Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='anna1']Gratualcje dla wszytskich; Campari Sua Sponte zostal bodajze 5 w rankingu Top Ten ale nie bylo mnie na walnym wiec nie wiem do konca:))[/quote] uuuu to zaluje ze Santiny jednak nie zglosilam:)))))bo ona ma wiecej cacibkow i innych *******ek, i by byla tak wysoko:)))to ile tam psow bylo zgloszonych?5???:o :o :o
  2. miniaga tak wierzysz w to co pisza?a gdzies pisali, ze w NUTRZE amerykanskiej tez wykryli trujace alfatoxyny i daletego teraz problem z dostaniem tej karmy:)))))miniaga ja na wlasne oczy widzialam z czego sie produkuje Berlinki:)))))))nie bede opisywac, bo komus sie moze niedobrze zrobic:)))wiec skoro my to jemy to myslisz ze psy lepsze jedza????:))))nie sadze:))
  3. miniaga a co mi po skladzie???wiem z czego sa produkowane mi to wystarczy, z tego samego goofienka i nic tu tego nie zmieni. A ze napisane niewiadomo co na opakowaniu????i co z tego?w eukanubie cuda wianki sa a kupa psow ma na nia alergie, wiec chyba cos jest nie hallo nie?dla mnie zamiast napisow wazne jest jak psy wygladaja i jak sie czuja, a po pedigree wygladaja super, siersc maja blyszczaca i sie nie drapia, wiec czego chciec wiecej???:o
  4. alez ten Bolus to jest szczesciarz nie ma co!!!!!!
  5. [quote name='Germanika']Miniaga-to wspaniały pies,ojciec slicznej suczki Pahlavi Tiramisu.[/quote] oj tak tak sliczna suczka macie racje!!!!Germanika GRATULUJE TAAAAAKICH genow!!!super!!!zreszta nie tylko w grzywaczach-Gryka tez ma super rodowod i wybitne psy w nim sa!super!!!:)))))))
  6. [quote name='Ania i Psy']Pozostając w temacie, chciałabym pogratulować Grucy tytułu najlepszej hodowli Opolszczyzny (już kolejny), Dafne z Gangu Łysych 3 miejsca w rankingu Najlepszego psa Opolszczyzny tudzież wielkiego pucharu dla Najaktywniejszego wystwacy Opolszczyzny:) Mam nadzieję,że nic nie przekręciłam:cool1:[/quote] WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!:o :o :o :o :o :o
  7. [quote name='flashka-g']moja suka je przez wiekszosc swego zycia je pedigree, zdobyla tyle tytułów wtym Intera..i jakos żyje jeszcze;) Jakis terminator:)[/quote] moje tez:))a Wy myslicie ze co jest w tych karmach???ze w Royalu czy Hillsie za 20zl za kg to co jest???schabik???szyneczka???:))))TO SAMO JEST:)))))te samo goofno:))))))ja widzialam co daja do najlepszych na rynku parowek-do berlinek-miesa to nie przypominalo wierzcie mi!a to najlepsze na rynku, co daja do zwyklych wiec???no to skoro dla ludzi takie g... daja to do karm psich jeszcze gorsze idzie:))jaka by to karma nie byla
  8. [quote name='orsini'][quote name='Agatka']Kraje Skandynawskie teraz kłada wielki nacisk na naturalnosc tam juz sie niczego nie tnie. Tak samo Niemcy Austria Szwajcaria... wiec myśle, ze w cz i cz-sr beda preferowane własnie niekopiowane psiaki.[/quote] zzarlo mi odpowiedz!!!!!!!!!!!!!!!buuuuuuuuuuuuuuudo bani ta nowa dgm!!!:((((((napisalam, ze Poznan 2 lata temu u starej Szwedki CACIBy poszly dla Sasquehanna XANTII i Sasquehanna GORZAŁKI, wiec nie do konca oni nie lubia amerykanow i kopiowanych:)))
  9. [quote name='Mek']Ja w czarnych mini typuje BOB, CACIB ELVISA Spod Wiszącej Skały.[/quote] hahahahahahaja moze tak nie typuje ale na pewno bede za nia kciuki trzymala!!!i to mocno!!!!:)))))))))))))
  10. [quote name='Agatka']Kraje Skandynawskie teraz kłada wielki nacisk na naturalnosc tam juz sie niczego nie tnie. Tak samo Niemcy Austria Szwajcaria... wiec myśle, ze w cz i cz-sr beda preferowane własnie niekopiowane psiaki.
  11. Olivko a sa jeszcze tacy co to NA wystawie oferuja kundelki!opisywalam juz jak to kolezanka kupowala sznaucerka po championach!a dostala sznaucerka po championach i owszem ale na papiery Klubu Psa Rasowego czy jak mu tam!!!!!nie bede wymieniac nazwy hodowli bo Gucia mowila, ze jej wtedy cisnienie na maxa skacze:))))))))))))))))))
  12. no ladny, ale mi ikonki nie dzialaja buuuuuuuuuuuuuuu
  13. to sie nazywa STAROŚĆ Kochaniutka:)))))))))))))))))))))))))))))
  14. [quote name='Elitesse']hihi no tak jak sa afery to od razu sie ruch robi :evil_lol:[/quote] to zrobmy jakas:)))))
  15. [quote name='Mek']w ciepłych krajach Orsini :lol:[/quote] bardzo smieszne!!!!ale GDZIE????
  16. a ja uwazam ze wszystkie karmy jedno g.... wiec naprawde nie ma roznicy co jedza, zwlaszcza jak nie jedza samej suchej a z dodatkiem polepszaczy w postaci mieska,ryzyku i warzywek:))))
  17. [quote name='Agnieszka K.']A z Twoje strony zniknęło pochodzenie Twojej suczki. A tak na marginesie: widziałam, jak w ubiegłym roku szczeniaki z tej hodowli był sprzedawane - oficjalnie z napisem z nazwą hodowli - przed wystawą Warszawską (nie pamiętam czy Międzynarodową czy krajową). Pozdrawiam, Agnieszka[/quote] to nic ze zniknelo:)))))juz dawno ta www jest skopiowana:)))))))))No jak przed wystawka handlowali szczeniakami to naprawde rewelacyjna hodowla:))))zwlaszcza ze z tego co pamietam, to upal byl STRASZLIWY przynajmniej na miedzynarodowce, we wrzesniu moze i chlodniej, ale tak czy siak rewelka miejsce na handel szczenietami!
  18. Elitesse super!!!a gdzie to????
  19. hahah ano ja jestem bardzo ciekawa tego Szweda:))))ale oni maja inny typ od Finow-oni wlasnie lubia mixy:)))wiec moze byc ciekawie:)))hahahaha dobrze ze sie nie zglosilam:))))))))))))))szkoda kasy na jakiegos Szweda:)))Wy go przetestujecie:))))))))))))))))))))))
  20. [quote name='Elitesse']hihi juz widze Orsini ktorej milosc plonie w oczach :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] hahahaha milosc do pieniedzy nawet nie wiesz jaka wielka hahahahhahahahahahahahhaaqrw...nie dzialaja mi ikonki i wogole nic:((((jak to naprawic???????????wyrazy sie w jedno zlewaja itp
  21. [quote name='florance']broń boże :evil_lol: a tak na marginesie to sądzę, że ktoś je celowo zasypał :roll: fajną minę musiał mieć właściciel gdy wstał rano i zobaczył jak "zasypało" :evil_lol:[/quote] ze ja na to wczesniej nie wpadlam!!!!!!hahahahahaha
  22. [quote name='florance']a tu co taka cisza? wszyscy nad petami debatują :diabloti: to ja wstawię zdjęcie autorstwa mojego męża, fota oczywiście autentyk (chociaż nie wyszło najlepiej) :evil_lol: [IMG]http://img479.imageshack.us/img479/4233/p21700028mp.jpg[/IMG][/quote] hahahhahahahaobledne :)))))))))))))))))))
  23. hahahaha no to niezly jest:))))a nie sprzedaja szyjek kurczecych?bo moje maja mniejsze zabki i pyszczki:))))
  24. jesli dobrze kombinuje to Del Berrocal czy jak to sie pisze:)))
  25. ale ja sie pyam DLACZEGO JUZ INNI Z MIANIATURAMI ODPADAJA?:)))))))))))))))))))))rozumiem, ze chcesz zeby bylo komfortwowo-chwala Ci za to
×
×
  • Create New...