię paru godzin ...[/quote] hahahaha moze ma czkawke:))))albo czuje sie niedoceniona i ten sam post teraz codziennie bedzie wklejala?:crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. Romas NIE ic!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. [quote name='[B'][SIZE=7]vis[/SIZE][/B]]W O W :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote] EWA??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  8. pelka aha:)))dziekuje za wyjasnienie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: zmien prace na lepszy model:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. Marysia nie no hahahaahaha ale poniewaz to negatyw to chyba w photoshopie mozna odwrocic kolory?bo ja tam slepa jestem i widze tylko jakis cien:((((( a po czym ta sunia jest?po Twoim piesku?:lol: :lol:
  10. o kurcze ale Ci zazdroszcze!!!!!
  11. prawie.... prawie robi wielka roznice:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. marysiu ale zeby Cie wyprowadzic z bledu to moge Ci i komplemencik walnac: na tym kawalku foty sunia wyglada na krotka. Zadowolona????? to natychmiast przeprosic mnie , ze tylko krytykuje!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  13. marysiu ja Ci powiedzialam, ze z anonimami nie dyskutuje!!!!w zadnej postaci!!!! w urzedach anonimy laduja w koszu wlasnie a poza tym nie widzialam psa na zywo-fote zawsze mozna zrobic tak ze nawet najgorsza krzywizne sie wyprostuje:))a w ruchu wszystko widac ale swoja droga mysle, ze wiem kim jestes, i ze oprocz tej suki masz jeszcze i psa cz-sr-zgadza sie????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bo ten sposob wypowiedzi to ja znam skads juz hahahaha
  14. Elitesse, a Ty juz masz ten super aparat???? jak sie w koncu nazywa w calosci:)))
  15. i co sie oburzasz?jak nie jestes klonem to Cie nikt nie wykopie! ale ponawiam prosbe do Justy o sprawdzenie IP marysi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. [quote name='marisia'] [FONT=Tahoma][SIZE=3]A głowa jest bardzo ładna :multi: , zapewniam Cię i można to określić na podstawie tego zdjęcia z pół-profilu i wiesz o tym dobrze ;) .[/SIZE][/FONT] [/quote] no wlasnie wiem ze zeby zobaczyc glowe to nie z boku!!!!no chyba ze sie ma rentgen w oczach i sie widzi jaka jest ona szeroka:crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:ja nie mam RTG w oczach, wiec nie wiem czy ta glowa jest a la westik czy a la krokodyl:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czyli to Twoja sunia tak???? to czemu ja tak wklejasz po kawalku???????
  17. wez nic nie mow:(((leb mnie boli tak ze szok, i totalnie nic mi sie nie chce:shake: :shake: :shake:
  18. [b][size=4]a Ja Nie Widze Wklejcie Jeszcze Raz!!!!!!!!!!!!![/size][/b]
  19. Natalia to Bagsfunny 2:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. [quote name='Ania i Psy']Główka Dandanilo została wypeodukowana na potrzeby logo hodowli Dandanilo, więc jej nie podejrzewajcie o kradzieże:nono: Natomiast niebawem Dandanilo będzie miało nowiusie logo , tym razem mojego autorstwa. Jak ktoś ukradnie, to się wkurzę.[/quote] Ania i Psy:)))doczytaj:)))))to w druga strone idzie:)))to babsko ukradlo wlasciwie wszystko bo i fory i rysunki z 2 hodowli:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  21. marusia no a ta swoje no!!! skad mam wiedziec???? wstaw leb z przodu-zobaczymy jaka jest?czy szeroka czy dluga i waska jak u....krokodyla:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. [quote name='Elitesse']zobaczcie jaka fajna fotke znalazlam na rosyjskich stronach [IMG]http://www.senzhermen.narod.ru/pol1_small.jpg[/IMG][/quote] a dla mnie sie nie łotwiera:-( :-( :-(
  23. hahaha Bolus jest the best:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  24. hahaha no:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  25. a ogiery sie KAJSTRUJE:)))))) tak na wioskach mowia hahahahahhahaa
×
×
  • Create New...