Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. Natalia przypadek zupelny:))z Waniem tez hahahaha no bo przeciez nie widac po szczeniaku malym, ze jest show potential:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. Olivka podala, ale marysia nie, marysiu przyklad[B][U]y[/U][/B] pliz!:))podkreslam liczbe mnoga w zdaniu poprzednim:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. [quote name='Natalia_W']Prosze bardzo;) Kawa na wystawie sie nalezy :p ;)[/quote] kawa?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ehh dzieci dzieci:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. [quote name='Natalia_W']Kruszyna to DIVA Walentynka Piwowar (i to imie to chyba tez nie przypadek;) )[/quote] racja:)))) Natalia ale Wasze za to znam:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: z imienia:)))))))chociaz Kenza tez dlugo nie moglam zapamietac bo mi sie mylil z tym z Zawiercia:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. Marysia nie zciemniaj pliz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. Olivko no tu kwestia gustu, bo mi osobiscie sie wlasnie Quini najbardziej podoba z tego miotu. Zaraz dojde do wniosku ze mam taki sam gust jak Joanna J.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A zreszta sedziowie tez chyba tak mysla, bo Quini jest chyba najbardziej utytulowana z suka z tego miotu?tu nie wiem , bo nie sledze az tak tej hodowli, ale widzialam suke na Ukrainie rowniez niezrobiona, i smialo moge stwierdzic: ja bym chciala taka suke miec!!!!
  7. [quote name='Olivka'][[FONT=Tahoma]Bardzo cennym reproduktorem wydaje mi sie Uni Justyny. [/FONT] [/quote] nie zebym sie czepiala:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale przepraszam czym pokrylas Olivke?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  8. teraz ja czekam na WASZE przyklady:))))) ze NIE widac:)))))) a wiec takie co to sa najlepsze z miotu, ale w innych rekach niz hodowca, pod warunkiem ze hodowca ma suke z tego samego miotu
  9. hihihihihi nie wiem jak Kruszyna ma na imie hahahahaha ale jaja:)))))mala Piwowarka:)))) a 2 pozostale to Alaya Zaria i Queen of The Ring (tu szczeniak MUSIAL sie czyms wyrozniac, ze dostal takie imie w dodatku trafne, a ciekawe jak, skoro u szczeniaka nie widac:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ) Wiec ponawiam pytanie: jakim cudem one zostaly wybrane przez hodowcow do pozostawienia w domu jesli nie widac po szczeniaku?przypadek???ja nie wierze w przypadki:diabloti: :diabloti: :diabloti: a wiec jednak WIDAC co ma zadatek na shows i co ma zadatek , zeby wygrywac. Bo wszystkie wymienione suczeta wygrywaja i to duzo:klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:
  10. [quote name='Olivka']W jednym przypadku bym polemizowała, akurat lepsza suczka trafiła do kupującego, a gorsza została. [/quote] no i tu jest to dzieki czemu jest ciekawie na swiecie i kolorowo:)))tzn. ze kazdemu co innego sie podoba-i dobrze! no ja to kazda z tych suk bym chciala miec w domu-moze tylko niektorym kolor przemalowac:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: na inny, ktory mi sie bardziej podoba:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. Dengik???? jak nie to sie poddaje:-( :-( :-( :-(
  12. Olivko no ja caly czas dokladnie o tym mowie:)))))) ze jak cos sprzedam jako show to to ma spelniac wymagania psa show. I dzieki Bogu na razie trafiam na samych takich hodowcow, ktorzy mi kitu nie wcisneli: chcialam show-dostalam. I zycze wszystkim zeby trafiali na takich ludzi jak ja! glupi ma szczescie jak to zawsze powtarzam:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. [quote name='marisia'][FONT=Tahoma]Nie nie wybrałby :modla: a jakiego tatusia typujesz :razz: , jak trafisz to nie zaprzeczę :smile: [/FONT][/quote] a dwa razy moge strzelac??? bo mam 2 faworytow w sumie:)))) ale pierwszym jest Wektorek:eviltong: :eviltong: :eviltong:
  14. Ok, ja zaczne:))podam kilka przykladow gdzie to jednak najlepsze suki z miotu zostaly u hodowcow, a nie poszly do ludzi. W porzadku alfabetycznym i od razu napisze, ze inne suki z tych miotow tez sa bardzo,bardzo ladne, mioty bardzo, bardzo udane i wyrownane,ale te musialy sie jakos wyrozniac jednak, skoro hodowcy sobie je akurat zostawili w wieku malutkim:)))) Ayla Bungi Flaszka Kruszyna Quini Zarianka 5 hodowcow 6 miotow. Natomiast nie znam przypadku odwrotnego, wiec marysiu poprosze o przyklad:))))przyklady w sumie, bo raz sie moze trafic. No i skoro w wieku 8tygodni nie widac czy dany osobnik ma zadaten na krola ringu to jakim cudem te osoby wybraly akurat te a nie inne szczeniaki?przypadek????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. [quote name='marisia'][FONT=Tahoma]Jak trudno wybrać jest najlepsze szczenię widać często po szczeniakach które pozostawiają sobie hodowcy i to doświadczeni, często rodzeństwo sprzedane jako mniej rokujące wystawowo bije na głowę to w rękach hodowców na wystawach - a przecież trudno przypuścić że hodowca zostawił sobie świadomie gorsze szczenię :shake: .[/FONT][/quote] a moglabys mi prosze podac przyklady jakies?:)))bo w druga strone to ja Ci moge podac kuuuuuuuuupe:)))ze to jednak hodowca ma najlepszego z miotu:))))))))))))))))
  16. marysiu a kiedy i gdzie startujesz z nia na show?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. a ja zostane przy swoim:)))w wieku 8tygodni w zdecydowanej wiekszosci widac jakiej klasy szczenie jest czy jest to typowy pet czy tez ma nazwijmy to zadatek na psa wystawowego. i wtedy sie z Toba zgodze-najlepszym rozwiazaniem jest zostawic sobie 2-3 takie pieski i poczekac na to co dalej-czy serio mielismy racje, czy pies nie przerosl, czy zeszly mu jadra, czy ma wszystkie zeby. Ale gorsze szczenietawidac juz w wieku 8tygodni;))))dlatego ci co maja warunki te gorsze szczenki sprzedaja jako PETS,a te wybrane trzymaja:))))) Czyli Twoj hodowca tez by tej Twoje suki nie wybral rozumiem?:)))))))))))))))))) a ja i tak mysle, ze wiem po jakim psie jest to zwierze:))))bo do tatusia bardzo jest podobna:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. [quote name='SengaSengana']pofałdowane zwoje mózgowe, to jak widać przywilej niewielkiej ilości osób, w każdym razie nie twój....:lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] a co Ci po zwojach jak kore mozgowa masz zupelnie plaska:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. czy ktos wie gdzie i kiedy jest ISPU 2006???
  20. moze i ma maly, ale za to pofaldowany. Niektorzy Senga nie wskazujac Cie paluszkiem maja duzy ale plaski:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. a whipety o ktorej?
  22. na sniegu sie skurcza!!!!i bedzie ze ma male! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. czemu zaraz glupie?:crazyeye: :crazyeye: dla nas bardzo rozwijajace:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i czemu mamy sobie isc:)))tu tak przytulnie-nikt sie nie kloci, nikt zazdrosny o sukcesy innych nie jest:)))to az zal opuszczac taki topic:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  24. hahahahahahahaha to ja poprosze o fote klejnotow Angela hahhahahaha:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: buhahahahhahaha Angel fotografuj sie i wklejaj:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  25. ale my sie nie klocimy:)) a Angel to mezczyzna...chyba?:crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...