-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[quote name='Dudek']:-? :lying: :ekmm: :puppydog: :niedowia: :tard: 0X Orsini oszczędź mi szczegółów bo mi się zielone ludki kończą[/quote] hahahahaale taka prawda:))))swinie tez pedzone na antybiotykach!!!!i jeszcze na sterydach!!!!niedawno nam wyszlo w monitoringu na jednej wielkiej fermie!!!antybiotyki legalne, ale te zwierzeta od malego na nich!!!tylko sie zmienia na coraz mocniejsze bo bakterie sie uodparniaja
-
[quote name='Donio']Wydaje mi się, że to jest kwestia "rejonizacji". Byłem w ubiegłym roku na kilkunastu wystawach, ale na "krajówce" na południu tylko raz - Zabrze, a i to dlatego, że poprzedniego dnia był coursing w Świerklańcu. Z kolei czy spotkamy kogoś ze Śląska na wystawach w Koszalinie, Słupsku, Dobrym Mieście, Gdyni, Inowrocławiu, Włocławku, Grudziądzu czy Bydgoszczy? Pozdrawiam[/quote] wąski nie kazdy jest ograniczony!jak sa sedziowie OK to ja i na Slask pojadea to Ty teraz probujesz sil w coursingu????no tak tam masz szanse sie wybic ahahahhahhaa
-
[quote name='resuruss']Wiecie co???? Ja nie chce czarnowrozyc....ale wczoraj dalam gotowane miesko drobiowe psom......a dzis mialy sensacje....jak nigdy.... Czy czasem nie sa podawane jakies srodki zapobiegawcze na fermach drobiu????:roll:[/quote] te co zwykle:))))KUPA antybiotykow na inne syfy od poczatku do konca:)))a w sklepie jeszcze woda z plynem do mycia, zeby sie tak szybko nie psuly:)))))
-
[quote name='Czarne Gwiazdy']tak, czy ludzie specjalnie do tego wyznaczeni ścigali ludzi na każdej wsi i w każdym mieście o sterylizację i znakowanie. Wyobrażasz to sobie? Bo ja nie. :][/quote] a ja TAK.jakos w Anglii i innych normalnych krajach nie ma ze znakowaniem problemu???a prawo jest wyrazne-zwierzeta MAJA byc oznakowane, jakby zaczeli wlepiac mandaty ludziom konkretne to by oznakowali!i cipy powinny byc tansze!!!we Wloszech cip kosztuje...4-5 euro!!!!!!!!!!!!!!!!!a oni wiecej zarabiaja niz my przeciez
-
nie miala-chcial sobie cos popisac hahahahahhaa ze bezsensu?coz
-
Ress brak mi slow!ptasia grypa byla od zawsze i od zawsze jadlas jajka, wiec???nalezy pogratulowac firmom farmacetycznym i lobby produkujacemu wieprzowine za to ze sie ludzie boja drobiu i wszystkiego co z nim zwiazane!!!!!ale jak to Kurski powiedzial-narod polski wszystko lyknie nawet dziadka Tuska z wermahtu...no coz.....nic dodac nic ujac
-
[quote name='orsini'][quote name='resuruss']Orsini !Nie zartuje........Zostana mi tylko pomidory.....[/quote] zzera mi posty!!!!k.mac!!!!!!!!!!!!dlaczego???z powodu ptasiej grypy ktora jest z nami od kilkuset lat i drugie tyle bedzie?????Ress???????jesli tak to Kurski mial racje mowiac o Polakach co mowil
-
[quote name='resuruss']Orsini !Nie zartuje........Zostana mi tylko pomidory.....
-
[quote name='orsini'][quote name='Candy'] Nie zgodze się co do tego, żehoduje się psy aby były coraz lepsze. Dość duża część to rozmnażalnie a nie hodowle[/quote] ]zzarlo mi posta!!!!to po co sie hoduje w takim razie?????????????????i co z tego ze sa rozmnazacze??????????????????
-
[quote name='Candy'] Nie zgodze się co do tego, żehoduje się psy aby były coraz lepsze. Dość duża część to rozmnażalnie a nie hodowle
-
[quote name='SengaSengana']a któż tu mówi o trudnościach ?????:crazyeye: Aniu dla Ciebie WSZYSTKO !!!!:loveu:[/quote] a dla mnie??????????????????????????????
-
[quote name='SengaSengana']tak czy siak, wszystko w moich rekach :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] O DŻIZAS jak tak :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
-
Pro Plan to chyba Purina nie royal?:))))
-
[quote name='resuruss']Ja nie jem wedlin......hahahahahah....a teraz nie bede jesc jajek......:evil_lol:[/quote] zartujesz z tymi jajkami czy serio mowisz????:o :o :o :o :oze wedlin nie jesz w pelni rozumiem:)))))ja niestety zbytnio kocham miesko zeby sobie odpuscic, ale jajka????
-
CONSTAR mialo byc ino mi zzera litery:(
-
a skad zjesz?moze z Costaru?:)))))))))))))a tak naprawde to teraz wszystko jest cnstarem:)))nawet Sokołów:)))bo wszystko to jedna firma Smithfield-amerykanskie g:)))))tylko pod roznymi szyldami
-
[quote name='Germanika']Zaraz lewa,prawa.podział przód,tył tyż dobry:lol:[/quote] hahahahhaa no niby tak:))))))))))))))
-
[quote name='Germanika']Krysiu niestety mój golden.tzn.pół.[/quote] ehhh no to tym bardziej szkoda Santinki:)))tez Twoja tzn. pół:))))ktora wolisz lewa czesc czy prawa?:)))))
-
ciut wieksze, ale jak zmniejszasz z irginalu to wpisz tam 500 pixeli, a nie 217:)))))))))Nie????
-
golden?:o :o :oMr.G????jako wlasciciel????:o :o :o
-
[quote name='góral']:p Oj Krysiu a może czas o okularach pomyśleć??[/quote] wrrrrrrrrrrrrr:))))))))))
-
[quote name='anna1']Em-ka moze te troche wieksze [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/mandy.jpg[/IMG][/quote] :)))JAKIE:o wieksze:)))wklejze DUUUUZEEEE w koncu:)))))))))jak my krety mamy dokladnie zlukac to zwierzatko:)))))))
-
[quote name='anna1']Gratualcje dla wszytskich; Campari Sua Sponte zostal bodajze 5 w rankingu Top Ten ale nie bylo mnie na walnym wiec nie wiem do konca:))[/quote] no o TOP TEN mowimy:))))dlatego zaluje ze Santiny nie zglosilam w takim razie, bo jak to ladnie wyglada:)))miejsce 5te w TOP TEN:))))
-
[quote name='SengaSengana']WM zgłosił swoje i owszem, a wszystkich zgłoszonych było chyba 13 sztuk :lol:[/quote] no to jakim cudem Zuczek 5ty???:otoc te jego to maja milion cacibow, bisow, championatow itd.
-
[quote name='anna1']nie byl ostatni:)[/quote] no ale 5ty????qrcze normalnie zaluje ze sie nie zglosilam-cacibki tam bardzo duzo platne, a Santina ma ich 11:))))plus Inter i championaty polski, slowacki i ukrainski plus inne jakies syfki:)))))))cholera no!ale myslalam, ze MW zglosi swoje sznaucery a one maja tego od czorta wiec wtedy po co moja Santinka?